Latvijas labākais motobraucējs Matīss Karro svētdien pasaules čempionāta desmitajā posmā Zviedrijā prestižajā Mx1 klasē divu braucienu summā izcīnījis 14.vietu.

Latvijas sportists pirmajā braucienā ierindojās 15.vietā, bet otrajā sniegumu uzlaboja un izcīnīja 14.pozīciju.

Tajā pašā laikā cits Latvijas pārstāvis Dāvis Ivanovs, kurš ikdienā nestartē pasaules čempionātā, Zviedrijā divu braucienu summā spējis izcīnīt 17.vietu. Pirmajā braucienā viņš ieņēma 17.vietu, bet otrajā 16.

Tāpat Latviju sacīkstēs prestižajā MX1 klasē piedalījās Dāvis Līvs, Augusts Justs un Ivo Šteinbergs.

Par posma uzvarētāju kļuva itālis Antonio Kairoli, kurš vienlaikus ir arī pēdējo četru pasaules čempionātu uzvarētājs.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc desmit posmiem MX1 klasē Karro, kurš piedalījies septiņos etapos, ar 69 punktiem atrodas 18.vietā, Justs ar 44 punktiem ieņem 20.vietu, bet Ivanovs ar deviņiem punktiem ir 33.vietā. Savukārt Šteinbergs ar vienu izcīnītu punktu ir 50.vietā. Kopvērtējuma līderis ar 467 punktiem ir Kairoli.

Savukārt MX2 klasē Latvijas motosportists Roberts Justs pirmajā braucienā ieņēma 21.vietu, bet otrajā - 22. Kopvērtējumā viņš ar pieciem punktiem ieņem 37.vietu.