Blogi


 • 15. aprīlis 2013 16:01
  Mobilā nedēļa: megaprieki, neviens negrib 'Blackberry' un par to, cik labi ir Igaunijā

  Nedēļas tēma ir megaprieki - labas ziņas no interneta atkarīgajiem "Bite" klientiem. Citur pasaulē gan iet gauži. Izņemot Igauniju. Tur viss ir lielisks un digitāls.

 • 8. aprīlis 2013 15:41
  Mobilā nedēļa: Feisbuka telefons, 'Amazon' telefons un gandrīz bezmaksas Wifi

  Spraiga nedēļa. Lielāko un nebaidos teikt nozīmīgāko notikumu pēdējo gadu laikā sarīkoja "Facebook", izlaižot savu Home Android telefonu. Tikmēr mēs esam tikuši pie bezmaksas bezvadu interneta.

 • 2. aprīlis 2013 17:50
  Mobilā nedēļa: nauda, Indija un 'Blackberry'

  Nedēļa mūs nelutināja ar jaunām ierīcēm, toties parādījās dažādi dati par naudu - gan ienākumi, gan izdevumi. Jaunumi arī no "Blackberry", kam, iespējams, iet tīri labi.

 • 25. marts 2013 13:21
  Mobilā nedēļa: lielās pašmāju pārmaiņas, 'HTC' nedienas un ak-šie-dīvainie uzņēmumu vadītāji

  Pērnā nedēļa pagāja LMT zīmē. Pareizāk sakot - logo. Droši vien tikai retais nebūs pamanījis Latvijas mobilā telefona logo maiņu. Taču ne viss pērn bija tikai skaisti un jauki. Bija arī nelāgi jaunumi un vairākas dīvainības, ko pamanījās izstrādāt lielu uzņēmumu šefi.

 • 21. marts 2013 14:45
  Laacz.lv: Mēles mežģi

  Latviešu valodā nemaz tik diži daudz nav to piņķerīgo vārdu virknējumu. Bet nupat tviterī uzzināju jaunu mēles mežģi. Veikls meklējums gūglē gan atklāj, ka nekāds sevišķs jaunums tas nav.

 • 18. marts 2013 12:15
  Mobilā nedēļa: aizgājēji, planšetes un jaunas galaktikas

  Izgājušajā nedēļā droši vien bija neiespējami izvairīties no ziņām par jauno Galaxy viedtālruni. Vispirms paklīda baumas (kas izrādījās pilnībā patiesas) un tad, protams, oficiālā prezentācija un tai sekojoša informācijas pārplūde internetos.

 • 14. marts 2013 14:58
  laacz.lv: Dzīve pēc Google Reader – kas notiek un ko darīt?

  Kopš 2005. gada 9. oktobra iekš Google Reader kā lasītus esmu atzīmējis kopā nepilnus 400 tūkstošus rakstu. Un man ir atlikuši trīs ar pusi mēneši. 2013. gada 1. jūlijā šis serviss, kuru lieto desmitiem, ja ne simtiem tūkstoši, tiks klapēts ciet. Jo Gūglei tas nav izdevīgs.

 • 12. marts 2013 12:47
  'Purvīša balvas 2013' kandidātu darbu izstāde Arsenālā

  Šorīt pamodos ar domu, ka negribu nekur ne ar ko neko. Vācietim kaut kā līdzīgi bija - "Un atkal rīts ir klāt, pie joda, es labāk nemostos nemaz. Klajš lauks. Neviena don Kihota, un, cik tik uziet,- dzirnavas". Bet, paldies, Ērikam, kurš sākotnēji izvilka uz Dienas balvas fotogrāfiju Rīgas Mākslas telpā. Lielisks pasākums (saku, kā foto neprofesionālis), jo te bija Diskusija par fotogrāfiju ar lielo sākumburtu. Pēc tam, sekojot plūsmai, nokļuvām izstāžu zālē "Arsenāls", kur no š.g. 16.februāra līdz 14.aprīlim apskatāmi Purvīša balvas 2013 nominantu darbi. Kopumā astoņi, kā paredz konkursa nolikums.

 • 11. marts 2013 14:27
  Mobilā nedēļa: 'The One', lieli skaitļi un palielas šmuces

  Pērnā nedēļa aizritēja visai mierīgi mobilajā pasaulē. "Mobile World Congress" trakums beidzies, viss pamazām atgriežas ierastajās sliedēs. Diemžēl ierastās sliedes nozīmē, ka turpinās liela mērogi kašķi starp būtiskākajiem spēlētājiem.

 • 7. marts 2013 13:17
  Japānā prezentēts 'pasaulē mazākais un vieglākais' telefons

  Kamēr viedtālruņu ražotāji jau ir braši pārkāpuši 5 collu slieksni, Japānas mobilo sakaru operators Willcom ir prezentējis "Phone Strap 2 WX06A", ko dēvē par pasaulē mazāko un vieglāko mobilo telefonu.

 • 18. februāris 2013 13:33
  Mobilā nedēļa: pērnā gada lielie skaitļi

  Pagājušajā nedēļā ienācās pērnā gada un ceturkšņa viedtālruņu pārdošanas dati, kas gan nenes lielus pārsteigumus augšgalā. Apakšā savukārt ir šādas tādas izmaiņas. Par to un vēl citiem interesantiem faktiem zemāk.

 • 11. februāris 2013 13:46
  Mobilā nedēļa: Abramovičs, Čenuns un tūkstošiem neapmierinātu inženieru

  Šonedēļ daudz skaļu notikumu. Nekas gan īpaši nozīmīgs jaunu ierīču tīkotājiem. Bet notikumi lieli. Galu galā, iesaistīti ir Abramovičs un Čenuns!

 • 28. janvāris 2013 13:16
  Mobilā nedēļa: Lielie un mazie cipari

  Pērnā nedēļa pagāja dažādu skaitļu zīmē. Vairāki ražotāji paziņoja par saviem finanšu datiem, kā arī citu informāciju ar lieliem skaitļiem. Visvairāk gaidīta bija tieši Apple atskaite par guvumiem Ziemassvētku periodā.

 • 22. janvāris 2013 13:52
  Filmas apskats: Pī dzīve (Life of Pi)

  Man šķita, ka Jana Martela romānu "Pi dzīve" es lasīju kaut kad nesen. Kā izrādās - 2007.gada decembrī. Tad jau laikam nav brīnums, ka daudzas sižeta detaļas biju piemirsis. Labi gan, ka blogā par to arī toreiz uzrakstīju un pārmaiņas pēc - gana sakarīgi, tai skaitā par tīģera vārda Richard Parker nozīmi.

 • 21. janvāris 2013 12:27
  Mobilā nedēļa: Sākas īsziņu beigas

  Pērn beidzot norima CES izstādes trakums un mobilā pasaule pamazām atgriezās ierastajās sliedēs. Jaunu ierīču pieplūdums, šķiet, būs sabremzējies, vismaz līdz februāra beigām, kad gaidāms Mobile World Congress.