Izstādē 'Sapņi un drāmas' aicina bērnus uz radošo nodarbību

Izstādē 'Sapņi un drāmas' aicina bērnus uz radošo nodarbību
Foto: Publicitātes attēli

Izstādes "Sapņi un drāmas" laikā sestdien, 14. oktobrī, pulksten 13 topošajā mākslas centrā "Zuzeum", Lāčplēša ielā 101, Rīgā notiks zīmēšanas nodarbība, kurā aicināti piedalīties bērni vecumā no četriem līdz 10 gadiem.

Sākot nodarbību, bērni gida pavadībā iepazīs izstādi un eksponētos mākslas darbus, savukārt pēc tās paši patstāvīgi vai ar pieaugušo palīdzību varēs radīt savus darbus. Nodarbības tēma būs veltīta bērnu sapņiem, iedvesmu smeļoties no izstādē "Sapņi un drāmas" eksponētajiem darbiem. Nodarbība notiks latviešu valodā, un to vadīs Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Izglītības programmas kuratores Elizabete Šatrovska un Maija Mackus.

Kurators Rojs Brands, runājot par šo izstādi, saka: "Izstādē radītā māksla ir emocionāla, patiesa, dažkārt pretrunīga un agresīva, bet reizē arī maiga. Tai izdodas iekļūt mūsu domās un jūtās... Te ir runa par iegremdēšanos dzīvē, par tikšanu ierautam atpakaļ skaisti cilvēciskā pasaulē."

Izstādes organizatori aicina ikvienu mazo interesentu – nāc, skaties, domā, sapņo, zīmē, priecājies! Dažkārt rotaļa ar krāsām un materiāliem var pārvērties par pirmo nopietno mākslas darbu!

Priekšzināšanas, lai piedalītos, nav nepieciešamas. Ieeja ir bez maksas, un visi materiāli darbu radīšanai būs nodrošināti, informē pasākuma organizatori.

Izstāde "Sapņi un drāmas" – līdz šim vērienīgākā Izraēlas laikmetīgās mākslas reprezentācija Baltijā, kurā ir pārstāvēti 14 starptautiski atzīti izraēļu mākslinieki – Porat Solomon, Dor Guez, Nir Hod, Guy Zagursky, Noa Eshkol, Avner Ben-Gal, Sagit Mezamer, Erez Israeli, Keren Yeala Golan, Marik Lechner, Daniel Kiczales, Eitan Ben-Moshe, Sigalit Landau un Yehudit Sasportas. Topošajā mākslas centrā "Zuzeum" tā ir apskatāma no 7.oktobra līdz 5. novembrim. Ieeja izstādē ir bez maksas.

Izstāde "Sapņi un drāmas" ir tapusi kā speciālprojekts Rīgai, un tās iniciators un atbalstītājs ir Rīgā dzimušais uzņēmējs un mākslas patrons Leons Zilbers.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!