Latvijas drifta sezonas noslēgums būs īpašs gan ar kopvērtējuma cīņām čempionāta un kausa ieskaitēs, gan arī ar kolorīto dalībnieku sastāvu. "Pro" klasē uz uzvaru tēmēs jaunais Baltijas čempions Jānis Eglīte, kurš pirms noslēdzošā posma atrodas arī Latvijas čempionāta galvgalī. Viņam nopietnu konkurenci sastādīs pagājušā gada Baltijas un Latvijas čempions Ingus Jēkabsons, tāpat jāuzmanās no Eiropas sacīkstēs pieredzi uzkrājušā soma Juhas Poitalakso, kurš ieradīsies no Somijas, un Eiropas seriālā 2017. gada sezonā ir palicis 2. vietā. Kopumā "Pro" klasē uz starta izies astoņi viesi no Somijas, kuri sastādīs nopietnu konkurenci Latvijas "Pro" klases braucējiem.

Ja "Pro" klasē tituls jau praktiski ir izšķirts, tad Latvijas drifta kausa "ProAm" ieskaitē cīņas par sezonas uzvarētāju būs ļoti karstas. Pirmo trijnieku – Jāni Brālīti, Rinaldu Rižovu un Jāni Jurku – šķir vien 14 punkti, kas nozīmē, ka uzvara pēdējā posmā visdrīzākais nozīmēs uzvaru arī kopvērtējumā.

"ProAm" klasē gan par pārsteigumu var parūpēties ikviens, to starpā arī pasaulē jaunākais drifteris, 12 gadus vecais Nikolass Bertāns, un 15 gadus vecais debitants Artūrs Bondars, kurš līdz šim startējis kartinga sacensībās, bet sezonas noslēgumā izmēģinās spēkus driftā. Uzmanība jāpievērš arī daiļā dzimuma pārstāvēm – Krise Ālto no Somijas un Deimante Radzeviča no Lietuvas noteikti vēlēsies pacīnīties par uzvarām un pjedestālu.

Tāpat sezonas noslēgumā uz starta izies Latvijas drifta kausa "Street" jeb ielas klase, kurā kopvērtējuma līderi 2017. gadā izšķirsies tieši šajās sacensībās. "Street" klase savus startus aizvadīs aiz konfigurācijas, kura saukta "aiz starta mājas", tandēmu fināli būs svētdienas vakarā, kas nozīmē, sacensības pa krēslu. Trases konfigurācijas šoreiz visām klasēm būs pretēji ierastajam virzienam, t.i., starts no kartinga trases un šosejas boksiem, pēc kuriem "ProAm" un "Pro" brauks lielās tribīnes virzienā.

Darbība trasē sāksies jau sestdienā, 7. oktobrī, kad no pulksten 10 līdz 20 tiks aizvadīti visu klašu treniņbraucieni un "Street" klases kvalifikācija. Īstās cīņas trasē gan norisināsies svētdien, 8. oktobrī, kad rīta pusē paredzētas "ProAm" un "Pro" klašu kvalifikācijas, kurām pulksten 13 sekos oficiālā sacensību atklāšana, bet no pulksten 13.30 līdz pat 20 trasē varēs redzēt izšķirošās tandēmu cīņas.

Ieejas biļetes būs derīgas gan sestdienai, gan svētdienai, un visiem skatītājiem būs brīva pieeja dalībnieku parkam. Biļetes cena pieaugušajiem no 2. oktobra ir 13 eiro, jauniešiem no 16 līdz 18 gadiem – 5 eirol bet bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja ir bez maksas.