Latvijas labākais motobraucējs Matīss Karro, kurš šosezon pārstāv STR KTM komandu, svētdien izcīnīja 14.vietu pasaules čempionāta septītajā posmā MX1 klasē - Portugāles "Grand Prix".

Pirmajā braucienā Karro nodemonstrēja izcilu sniegumu, ierindojoties devītajā vietā un tiekot pie 12 kopvērtējuma punktiem.

Savukārt otrajā braucienā Latvijas sportists finišēja 17.pozīcijā un nopelnīja četrus ieskaites punktus.

Posmā uzvarēja Beļģijas sportists Klemāns Desaijs, kurš braucienos ieņēma attiecīgi pirmo un trešo vietu.

Jau ziņots, ka vēl viens Latvijas pārstāvis MX1 klasē Augusts Justs ("Latvija Elkšņi Honda") piedalījās treniņbraucienos, bet kvalifikācijā sestdien neizgāja uz starta.

Savukārt MX2 klases sacensībās Dāvis Ivanovs ("Riga Motocross Team") ieņēma 27.vietu, braucienos finišējot attiecīgi 27. un 25.pozīcijā un netiekot pie kopvērtējuma punktiem.

MX1 klases kopvērtējumā pēc septiņiem posmiem Karro ticis pie 102 punktiem, kas ļauj ieņemt 14.vietu, bet Augusts Justs ar diviem punktiem pašlaik ieņem 41.pozīciju.

Savukārt MX2 klasē Roberts Justs ("Latvija Elkšņi Honda") ar deviņiem punktiem atrodas 29.vietā, bet Ivanovs diviem punktiem atrodas 47.pozīcijā.

Kā ziņots, Roberts Justs iepriekšējā posmā guva traumu un tagad nevarēs braukt aptuveni piecas nedēļas. MX1 klasē šosezon traumas dēļ, visticamāk, vairs nevarēs startēt vēl viens Latvijas sportists Ivo Šteinbergs ("Riga Motocross Team"). Tāpat veselības problēmas pēdējā laikā piedzīvojušas arī trešo "Latvija Elkšņi Honda" braucēju Kristeru Teko, kurš arī šosezon pasaules čempionātā sacenšas MX1 klasē.