2018. gada Pasaules kausa izcīņas G grupas mačā "Fišt" stadionā Sočos Beļģijas izlase ar rezultātu 3:0 (0:0) pārspēja Pasaules kausa debitanti Panamu.

Spēles pirmajā puslaikā laukumā daudz pārliecinošāk izskatījās Beļģija, taču Panama ar savu labo aizsardzību prata nosargāt savu vārtus. Pirmās 45 minūtes tā arī noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, bet otrā puslaika sākumā Beļģija izvirzījās vadībā, kad precīzu sitienu no soda laukuma stūra izpildīja Drīss Mertens.

20. minūtes vēlāk Kevins de Brujne fantastiski piespēlēja soda laukumā Romelu Lukaku, un viņš ar galvu droši sita bumbu vārtos, bet 75. minūtē pēc Edina Azāra piespēles Lukaku ar vienu pieskārienu pārmeta bumbu pāri vārtsargam un panāca rezultātu 3:0.

Panamas izlase pirmo reizi spēlē Pasaules kausa izcīņā, bet Beļģijai šis ir jau 13. finālturnīrs.

G grupā pirmās kārtas spēli pirmdien aizvadīs arī Tunisijas un Anglijas valstsvienības.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

$duelID=1041;$eventID=21;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>