Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) izsaukums uz Pulkveža Brieža ielu Rēzeknē, kur no ēkas bija redzami dūmi, saņemts pulksten 10.33.

VUGD informē, ka 55 kvadrātmetrus plašais ugunsgrēks likvidēts pulksten 12.43. No ēkas kopumā evakuēti 60 cilvēki. Mēģinot apdzēst ugunsgrēku, cietis viens cilvēks, kas nodots mediķiem.

Ugunsgrēkā cietis "Maxima Latvija" darbinieks, kurš ar ugunsdzēšamu aparātu centies apdzēst liesmas, portālu "Delfi" informē uzņēmums. "Pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas darbinieks jau ir devies mājās. Uzņēmums darbiniekam nodrošinās visu nepieciešamo atbalstu atveseļošanās posmā," norāda "Maxima Latvija" pārstāve Liene Dupate-Ugule.

Pašlaik veikals ir slēgts un tā teritorija norobežota. Pašreiz tiek veikta notikuma vietas apsekošana, lai kopā ar atbildīgajām valsts iestādēm noskaidrotu ugunsgrēka izcelšanās iemeslus.

"Katru gadu uzņēmums "Maxima Latvija" organizē ugunsdrošības praktiskās apmācības visos "Maxima" veikalos - gan darbiniekiem gan nomniekiem. Mācību mērķis ir atgādināt un iepazīstināt jaunos darbiniekus ar praktisko rīcību jautājumos, kas saistīti ar ugunsdrošību - sniedzot informāciju par ugunsdrošības sistēmām un rīcību gadījumos, kas noskan trauksmes signalizācija. Papildus likumā noteiktajām apmācībām, esam izstrādājuši arī atsevišķas video apmācības darbiniekiem par rīcību trauksmes noskanēšanas gadījumā ar ko ir iepazīstināti esošie un tiek iepazīstināti arī jaunie uzņēmuma darbinieki," skaidro Dupate-Ugule.