Lūdz palīdzību sagādāt īpašu medicīnisko aprīkojumu piecus mēnešus vecajai Adelīnai

Lūdz palīdzību sagādāt īpašu medicīnisko aprīkojumu piecus mēnešus vecajai Adelīnai
Foto: Privāts arhīvs

Adelīna ir piecus mēnešus veca meitenīte no Vidzemes, kura jau kopš pirmās dzīves dienas cīnās par savu dzīvību – tikai dažas stundas pēc piedzimšanas viņa pārcieta smagu operāciju. Lai mazulīte varētu atstāt slimnīcu, nepieciešams dārgs medicīnisks aprīkojums. Adelīnas dzīvei ārpus slimnīcas telpām nepieciešami 10 000 eiro, kuru vecākiem nav.

Savu bēdu stāstu, lūdzot sabiedrības atbalstu, atklāj Adelīnas vecāki:

"Adelīna ir ilgi plānots un ļoti gaidīts bērniņš. Kā jau visi topošie vecāki, no paša grūtniecības sākuma mēs sapņojām un domājām par gaidāmo mazuli: kā tas būs, kad viņa piedzims, kāda izskatīsies, kā augs. Bijām neticami laimīgi. Trešajā grūtniecības mēnesī ārstiem sāka parādīties pirmās bažas par bērniņa veselību. Mēs spītīgi turējāmies pretī, ticējām un cerējām, ka viss būs kārtībā.

Diemžēl, mūsu cerības pēc drīz vien izplēnēja. Tuvojoties septītajam grūtniecības mēnesim, gan ārstu, gan mūsu satraukums pieauga, viss kļuva ļoti nopietni. Jautājumu mums bija daudz vairāk nekā atbilžu. Nezinājām, ko darīt.

Adelīna piedzima gandrīz divus mēnešus pirms paredzētā laika. Dzemdības bija neaprakstāmi smagas – ne vien fiziski, bet arī garīgi. Jau no pašiem pirmajiem elpas vilcieniem mūsu meitiņai bija jācīnās par savu dzīvību. Ārsti bija noskaņoti ļoti skeptiski. Tomēr Adelīna izrādījās stipra.

Pirmajās dzīves stundās mūs mazulītei veica smagu un sarežģītu operāciju. Tā bija veiksmīga, un mūsu kopīgā cīņa par Adelīnas dzīvi turpinās.

Neilgi pēc operācijas tika apstiprināta versija, kam mēs negribējām un nevarējām noticēt, Adelīnai diagnosticēja iedzimtu ģenētisku saslimšanu ar daudz un nopietnām pataloģijām. Šīs saslimšanas riskam ir pakļauts viens bērniņš no 3500. Sapratām, ka meklēt atbildi uz jautājumu: "Kāpēc tieši mēs?", nav vērts. Vienīgais, ko varam darīt, ir doties uz priekšu un veltīt visu enerģiju cīņai par savas meitas dzīvi.

Adelīna jau ir izturējusi divas ļoti smagas operācijas un neskaitāmas mazas ķirurģiskas iejaukšanās tik tālu, lai mēs varētu cerēt, ka viņa kādreiz uzsāks arī pilnvērtīgas skolas gaitas. Mums priekšā vēl ir daudz dažādu operāciju un šķēršļu. Esam apņēmības pilni tos visus pārvarēt. Nākotnē raugāmies ar spēku, cerību un ticību.

Pašlaik mums ir jau gandrīz pieci mēneši. Adelīna ne reizi nav pametusi slimnīcas telpas, viņa nekad nav elpojusi ārpus palātām vai procedūru telpām. Diemžēl viss medicīniskais aprīkojums, kas vajadzīgs Adelīnas izdzīvošanai, bez maksas pieejams tikai klīnikās vai Rīgā. Lai meitiņa varētu aizbraukt mājās pie mums un brāļa, lai uzkrātu spēkus nākamajām operācijām, nepieciešams pašiem iegādāties šo aprīkojumu. Viss nepieciešamais maksā 10 000 eiro. Mums šādu līdzekļu nav, tāpēc vēršamies pie jums."

Ja tev ir iespēja un vēlme, Adelīnai var ziedot:

Tālruņi ziedojumiem: 90006881 (maksa par zvanu — 1.42 eiro) un 90006771 (maksa par zvanu — 7.11 eiro).

Naudas ziedojumi uz bankas kontiem:
Maksājuma mērķis: "Veselības fonds: Adelīna Bogdāne".
Rekvizīti:
Nosaukums: Biedrība "Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv"
Reg. Nr: 40008173130
Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050
-SWEDBANK- Swift: HABALV22
LV43HABA0551037990069
-CITADELE- Swift: PARXLV22
LV79PARX0016130480002
Paypal: paypal@labdaris.lv

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!