Lāčplēša dienā teātris 'Zīļuks' aicina noskatīties skatītāju jau iemīļoto lugu 'Sprīdītis'

Lāčplēša dienā teātris 'Zīļuks' aicina noskatīties skatītāju jau iemīļoto lugu 'Sprīdītis'
Foto: F64

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11.novembrī pulksten 14 mazākiem un lielākiem skatītājiem ir iespēja noskatīties teātra "Zīļuks" izrādi "Sprīdītis", ar kuru teātris tikko atgriezies no viesizrādēm Ķīnā un jau paspējis ar panākumiem startēt arī Rīgas amatierteātru festivālā "Rīga spēlē teātri 2017".

Savulaik aktrise Emīlija Bērziņa "Sprīdīša" lomas eksemplārā ir ierakstījusi: "Sprīdītis – Lāčplēsis bērnībā", bet Eduards Smiļģis, gatavojot "Sprīdīša" uzvedumu Dailes teātrī, teicis: "Sprīdītis ir mūsu pašu tautas dvēsele"!

"Sprīdītis" ir muzikāla un plastiska izrāde ar Imanta Kalniņa mūziku no kinofilmas "Sprīdītis".

Rīgas Skolēnu pils teātrī "Zīļuks" izrāde "Sprīdītis" pirmo reizi tika iestudēta 1993. gadā, bet toreizējais teātra audzēknis Ronalds Neilands atveidoja galveno lomu Rīgas Kinostudijas filmā "Sprīdītis".

Izrādes ilgums ir 40 minūtes. Ieteicamā mērķauditorija: vecāki ar bērniem vecumā no četriem līdz 13 gadiem.

Režisore - Laura Paegle;
Kustību režisors - Liene Stepena;
Māksliniece - Ieva Lapiņa;
Leļļu māksliniece - Anda Raņķe, Ieva Lapiņa.

Ieejas biļete maskā divus eiro, un izrāde notiek Rīgas Skolēnu pilī.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!