Latvijas soļotājs Aigars Fadejevs piektdien Sidnejas olimpiskajās spēlēs 50 kilometru soļojumā izcīnīja sudraba medaļu. No zelta Fadejevu šķīra 1 minūte un 18 sekundes. Otrs Latvijas soļotājs - Modris Liepiņš, finišēja devītais.

Pirmās vietas ieguvējs - polis Roberts Korzenovskis, 26.septembrī ieguva zelta medaļu arī 20 kilometru disciplīnā soļošanā. Šis ir pirmais gadījums Olimpisko spēļu vēsturē, kad sportists izcīna zelta medaļu abās disciplīnās.

Vēl 10 kilometrus līdz finišam līderu pozīcijas ieņēma polis Roberts Korzenovskis un meksikānis Džo Sančes. Taču, saņemdams brīdinājumu, meksikānis samazināja soļojuma ātrumu. Fadejevs panāca Sančesu un apsteidza viņu. Džo Sančes finišēja trešais.

Trešais Latvijas pārstāvis Uģis Brūvelis finišēja 35.