Kā nesajukt prātā septembrī. Tas nav skolotājas, bet mammas stāsts
Foto: Shutterstock

Kā saglabāt smadzenes neizšķaidītas, atbildi uz šo šķietami savādo jautājumu meklē divu bērnu mamma Hanna Upe. Pagūt no rītiem skolas bērniem uzdot virkni jautājumu – "E-talonu paņēmi? Telefons ir?" Pa dienu veikt ne tikai savus darba pienākumus, bet būt loģistikas meistaram, atbildot uz 101 bērnu tālruņa zvanu un īsziņām, vakarā tikai padomāt par zupas gatavošanu, bet laika trūkuma dēļ vienkārši uzcept olas.

Pazīstama situācija? Savu septembra sajūtu Hanna atklāj savā blogā "Manasmellenes", piedāvājot arī portāla "Cālis" lasītājiem ielūkoties viņas ģimenes ikdienā un, ļoti iespējams, redzēt tieši to pašu ainiņu (fotogrāfijām ir tikai ilustratīvs raksturs – red.).

"Pirmais septembris ir štrunts. Tāpat kā kāzu diena. Īstais seksiņš sākas pēc tam. Svētkos? "Īzī pīzī". Izmazgā matus vai aizej pie friziera. Uzcep kūku vai pasūti par bargu naudu. Aizej pagozējies prožektoru gaismā un liecies uz auss. Ieķeksējies sociālajos tīklos un iegrāb laikus – laime pilnīga!

Toties pēc tam jau viss tikai sākas. Izmētātas zeķes (gan kāzu, gan skolēnu gadījumā), nemazgātu trauku kaudzes (tāpat abos gadījumos) un pēc maltītes brēcošas mutes. Vienīgi mājasdarbi laikam tikai nāk komplektā ar skolēniem un pēc kāzām par šādiem nav jāuztraucas. Vai tomēr? Rudens tirgus preces, kompozīcijas no dārzeņiem, pētījums par mājdzīvnieku vai radoša maska. Arī laulība to var prasīt.

Un tikai amerikāņiem tas ir tā, kā rāda viņu video – vecāki dzer "šampi", kad atsākas skola. Latvijā vecāki (būsim atklāti – mātes) saķer galvu šausmās par milzīgo informācijas apjomu, kas viņām ir jāatceras, jāapstrādā un jāizpilda!

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!