Ņemot vērā, ka sportistiem atjaunotā trase, kas tagad kļuvusi daudz sarežģītāka arī izbūvēto jauno līkumu dēļ, būs jāiepazīst no jauna tieši sacensību laikā, dalībnieku starpā paredzama spraigas un interesantas cīņas. Savukārt ar šīs trases atdzimšanu, pasākuma organizatori Jelgavas posmu atzīmē kā rallijkrosa secīgu attīstību, palielinot Latvijas Rallijkrosa kausa ģeogrāfiju vairākos novados.

Kā atzīst četrkārtējais Latvijas rallijkrosa čempions, Latvijas Rallijkrosa kausa organizators Ivo Traubergs: "Šī trase man ir īpaša, jo pats tajā startēju 90. gadu beigās. Ja salīdzinām, tad trase "Rullītis" nav plaša un liela, bet tieši tas padara to ļoti interesantu un saspringtu. Jaunā trases konfigurācija ir piemērotāka rallijkrosa sacensībām papildus izveidoto aso līkumu dēļ. Ir liels prieks un gandarījums, ka rallijkross kļūst arvien iemīļotāks visā Latvijas teritorijā."

Sacensību atklāšana svētdien paredzēta pulksten 10. Sportisti sacensību dienā veiks trīs kvalifikācijas braucienus, pusfināla un fināla braucienu. Sacensības notiks četrās automašīnu klasēs: "Lada RX", "Super 1600", "Touring" un "Open RX".

Latvijas Rallijkrosa kausa organizatori atzīst, ka līdz šim populārākajā "Lada RX" klasē trijos posmos ir trīs dažādi uzvarētāji, kas nozīmē, ka konkurence ir pietiekami augsta un sacensības būs spraigas. Par to liecina arī tas, ka līdz šim vismaz pirmās desmit automašīnas sacensībās finišē sekundes ietvaros.