Latvijas kartinga braucējs Mārtiņš Steinerts pasaules čempionātā, kas aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās Portugālē, izcīnījis devīto vietu "Rotax Max Challenge" pasaules finālsacensībās prestižākajā DD2 klasē, turklāt vairāki citi latviešu piloti labāko desmitniekā iekļuva arī citās ieskaites klasēs.

DD2 ieskaitē, kurā kopā piedalījās vairāk nekā 70 sportisti, Steinerts kvalifikācijā bija 27., bet finālā uzrādīja daudz labāku rezultātu, finišējot devītais. Sacensībās triumfēja austrālietis Koudijs Giliss.

Šogad DD2 klasē Latviju pārstāvēja arī Mihails Budovskis, kurš kvalifikācijā ierindojās 53. pozīcijā, nekvalificējoties finālam.

Vēl no latviešiem "MicroMax" klasē devīto vietu izcīnīja Mārtiņš Janovskis, bet Tomass Štolcermanis bija desmitais "MiniMax" ieskaitē, savukārt 19. vietu senioru grupā izcīnīja Valters Zviedris.

Tāpat "DD2 Masters" klasē Iļja Aļoškins kvalifikācijā bija 49. vietā, Gatis Vītols palika 58. pozīcijā, abiem nekvalificējoties finālam, bet junioru vērtējumā Matvejs Makušins palika 56. vietā kvalifikācijā un arī neiekļuva finālā.

Vēsturē lielāko panākumu Latvija izcīnīja 2012. gadā, kad Konstantīns Calko guva otro vietu DD2 klasē. Savukārt 2006. gadā Latvijas komanda spēja izcīnīt bronzu Nāciju kausā.