Lorenso sacensību vadībā izvirzījās pirmajā aplī, bet pēc tam vadību pārņēma viņa tautietis Marks Markess no "Honda" vienības. Abi spāņi plecu pie pleca cīnījās visu sacīksti, un pēdējā aplī Markess iebrauca ar nieka 0,028 sekunžu pārsvaru pār Lorenso.

Izšķirošajā aplī Lorenso ieguva vadību un izcīnīja uzvaru, Markesu pārspējot par 0,130 sekundēm.

Tikmēr trešais finišēja itālis Andrea Dovicioso, kurš savam komandas biedram Lorenso zaudēja 1,656 sekundes. Ceturtais bija britu motobraucējs Kels Kračlovs no "LCR Honda" vienības, piekto vietu guva itālis Danilo Petruči no "Alma Pramac", bet pirmo sešinieku noslēdza itāļu leģenda Valentīno Rosi no "Movistar Yamaha" komandas.

"Desmit apļus pirms finiša nolēmu uzbrukt. Dažos nogriežņos biju stiprāks, piemēram, braucot augšup kalnā, kamēr viņam labāk klājās otrajā pagriezienā. Kad apdzinu viņu, spiedu gāzi grīdā. Viena no manām visu laiku labākajām uzvarām," pēc finiša pauda Lorenso.

"Izbaudīju šīs sacensības. Atdevu visu, pilnīgi visu. Varēju mēģināt aizsargāt savu pozīciju, bet viņš mani pārspēja. Lielisks šovs," pauda Markess.

Pasaules čempionāta ieskaitē pēc desmit posmiem līderim Markesam ir 201 punkts, kamēr 142 punktus sakrājis Rosi, uz trešo vietu ar 130 punktiem pakāpies Lorenso, kurš par punktu apsteidz Dovicioso.

Šogad kopumā iecerēti 19 etapi, sezonai noslēdzoties novembrī Valensijā. Šajā sezonā pasaules čempionāta kalendārā debitēs posms Taizemē, kur sacensības norisināsies oktobra sākumā.