Pietura abiem jeb ieguldījums saprašanās bankā; seminārs pāriem

Pietura abiem jeb ieguldījums saprašanās bankā; seminārs pāriem
Foto: Shutterstock

Patvēruma mājā "Ģimenes šūpulis" sestdien, 27. maijā, no pulksten 16 līdz 18 notiks seminārs pāriem "Ieguldījums saprašanās bankā".

Reizēm pietiek mazliet apstāties, lai atsauktu atmiņā sajūtas, iemeslus un to brīdi, kad viens otru izvēlējāmies par dzīvesbiedru. Tāpēc ielūdzam ciemos pārus uz semināru ģimenes vērtību nostiprināšanai, un, pozitīvā gaisotnē pavadot laiku, īsi pieturēt laulības ceļā, tā par pasākumu stāsta tā organizatori - "Ģimenes šūpulis".

Otrajā no četrām pieturām sarunu tēma būs "Ieguldījums saprašanās bankā". Visskaistākā valoda un visskaistākais gadalaiks ir mīlestība. Tomēr ne vienmēr ir viegli runāt ar savu tuvāko cilvēku viņa mīlestības valodā. Ar laiku un uzcītību šīs (kā arī pārējo ģimenes locekļu) valodas apguve var padoties. Taču, lai savstarpēji saprastos, būtiski vispirms iepazīt arī pašam savu galveno mīlestības valodu.

Pasākums notiks patvērumu mājās, kas atrodas Jaunpalejās, Kauguru pagastā, Beverīnas novadā.

Dalība seminārā ir bez maksas. Paralēli semināram notiks nodarbības bērniem vecumā no pieciem līdz 10 gadiem.

Vietu skaits ierobežots, tādēļ interesenti aicināti pieteikties, rakstot uz e-pastu patverums@gimenes-supulis.lv

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!