Aiz viņa finišēja šosezon pirmo reizi uz pjedestāla kāpušie Renārs Ēķis (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda) un Mārtiņš Starks (Rīga, Streamline Racing). Labākais juniors – Ēķis, labākā komanda – Autosporta Nākotne (Bogens, Sandis Džeriņš, Rihards Dainis). Pretēji prognozēm, Brenguļu autotrase sarūpēja lielisku sacīksti ar labu trases segumu un skaistu cīņu.

Bogens turpināja uzvaru sēriju kvalifikācijās – Brenguļos uzvarēti visi četri priekšbraucieni, kas nozīmē, ka šogad viņš nav uzvarēts nevienā Vasaras kausa braucienā. Arī fināls bija pārliecinošs. Ēķa otrā vieta kļuva droša brīdī, kad ar degvielas sistēmas defektu izstājās Rihards Dainis (Cēsis, Autosporta Nākotne). Savukārt Starks trešo vietu izrāva praktiski finiša taisnē, apdzenot pēdējos posmos strauji progresējušo Edgaru Paculu (Skrunda). Aiz viņiem vēl viens dienas pārstegums Edgars Brēde (guva arī pirmo kvalifikācijas brauciena uzvaru), bet sešiniekā arī Sandis Džeriņš (Vecpils, Autosporta Nākotne).

Uz starta stājās četri debitanti. Labākais no viņiem – ar aizmugures piedziņas Mazda RX7 braucošais Mareks Treijs (Cēsis), kurš sasniedza 15. vietu. 16. pozīcijā Aleksejs Mitušovs (Ogre), kurš gan kvalifikāciju noslēdza vienu pozīciju aiz pārinieces, debitantes Beates Klipas (Lielvārde). Andra Spilvas (Cēsis) sacīkste noslēdzās pēc pirmās kvalifikācijas, kad Opel Corsa piedzīvoja pusass defektu. Beate, savukārt, duelī ar Lieni Āboliņu (Rīga, Starta Laiks), kļuva par labāko dāmu vērtējumā. Tiesa, gan vienu, gan otro mocīja pamatīgi tehnikas defekti visas dienas garumā.

Dienas laikā fiksēts viens kūlenis – Jānis Nordens (Cēsis) apgāza tikko uzbūvētu Opel Astra. Tiesa, defekti pārsvarā kosmētiski.
Jāpiebilst, ka Brenguļu autotrase bija pilnībā mainījusi savu sniegumu. Pēc aizvadītā Latvijas čempionāta posma trase atbaidīja dalībniekus, paliekot ļaužu prātos kā bedru poligons. Taču svētdien cīņu vieta bija lieliska un sarūpēja labu sacīksti sportistiem un lielisku izrādī skatītājiem.