Aicina skolēnus pieteikties uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei 'Uzdrīksties uzvarēt!'

Aicina skolēnus pieteikties uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei 'Uzdrīksties uzvarēt!'
Foto: PantherMedia/Scanpix

Līdz 17. oktobrim skolu jaunieši un skolotāji var pieteikt dalību "Junior Achievement Latvija" (JA Latvija) uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei "Uzdrīksties uzvarēt!", kas 26. oktobrī no pulksten 9 līdz 17 norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā.

Konference pulcēs 2500 dalībnieku no visas Latvijas, un tās laikā skolēniem būs iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā.

"Apzināti šo pasākumu veidojam par gada notikumu Latvijas skolēniem, lai iedrošinātu viņus izvirzīt augstus mērķus un neapstāties ceļā uz to sasniegšanu. Priecājamies, ka šādu notikumu jaunieši ir atzinuši par nepieciešamu un katru gadu arī savā rudens brīvlaikā ir gatavi piecelties agrāk un doties uz Ķīpsalu.

Aktīvākās skolas organizē autobusus no dažādām Latvijas vietām, lai varētu saviem skolēniem nodrošināt šādu pieredzi un paplašinātu redzesloku. Tai skolēnu daļai, kas sapņo par savu uzņēmumu, pasākums ar dažādiem uzņēmēju pieredzes stāstiem ļaus apjaust veidus un iespējas, kā savus sapņus pārvērst realitātē. Ceram, ka pirmo sava uzņēmuma pieredzi viņi gūs, darbojoties mūsu Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas īstenošanas gaitā," stāsta JA Latvija vadītājs Jānis Krievāns.

Konferencē uzstāsies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, uzņēmēji Martins Zemītis (Materia Bikes), Dāvis Siksnāns (Printful), Edgars Rozenvalds (Wood religion), Ģirts Ozoliņš (Erica Synths), Normunds Bergs (SAF tehnika), reklāmas guru Andris Rubīns (DDB), LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis, piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis, kā arī Latvijas veiksmīgākie skolēnu mācību uzņēmumi.

Šī gada konferencei cauri vīsies grafiti tēma, kas simbolizē cīņu, nepadošanos, ambīcijas, ticību saviem spēkiem un ilgus gadu desmitus simbolizējusi jaunatnes balsi. Starpbrīžos paredzētas dažādas jauniešu vidū populāru mākslinieku performances. Pasākuma moderators – Renārs Zeltiņš.

Konference norisināsies skolēnu rudens brīvlaikā, un jaunieši un pedagogi ir aicināti pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pasākums tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta īstenošanas gaitā, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!