Ģimenēm ar apaļīgiem bērniem piedāvā bezmaksas lekcijas svara kontroles prasmju apgūšanai

Ģimenēm ar apaļīgiem bērniem piedāvā bezmaksas lekcijas svara kontroles prasmju apgūšanai
Foto: Shutterstock

Ģimenēm, kurās aug bērni ar virssvara problēmām jeb lieko svaru, tiek piedāvātas bezmaksas lekcijas, lai apgūtu veselīga dzīvesveida un svara kontroles prasmes.

Šo Rīgas domes Labklājības departaments projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" īstenošanas gaitā piedāvāto pakalpojumu var izmantot ģimenes, kurās aug bērns ar liekā svara problēmām no zīdaiņa vecuma līdz pat 18 gadiem.

Nodarbību apmeklējumam nepieciešama ģimenes ārsta vai ārsta speciālists (endokrinologa) izziņa ar bērna ķermeņa masas indeksa norādi vai programmas fizioterapeita novērtējums (bērna antropometriskie mērījumi).

Nodarbībās no katras ģimenes var piedalīties divi cilvēki – bērns ar virssvara problēmām un pieaugušais, kurš viņu pavada.

Pieteikšanās un plašāka informācija epastā esivesels@rigasveseliba.lv vai pa mobilo tālruni 29502008.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!