Saistībā ar inženiertīklu izbūves darbiem no 7. līdz 25. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplī.

Savukārt no 7. līdz 22. oktobrim būs slēgta gājēju kustība Biķernieku ielas gājēju ietves labajā pusē, 200 metru garā posmā no Juglas ielas virzienā no pilsētas centra. Šajā laikā tiks pārcelta sabiedriskā transporta pieturvieta "Bērnu slimnīca "Gaiļezers"" Biķernieku ielā, virzienā no pilsētas centra.

No 6. oktobra pulksten 21 līdz 7. oktobra pulksten 23 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Dārzciema ielas un Sesku ielas krustojumā, jo tur tiks veikti ūdensvada remontdarbi. Minētajā laika posmā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, par ko būs izvietota informācija pieturvietās, atzīmē RD pārstāvis.

Kā portālu "Delfi" informēja "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis, Dārzciema ielas un Sesku ielas krustojumā gaidāmas sekojošas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā – 20. maršruta autobusi galapunkta "Pētersalas iela" virzienā kursēs pa maršrutu līdz Augusta Deglava ielai, tālāk pa Augusta Deglava ielu, Dārzciema ielu, Sesku ielu un tālāk pa maršrutu. Galapunkta "Pļavnieku kapi" virzienā autobusi kursēs bez izmaiņām. Savukārt 50. maršruta autobusi galapunkta "Abrenes iela" virzienā kursēs pa maršrutu līdz Dārzciema ielai, tālāk pa Dārzciema ielu, Pildas ielu, Nīcgales ielu un tālāk pa maršrutu. Galapunkta "TEC 2" virzienā autobusi kursēs bez izmaiņām.

Ūdensvada remontdarbi no 9. oktobra līdz 30. novembrim noritēs arī Viestura prospektā, tāpēc Viestura prospekta posmā un virzienā no ēkas Nr.35 līdz ēkai Nr.16 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Kanalizācijas rekonstrukcijas darbu dēļ no 9. līdz 31. oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaja kustību) Matīsa ielā pie ēkas Brīvības ielā 90, virzienā uz Brīvības ielu.

Kā informē Vidauskis, darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētājā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī sabiedriskā transporta pieturvietas pārcelšanu un sabiedriskā transporta kustību.