Par pasaules autorallija čempionāta (WRC) astotā posma - Somijas rallija - uzvarētāju sestdien kļuva astoņkārtējais pasaules čempions francūzis Sebastjans Lēbs no "Citroen" komandas.

Sacensību noslēgumā Lēbs, kurš vadībā bija kopš rallija pirmās dienas ceturtdien, par 6,1 sekundi pasteidza savu komandas biedru Miko Hirvonenu no Somijas.

Šīs sezonas astoņos posmos Lēbs ticis pie sešām uzvarām, bet kopumā šī francūzim bija 73.uzvara karjerā.

Trešajā vietā ierindojās "Ford" vienību pārstāvošais somu braucējs Jari-Mati Latvala, bet ceturtais bija "Ford" rūpnīcas pilots, 2003.gada pasaules čempions, Peters Sūlbergs no Norvēģijas.

Piektajā vietā finišēja norvēģu pilots Madss Estbergs ("Adapta Ford"), bet sestais bija igaunis Ots Tanāks, kurš brauc "M-Sport Ford" komandā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem līderis ar 171 punktu ir Lēbs, bet savu tuvāko sekotāju Hirvonenu viņš apsteidz jau par 43 punktiem.

Kopumā šosezon tiks aizvadīti 13 posmi, kas ir tikpat daudz, cik pagājušajā sezonā.