Latvijas autosportisti Māris Saukāns un Uldis Dzenis, kas startē ar elektropiedziņas automašīnu "OSCar eO", sestdien ieņēma 30.vietu "Africa Eco Race" rallijreida septītā posma sacensībās vieglo automašīnu klasē.

Savukārt kopējā vieglo un kravas automobiļu ieskaitē Latvijas braucēji ierindojās pēdējā, 35.pozīcijā.

425 kilometrus garajā distancē apvienotās klases ieskaitē atkal uzvarēja slavenais francūzis Žans-Luī Šlesērs, kuriem latvieši zaudēja piecas stundas un 43 sekundes.

Kopvērtējumā gan Saukāns/Dzenis saglabāja 18.vietu kopējā ieskaitē. Tikmēr vieglo automašīnu klasē latviešiem pagaidām 13.pozīcija.

Negaidīti augsto otro vietu starp vieglajām automašīnām sestdien izcīnīja vēl viena "OSCar" automašīna ar krieviem Antonu Grigorovu un Sergeju Mišinu, kopvērtējumā pakāpjoties uz ceturto vietu.

"Africa Eco Race", kas tiek saukta arī par "īsto Dakaras ralliju", norisinās no 28.decembra līdz 9.janvārim ar startu Francijā un finišu Senegālas galvaspilsētā Dakarā.