Latvijas motobraucējs Roberts Justs no "Latvija Elkšņi Honda" komandas svētdien ieņēma 26.vietu pasaules čempionāta 12.posmā MX2 klasē - Čehijas "Grand Prix".

R.Justs abos brauciens ieņēma 23.vietu, netiekot pie kopvērtējuma punktiem.

Vēl viens Latvijas pārstāvis MX2 klasē Dāvis Ivanovs ("Riga Motocross Team") braucienos finišēja attiecīgi 24. un 26.pozīcijā, kas posma kopējā ieskaitē deva 29.pozīciju.

Tikmēr prestižākajā MX1 klasē Augusts Justs ("Latvija Elkšņi Honda") ieņēma 27.vietu, braucienos ierindojoties attiecīgi 28. un 25.vietā un arī netiekot pie ieskaites punktiem.

MX1 klasē par posma uzvarētāju kļuva slavenais itālis Antonio Kairoli, kurš bija ātrākais abos braucienos.

Kā ziņots, Latvijas labākais motobraucējs Matīss Karro pirms piecām nedēļām aizvadītajā posmā Zviedrijā piedzīvoja smagu kritienu un nestartēs vēl aptuveni mēnesi.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 12 posmiem MX1 klasē Karro ar 112 punktiem ieņem 16.vietu, A.Justs ar 30 punktiem atrodas 27.pozīcijā, Toms Macuks ("Rodeo") ar trim punktiem ieņem 50.vietu, bet Dāvis Līvs ("MX Moduls") ticis pie diviem punktiem, kad šobrīd dod 55.vietu.

Savukārt MX2 klasē pašlaik Ivanovs ar 13 punktiem ieņem 31.vietu, bet R.Justs ar deviņiem punktiem atrodas 37.vietā.