Sebastians Loebs svētdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Vācijas rallija un tādejādi francūzis šajā rallijā ir triumfējis pēdējos četrus gadu pēc kārtas. Šī uzvara bija arī astotais augstākais panākums šajā sezonā, kas nodrošina Loebam ievērojamu pārsvaru čempionāta kopvērtējumā.
"Citroen" komanda tādejādi Vācijā izcīnīja dubultuzvaru, jo iepriekšējos posmos sevi ne visai pārliecinoši parādījušais Fransuā Duvāls spēja finišēt otrajā vietā - 37 sekundes aiz Loeba. Trešo vietu izcīnīja Markuss Gronholms no "Peugeot" komandas, kurš no Loeba atpalika vairāk kā divas minūtes. Uzreiz aiz goda pjedestāla finišēja igaunis Marko Martins.

Tādejādi Loeba uzvara piecus posmus pirms čempionāta finiša nodrošināja viņam 32 punktu pārsvaru pār Gronholmu, bet cits čempionāta titula pretendents Peters Solbergs Vācijas rallijā piedzīvoja tehniskas problēmas un savu punktu krājumu papildināja tikai par diviem punktiem, līdz ar to faktiski izslēdzot sevi no cīņas.

Nākamais čempionāta posms - Velsas rallijs no 16. līdz 18. septembrim risināsies Lielbritānijā.