Aicina skolēnus pieteikties bezmaksas pludmales volejbola treniņiem vasarā

Aicina skolēnus pieteikties bezmaksas pludmales volejbola treniņiem vasarā
Foto: FIVB

Jau otro gadu SIA "O-Sands" āra laukumos "New Hanza City" teritorijā (Hanzas ielā 14a) vasaras brīvlaikā skolēniem bez maksas tiek nodrošināti treniņi pludmales volejbolā profesionālu treneru vadībā.

"Vienmēr esmu bijis pārliecināts, ka visiem jauniešiem, neatkarīgi no ģimenes finansiālajām iespējām, ir jānodrošina vienlīdzīga iespēja sportot un aktīvi pavadīt laiku, tāpēc jau pagājušā gadā jauniešiem nodrošinājām iespēju trenēties bez maksas. Pateicoties atbalstītājiem, arī šogad šo iniciatīvu turpināsim. Pagājušā gada sākumā pirmos treniņus pie mums apmeklēja vien astoņi jaunieši, taču ziemas sezonā šis skaits palielinājās līdz 60. Šobrīd iekštelpās vairāk jauniešus nevaram uzņemt fiziski, taču vasarā, āra laukumos vēlamies nodrošināt bezmaksas treniņus līdz pat 100 jauniešiem," atklāj Arnis Tunte, "O-Sands" vadītājs.

Treniņi āra laukumos tiek nodrošināti no 1. jūnija līdz 31. augustam, tie notiek četras reizes nedēļā – pirmdienās, otrdienās, trešdienās un piektdienās no pulksten 11 līdz 13. Piedalīties aicināti jaunieši 9-18 gadu vecumā. Priekšzināšanas nav obligātas, jo treniņi tiks nodrošināti dažādās profesionālās sagatavotības grupās.

Galvenais treneris ir Atvars Vilde, bet treneru sastāvā ir arī citi pludmales volejbolā pazīstami uzvārdi – Mārtiņš Pļaviņš, Aigars Birzulis, Mārtiņš Krams, Alise Lece un Marta Ozoliņa. Uz treniņiem visi interesenti aicināti pieteikties laikus, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties treniņiem var pie galvenā trenera Atvara Vildes – 25150607, vai rakstot uz epastu: atvars@o-sands.lv

Ikviens jaunietis, kurš apmeklēs vismaz piecus treniņus, bez maksas saņems "O-Sands" pludmales volejbola kreklu.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!