Pasaules junioru čempionāta trešajā finālposmā Čehijā Kostigovs tika pie deviņiem punktiem, kas viņam deva astoto vietu. Kostigovs uzvarēja vienā braucienā, tāpat viņam pa divām otrajām un trešajām vietā, kā arī viena ceturtā vieta.

Trīs posmu summā Kostigovs tika pie 24 punktiem, izcīnot augsto desmito vietu.

Par pasaules junioru čempioni tika kronēts polis Maksims Drabiks, kurš uzvarēja pēdējā posmā un izcīnīja 49 punktus, bet sudrabs tika viņa tautietim Bartošam Smektalam, kura kontā 42 punkti. Savukārt bronzu ar 41 punktu ieguva austrālietis Makss Friks.

Kā vēstīts, pirmajā finālposmā Kostigovs guva trešo vietu, savācot 11 punktus, bet otrajā posmā ar četriem punktiem bija 14.pozīcijā.

Augusta beigās Daugavpilī vienās sacensībās tika noteikts Eiropas junioru čempions, par tādu kļūstot britu braucējam Robertam Lambertam, kamēr mājinieks Dāvis Kurmis ierindojās 13.vietā.

Latvijai medaļu pasaules junioru čempionātā līdz šim vienīgo reizi izdevies iegūt 2010.gadā, kad Maksims Bogdanovs guva trešo vietu trīs posmu summā, turklāt pirms sacensību pēdējā brauciena viņam bija visvairāk punktu. Savukārt 2013.gadā ceturto vietu guva Andžejs Ļebedevs.