Jaunais laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Gintauts Tarvids

1962

 SIA "Tunkūni"

 direktors un līdzīpašnieks

 vidējā

2

 Aivija Kursīte

1981

 SIA "Telemarket"

 Komercdirektore

 augstākā

3

 Ligita Rūtenberga

1959

 Nav

  

 augstākā

4

 Uldis Kolužs

1959

 SIA "Aips"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Māra Bite

1954

 VAS LHZB

 Bauskas filiāles vadītāja

 augstākā

6

 Juris Korņenkovs

1957

 SIA "Taures"

 valdes loceklis

 augstākā

7

 Ilgvars Markevičs

1955

 ZS "Kalna-Cepļi"

 īpašnieks

 vidējā

8

 Kristīna Putinceva

1990

 Partija "Jaunais laiks"

 Bauskas biroja vadītāja

 pamata

9

 Anita Vismane

1955

 SIA "Iecavnieks"

 direktora vietniece

 augstākā

10

 Jānis Rumba

1954

 Bauskas pilsētas pamatskola

 direktora vietnieks izglītības jomā

 augstākā

11

 Ilmārs Briedis

1950

 Biedrība "Piramīdas"

 valdes loceklis

 vidējā

12

 Guna Gausiņa

1969

 SIA "Guna BSK"

 direktore

 augstākā

13

 Anita Stankeviča

1965

 Bauskas 1.vidusskola

 skolotāja

 augstākā

14

 Evita Grigorjeva

1972

 Vecsaules pagasta padome

 juriste un bāriņtiesas priekšsēdētāja

 augstākā

15

 Māris Freimanis

1968

 Bauskas pilsētas Dome

 Priekšsēdētājas vietnieks

 vidējā

16

 Indulis Pētersons

1959

 SIA "Iveta"

 valdes loceklis

 augstākā

17

 Ģirts Karpovičs

1961

 SIA "Kvēle"

 valdes loceklis

 augstākā

18

 Egils Millers

1968

 SIA "Teiksmas"

 valdes loceklis

 vidējā

19

 Māris Geriņš

1983

 SEB Banka Bauskas filiāle

 klientu apkalpošanas speciālists

 augstākā

20

 Ināra Kričalo

1949

 Īslīces pagasta padome

 sociālais darbinieks

 augstākā

  

Pilsoniskā savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valdis Veips

1960

 Gailīšu pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Inese Dombrovska

1964

 Mežotnes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Vera Grigorjeva

1954

 Bauskas 2 vidusskola

 skolas direktore

 augstākā

4

 Daiga Vīlipa

1966

 Griķu pamatskola

 skolas direktore

 augstākā

5

 Alfons Zaķis

1950

 SIA "Agroserviss-A"

 valdes loceklis

 augstākā

6

 Jānis Barans

1953

 Īslīces pagasta padome

 izpilddirektors

 augstākā

7

 Valts Linde

1969

 SIA "Bērzkalni"

 komercdirektors

 augstākā

8

 Guntars Vāvers

1966

 Zemgales virsmežniecība

 Zemgales virsmežniecības virsmežziņa vietnieks

 augstākā

9

 Jaņina Kursiša

1950

 Mežgaļu pamatskola

 skolas direktore

 augstākā

10

 Arnolds Jātnieks

1965

 z/s "Vaidelotes"

 īpašnieks

 augstākā

11

 Inga Ūbele

1967

 Bauskas rajona padome

 Sporta nodaļas vadītāja

 augstākā

12

 Egons Brazauskis

1955

 Vecsaules pamatskola

 skolas direktors

 augstākā

13

 Mirdza Lazda

1947

 SIA "Zemgales mutes veselības centrs"

 valdes locekle

 augstākā

14

 Raimonda Ribikauska

1962

 SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"

 Valsts Lauku tīkla sekretariāta speciāliste

 vidējā

15

 Guntis Macpans

1966

 Bauskas evaņģēliski luteriskā draudze

 priekšnieks

 vidējā

16

 Māris Šarķis

1959

 Valsts Zemes Dienests Zemgales reģionālā nodaļa

 zemes ierīcības inženieris

 vidējā

17

 Didzis Bonāts

1980

 SIA "Arbats"

 valdes loceklis

 augstākā

18

 Ineta Dūna

1968

 Gailīšu pagasta padome

 kultūras darba organizatore

 augstākā

  

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Alvis Feldmanis

1950

 Codes pagasta veco ļaužu pansionāts "Derpele"

 direktors

 augstākā

2

 Juris Landorfs

1965

 SIA"Bauskas slimnīca"

 ārsts-neirologs, ambulatoras nodaļas vadītājs

 augstākā

3

 Rudīte Čakāne

1957

 ZS"Iesalnieki"

 vadītāja

 vidējā

4

 Valērijs Gabrāns

1961

 Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālā vides pārvalde

 vecākais inspektors

 augstākā

5

 Malda Ignatjeva

1953

 Bauskas 1.vidusskola

 direktora vietniece

 augstākā

6

 Valdis Arcimovičs

1965

 VSIA "Latvijas Valsts mērnieks"

 mērnieks

 augstākā

7

 Vladimirs Korņenkovs

1954

 SIA Taures

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Valdis Ūbelis

1962

 bezdarbnieks

  

 augstākā

9

 Lilija Bula

1955

 Ozolaines pamatskola

 direktore

 augstākā

10

 Andris Čepuks

1945

 BSAC Baldone

 darba aizsardzības speciālists

 vidējā

11

 Iveta Kubliņa

1965

 Bauskas pilsētas dome

 daudzfunkcionālā rehabilitācijas centra "Ābele" vadītāja

 augstākā

12

 Jānis Kalniņš

1964

 SIA Bauskas alus

 ražošanas direktors

 augstākā

13

 Zintis Alksnis

1968

 Bauskas pilsētas sporta nams "Mēmele"

 direktors

 augstākā

14

 Dainis Vanags

1952

 Saulaines Profesionālā vidusskola

 matemātikas skolotājs

 vidējā

15

 Raitis Ignatjevs

1968

 AS Sadales tīkls remonta celtniecības dienests

 darba vadītājs

 augstākā

16

 Māris Kaktiņš

1974

 ZS "Kakti"

  

 vidējā

17

 Aivars Duklavs

1973

 SIA "Duklavs"

 valdes loceklis

 augstākā

18

 Egons Purens

1964

 SIA "EGA"

 valdes loceklis

 vidējā

19

 Ina Filipoviča

1959

 Bauskas rajona Pamūšas speciālā internātpamatskols

 skolotāja

 augstākā

20

 Aivars Upenieks

1959

 SIA "ROP GROUP"

 valdes loceklis

 augstākā

  

Latvijas Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Āboliņš

1954

 Codes pagasta padome

 pagasta padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Vera Purmale

1945

 Īslīces pagasta padome

 pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Aivis Kārkliņš

1954

 Brunavas pagasta padome

 pagasta padomes priekšsēdētās

 augstākā

4

 Ligita Būmeistare

1952

 Uzvaras vidusskola

 skolotāja

 augstākā

5

 Iveta Kvedare

1966

 Vecsaules pagasta padome

 galvenā grāmatvede

 vidējā

6

 Mārcis Cielavs

1987

 A/S "G4S"

 apsardzes darbinieks

 vidējā

7

 Ina Nikolajeva

1966

 Dāviņu pagasta padome

 sekretāre

 augstākā

8

 Gunta Čepuka

1955

 z/s "Kraujas"

 vadītāja

 vidējā

9

 Ieva Litiņa

1958

 SIA "LLKIC" filiāle "Zemgales lauku konsultāciju birojs"

 vecākā speciāliste augkopībā

 augstākā

10

 Tija Milgrāve

1967

 Īslīces vidusskola

 direktore

 augstākā

11

 Igors Zāle

1936

 SIA "Uzvara lauks"

 iecirkņa vadītājs

 vidējā

12

 Ģirts Sparinskis

1970

 SIA "Kvēle"

 darbu vadītājs

 augstākā

13

 Inga Bērziņa

1965

 Bauskas rajona padome

 attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

 augstākā

14

 Sarmīte Jankovska

1954

 VMD Zemgales virsmežniecības Bauskas mežniecība

 mežzine

 augstākā

15

 Dainis Druseiks

1958

 z/s "Paegļi"

 vadītājs

 vidējā

16

 Ilona Virza-Zariņa

1976

 I.K."Zeila"

 grāmatvede

 vidējā

17

 Juris Cielavs

1943

 Vecsaules pagasta padome

 pagasta padomes priekšsēdētājs

 augstākā

18

 Māra Brokovska

1964

 Vecsaules pagasta padome

 apzaļumošanas speciāliste

 augstākā

19

 Ineta Joča

1965

 Inetas Jočas ģimenes ārsta prakse

 ģimenes ārsts

 augstākā

20

 Mārīte Ķikure

1961

 LPKS "Saimnieks-V"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

  

Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Uģis Zeltiņš

1954

 Bauskas pilsētas SIA "Bauskas slimnīca"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Jānis Feldmanis

1959

 Ceraukstes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Uģis Saukums

1966

 SIA Ļattelecom"

 nodaļas vadītājs

 augstākā

4

 Raimonds Žabovs

1961

 Bauskas 1.vidusskola

 direktors

 augstākā

5

 Ģirts Bernauts

1951

 Griķu pamatskola

 skolotājs

 augstākā

6

 Mārtiņš Cimermanis

1972

  "Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Eleonora Maisaka

1953

 SIA "Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs" filiāle "Lauku attīstības birojs"

 vadītāja

 augstākā

8

 Baiba Tormane

1949

 Bauskas centrālā bibliotēka

 vadītāja

 augstākā

9

 Andris Juškevics

1970

 SIA "AVAR AUTO" serviss

 vadītājs

 augstākā

10

 Agra Ķēniņa

1959

 Vecsaules pamatskola

 direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

11

 Daina Kadiševska

1962

 Bauskas pirmsskolas izglītības iestāde "Pasaulīte"

 vadītāja

 augstākā

12

 Uvis Slakteris

1980

 SIA "Mālnieki"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

13

 Gunita Indriksone

1987

 nav

 studente

 augstākā

14

 Aivars Zeltiņš

1979

 Akciju sabiedrība "Latvijas Krājbanka" Zemgales reģions

 vadītājs

 augstākā

15

 Sarmīte Ulnicāne

1952

 Mežotnes internātvidusskola

 direktore

 augstākā

16

 Pēteris Lambergs

1948

 nav

 bezdarbnieks (no 01.04.2009.)

 augstākā

17

 Anda Jākobsone

1959

 Akciju sabiedrība "Latvijas Krājbanka", Bauskas klientu apkalpošanas centrs

 vadītāja

 augstākā

18

 Andrejs Podnieks

1960

 Valsts darba inspekcija

 galvenais valsts inspektors

 augstākā

19

 Jānis Esta

1945

 Kultūras ministrija

 ārštata padomnieks

 augstākā

20

 Ināra Dalbiņa

1954

 I.Dalbiņas ģimenes ārsta prakse

 ģimenes ārsts

 augstākā

  

Tēvzemei un Brīvībai / LNNK

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ārija Gaile

1941

 Bauskas pilsētas dome

 Domes priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Raitis Ābelnieks

1963

 Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejs

 galvenais speciālists

 augstākā

3

 Jānis Alksnis

1971

 LPKS Akots

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Inta Baltgalve

1950

 Bauskas pilsētas dome

 sociālā dienesta vadītāja

 augstākā

5

 Daina Biķerniece

1957

 Zobārstniecības privātprakse

 zobārste

 augstākā

6

 Līga Buka

1988

 Rīgas Stradiņa Universitāte

 studente

 vidējā

7

 Gūrijs Bulle

1955

 SIA "Geka"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Pēteris Gabrilovičs

1941

 VSIA Latvijas Valsts mērnieks

 Bauskas biroja vadītāja vietnieks

 augstākā

9

 Guna Grauze

1963

 nav

  

 augstākā

10

 Daina Jarmalaviča

1970

 Ozolaines pamatskola

 skolotāja

 augstākā

11

 Ivars Kalada

1956

 Gailīšu pagasta padome

 tehniskais darbinieks

 vidējā

12

 Sandra Ķisele

1966

 Bauskas novadpētniecīnas un mākslas muzejs

 galvenā grāmatvede

 augstākā

13

 Artis Liepa

1981

 Codes pagasta padome

 sporta darba organizators

 vidējā

14

 Iveta Medinska

1968

 Dāviņu pagasta padome

 sociālās aprūpes daļas vadītāja

 vidējā

15

 Pēteris Nagņibeda

1965

 SIA "PS Līdums"

 inženieris-sagādnieks

 vidējā

16

 Ainārs Pastors

1966

 SIA "Reklāmas dizaina darbnīca"

 valdes loceklis

 augstākā

17

 Aldis Pavilons

1952

 Z.s. "Apses"

 vadītājs

 vidējā

18

 Mārtiņš Ruža

1971

 SIA "1 Sabiedrība"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

19

 Egons Strazdiņš

1981

 SIA "Centrako"

 garantiju un tehniskā atbalsta menedžeris

 vidējā

20

 Benita Svareniece

1968

 SIA "Karjeras centrs"

 valdes locekle

 augstākā

  

Saskaņas centrs

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vilija Akermane

1949

 Uzvaras vidusskola

 skolotāja

 augstākā

2

 Raimonds Ivanovs

1949

 pensionārs

  

 augstākā

3

 Ingrīda Purmale

1953

 z/s " Vangaļi"

 vadītāja

 augstākā

4

 Jānis Žauna

1958

 z/s "Zeme"

 vadītājs

 vidējā

5

 Pēteris Aleksāšins

1946

 Bauskas pilsētas dome

 šoferis

 vidējā

6

 Mudīte Purviņa

1955

 SIA "Bauskas slimnīca"

 rentgeneloga asistente

 vidējā

7

 Janīna Zubko

1963

 SIA "Bauskas slimnīca"

 medicīnas māsa

 vidējā

8

 Marija Bobele

1938

 pensionāre

  

 vidējā

9

 Baiba Akermane

1981

 SIA "Kvēle"

 ekonomiste

 augstākā

10

 Lilita Kārkla

1954

 majsaimniece

  

 vidējā

11

 Marija Šima

1957

 SIA "Bauskas namsaimnieks"

 apkopšanas speciāliste

 vidējā

12

 Raimonds Bergs

1973

 SIA "Vides serviss"

 šoferis

 pamata

13

 Anita Jaunrubene

1965

 SIA "Vides serviss"

 sētniece

 vidējā

14

 Evija Šveca

1971

 Mežotnes internātvidusskola

 audzinātāja

 vidējā

  

LPP / LC

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ina Grasmane

1971

 "Svētā Sebastiana māja" Biedrība

 Valdes locekle

 augstākā

2

 Jānis Zeltiņš

1981

 "Zemgales Finansu un Investīciju kompānija" SIA

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 Jānis Dūmiņš

1984

 Bauskas pilsētas Tautas nams

 Režisors

 augstākā

4

 Aija Ušerovska

1963

 Bauskas Kristīgā pamatskola

 Direktora vietniece

 augstākā

5

 Kitija Vīgupa

1981

 Bauskas Kristīgā pamatskola

 Pedagogs

 augstākā

6

 Ieva Tarvida

1985

 Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra

 Vecākais referents

 augstākā

7

 Jānis Straģis

1971

 Zemnieku saimniecība "Krišjāņi"

 Īpašnieks

 vidējā

8

 Oskars Stūris

1985

 LR Vides ministrija Klimata un atjaunojamo energoresursu departaments

 Pilotprojektu ieviešanas nodaļas vecākais referents

 augstākā

9

 Lilita Seržāne

1958

 Bērnunams-patversme "ANNELE"

 Direktore

 augstākā

10

 Elīna Millere

1991

 Bauskas 1. vidusskola

 Skolnieks

 pamata

11

 Normunds Tirols

1976

 "Grasmaņu Mājas" SIA

 grāmatvedis

 vidējā

12

 Māra Filipoviča

1974

 Bauskas rajona Bērnu un jauniešu centrs

 Mūzikālais pedagogs

 augstākā

13

 Jānis Bukšs

1990

 Bauskas 1. vidusskola

 Skolnieks

 pamata

14

 Marita Rence

1982

 "Svētā Sebastiana māja" Biedrība

 Pedagogs

 vidējā

15

 Kaspars Ūss

1987

 "Faraons apsardze" SIA

 Menedžeris

 vidējā