Latvijas jaunais motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja trešo vietu Eiropas čempionāta (EMX) ceturtajā posmā 125 kubikcentimetru klasē.

Sākotnēji sestdien notikušajā pirmajā braucienā Jonass izcīnīja trešo vietu, bet svētdien aizvadītajā otrajā braucienā palika ceturtais, kas summā deva trešo vietu un 38 punktus.

Savukārt uzvaru posmā izcīnīja slovēnis Tims Gažers, kurš pirmajā braucienā uzvarēja, bet otrajā palika trešais,

Kvalifikācijas sacensībās Jonass savā grupā uzrādīja otro labāko laiku.
EMX kopvērtējumā pēc četriem posmiem Latvijas sportists ar 65 punktiem kopvērtējumā pakāpās uz 12.pozīciju.

Pagājušajā gadā Jonass ne tikai uzvarēja pasaules junioru čempionātā 85 kubikcentimetru klasē, bet arī parādīja iespaidīgu sniegumu Vācijas čempionāta ADAC junioru kausā, uzvarot visos braucienos, izņemot pirmo, kurā viņš finišēja otrajā vietā.

Savukārt starpsezonā Jonass noslēdza ilgtermiņa līgumu ar KTM rūpnīcas komandu, kā arī "Red Bull".