'Delfi' pēta, kas vecītim maisiņā: pašvaldību svētku paciņas bērniem un senioriem
Foto: Shutterstock

Lai kādas katrā ģimenē būtu Ziemassvētku tradīcijas, bet, šķiet, bez dāvanām – lielākām vai mazākām – neiztiek neviens. Tieši tāpat allaž šajos svētkos katrs pēc savām iespējām cenšas uzklāt īstu svētku galdu, un arī šajā ziņā neiztikt bez saldumiem. Īpaši jau svētkus gaida bērni, bet daļai sabiedrības, piemēram, vientuļajiem senioriem vai maznodrošinātām ģimenēm, šie svētki var sagādāt arī skumīgāku prātu, jo rocība ir krietni mazāka.

"Delfi" nolēma noskaidrot, kā pašvaldības Ziemassvētkos iepriecina vai neiepriecina savējos – bērnus un pensionārus. Cik dāsnas vai skopas tās ir. Lūdzām informāciju kopumā 76 pašvaldībām, un lielākā daļa atbildes arī sniedza, bet bija arī tādas, kuras neuzskatīja par vajadzīgu atbildēt.

Apkopojot iegūto informāciju, ar prieku varam secināt, ka lielākā daļa pašvaldību ar mazākām vai lielākām saldumu paciņām savus bērnus un seniorus tomēr apdāvina.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!