Aculiecinieki ziņo, ka virs tirdzniecības vietām bija uzlikti uzraksti - alus, kvass, kafija, limonāde, bet realitātē alu tur iegādāties nevarēja. Šī iemesla dēļ pamatīgas rindas izveidojušās ēdināšanas zonā.

"Alus ir, bet nepārdod. Vai uzņēmumiem nebija specializētu atļauju, lai tirgotu alu?" taujā "Delfi" aculiecinieks Jānis.

Kā skaidro XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva, vieglo alkoholu skatītāju zonā tirgoja stundu līdz koncertam un uzreiz pēc koncerta.

"Ja bija vēlme, tad lietot vieglā alkohola dzērienus bija iespējams ēdināšanas zonā. Skatītāju zonā skatītāji ar alkoholiskajiem dzērieniem koncerta laikā netika ielaisti," norāda Vasiļjeva.

"Delfi Aculiecinieks" aicina lasītājus, kā dalībniekus, tā arī skatītājus, pavēstīt par saviem iespaidiem Dziesmu un deju svētkos. Vai pietiekami labas pusdienas? Vai apmierinošs mēģinājumu grafiks? Bet varbūt Dziesmu svētki rada iespēju satikt kādu sen neredzētu draugu?

Pastāsti par savu pieredzi Dziesmu un deju svētkos, stāstu pievienojot ar speciālo pogu šeit vai arī sūti uz aculiecinieks@delfi.lv.