Ogrē atvērs Brīnumu kasti Ukrainas bāreņu atbalstam

Ogrē atvērs Brīnumu kasti Ukrainas bāreņu atbalstam
Foto: DELFI

Sestdien, 1. augustā, tiks atvērta Brīnumu kaste, kurā ikviens varēs ievietot savu artavu Ukrainas bāreņu atbalstam. Lielā un pārvietojamā kaste būs pieejama Ogres pilsētas svētku gājiena laikā - 1. augustā pulksten 11, bet vēlāk līdz pulksten 16 tā būs atrodama uz pilsētas galvenās gājēju ielas, portālu "Cālis.lv" informēja labdarības biedrības "Hopen" pārstāvis Mārcis Zanerips.

Ikviens aicināts palīdzēt Ukrainā dzīvojošiem bāreņiem, kas cietuši no kara, atstumtības vai kā citādi palikuši bez vecākiem un ir to 100 000 bērnu vidū, kuri ik rītu mostas bērnu namos. Ogrē pie Brīnumu kastes ikvienu sagaidīs draudzīgs lācis, ar kuru kopā varēs nofotografēties un vēlāk savas fotogrāfijas atrast labdarības biedrības "Hopen" mājas lapā.

Pasākumā aicināts piedalīties ir arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš aktīvi seko līdz notikumiem Ukrainā un varēs nosūtīt arī savu dāvanu kādam Ukrainas bērnam.

Akciju rīko Lūkas fonds, labdarības veikals "Hopen", Ukrainas labdarības fonds "Bērnu takas" sadarbībā ar Ogres novada domi.

Pēc Ogres svētkiem līdz pat vasaras beigām savas Brīnumu kastītes var atnest uz kādu no sekojošām palīdzības pieņemšanas vietām:

  • Līdz 1. septembrim uz labdarības veikalu "Hopen" - Ogrē, Skolas ielā 18 vai Rīgā, Mazā Nometņu ielā 32;
  • Līdz 31. augustam tās var nogādāt "Latvijas Sarkanais Krusts" Ogres nodaļā Mālkalnes pr.38, Ķeipenes pensionāru biedrībā "Avotkreses", "Akācijas"-1, Krapes Tautas namā, Suntažu kultūras namā, Mazozolu pagasta pārvaldē, Taurupes pagasta pārvaldē, Meņģeles pagasta pārvaldē, Lauberes pagasta pārvaldē, Ogresgala pagasta pārvaldē, Madlienas pagasta pārvaldē;
  • Līdz 23. augustam - Ogres Trīsvienības Baptistu draudzē, Evaņģēliski luteriskā draudzē, Sv. Meinarda katoļu draudzē, Kristiešu draudze "Dieva Mājas/Vārda spēks", Presbiterāņu draudzē "Žēlastība", Evaņģēlisko kristiešu draudzē "Jaunā Paaudze", Evaņģēliskā draudzē, Jaunjelgavas Baptistu draudzē, Skrīveru Baptistu draudzē.

Akcijas "Brīnumu takas" mērķis ir nogādāt 500 dāvanu kastītes uz vairākiem bērnu namiem Ukrainā.

Rekvizīti naudas ziedojumiem: konts LV46HABA0551040007033 Lūkas fonds nodibinājums, reģ.Nr. 40008184420, Vidus pr.15, Ogre, Swedbank Ogres novada pašvaldība, reģ.nr.90000024455, ziedojumu konti: a/s "Swedbank", konta numurs: LV39HABA0551040371879 vai a/s "SEB banka", konta numurs: LV45UNLA0050023262193

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!