Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa spēlē ceturtdien uzvaru tikai piektajā papildlaikā izcīnīja Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas "Phantoms" vienība, kas ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Olbani "River Rats".
Kopumā spēle ilga 143 minūtes un to laikā "Phantoms" hokejisti pa pretinieku vārtiem izdarīja 101 metienu, bet "River Rats" spēlētāji - 67 metienus. Šī bija garākā spēle
AHL
vēsturē.

Bārtulis traumas dēļ laukumā nedevās, bet rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 3-2 "Phantoms" labā.

Vēl vienā mačā uzvaru izcīnīja Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas "Wolves" vienība, kas ar rezultātu 4:1 savā laukumā pieveica Milvoki "Admirals". Arī šajā sērijā rezultāts kļuva 3-2 "Wolves" labā.

Kulda izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.