Latviešu mammas ārzemēs: seši stāsti par ģimeni un dzīvi kopumā
Foto: Privātā arhīva foto

Audzināt bērnu nav no vieglākajiem uzdevumiem, bet vēl grūtāk to paveikt, kad blakus nav omīšu, krustmāšu, draudzeņu, ierastās medicīnas sistēmas... Taču itin labi latvietes to spēj, dzīvojot dažādās pasaules malās.

Protams, vairs jau nevienu nepārsteigs tikai pats fakts, ka kāda latviete aizprecējusies uz ārzemēm vai kopā ar vīru pārcēlusies uz dzīvi citviet. Šie mūsu "Cālis" stāsti ir citādāki, tiem nav bijis mērķis parādīt – sak, kā es aizbraucu prom!

Šīs ir sievietes katra ar savu stāstu, kādēļ viņu dzīves ceļš aizvedis prom no dzimtenes. Vienai – neprātīga iemīlēšanās, citai – darbs un nejauši sastapta iemīlēšanās. Piedāvājam iepazīties ar mūsu rakstu krājumos atrastajiem dzīvesstāstiem par to, kā ir dzīvot ar bērniem skaistajā Islandē, Gruzijā, Turcijā, Ungārijā, Francijā, Lielbritānijā.

Mūsu lasītāji dzīvo visā pasaulē. Ja arī tev šī tēma ir aktuāla, lasi un piedalies diskusijās "Cālis" forumā.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!