Latvijas autosportisti Māris Saukāns un Uldis Dzenis, kas startē ar elektropiedziņas automašīnu "OSCar eO", otrdien izcīnīja 20.vietu "Africa Eco Race" rallijreida desmitajā ātrumposmā kopējā vieglo un kravas automobiļu ieskaitē.

196 kilometrus garajā distancē apvienotās klases ieskaitē uzvarēja Josta van Kauvenberga no Beļģijas ekipāža, bet Saukāns/Dzenis atpalika par nepilnām divām stundām. Tomēr kopvērtējumā Latvijas ekipāža saglabāja 12.vietu kopējā ieskaitē.

Pirms pēdējā posma ļoti pārliecinošā līderpozīcijā ir slavenais francūzis Žans-Luī Šlesērs.

Cita "OSCar" automašīna ar krievu braucējiem Antonu Grigorovu un Sergeju Mišinu šoreiz finišēja kopējās ieskaites 13.vietā. Kopvērtējumā tā tagad ieņem sesto vietu, starp vieglajām automašīnām krievi ir ceturtajā vietā, bet savā klasē atrodas otrajā pozīcijā.

"Africa Eco Race", kas tiek saukta arī par "īsto Dakaras ralliju", noslēgsies trešdien, Senegālas galvaspilsētā Dakarā.