20. augustā Kuldīgas rajonā notikušajā rallijsprintā skatītājus priecēja liels dalībnieku skaits, kuru vidū bija vairāki Latvijas rallija 2005. gada līderi. Viskarstākā cīņā izvērtās starp A.Egles, M.Neikšāna, A.Pīlēna un vecmeistaru Ulda Seska/Gunāra Franča ekipāžām, ziņo rallijsprinta organizatori.
„Cīniņš bija gluži kā bobslejā – par sekundes desmitdaļām!” gandarīts atzīmē U.Sesks. Vecmeistari U.Sesks/G.Francis ir apmierināti ar startu rallijsprintā, jo divos ātrumposmos viņi palika ceturtie, vienā ātrumposmā otrie, bet vienā pat pamanījās apsteigt konkurentus, ierindojoties pirmajā vietā. Rezultātā, atpaliekot par nieka 1,3 sekundēm, Sesks/Francis ierindojās ceturtajā vietā. Vecmeistari saņēma arī vislielākās skatītāju ovācijas un uzskata, ka šādas sacensības ir lielisks treniņš pirms pēdējā šīgada rallija „Latvija”, kas notiks oktobrī.

Rezultātā 1. vietu izcīnīja Māra Neikšāna ekipāža, otrā vieta Aivja Egles ekipāžai, trešā vieta – Alda Pīlēna ekipāžai.