Ziemassvētku labdarības akcijā aicina 'sasildīt sirsniņas' ap 500 bērniem

bērni
Foto: PantherMedia/Scanpix

Jau devīto gadu labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" aicina sagaidīt svētkus, piedaloties akcijā "Sasildīsim sirsniņas!" un dāvājot prieku citiem. Akcija tiek organizēta, lai piepildītu bērnu un jauniešu sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišuma, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem.

"Palīdzēsim.lv" šobrīd sadarbojas ar vairāk nekā 500 bērniem un jauniešiem ar dažādām veselības un sociāla rakstura problēmām. Katrs no šiem bērniem vēlas sagaidīt īstu Ziemassvētku brīnumu, un arī tu vari palīdzēt to piedzīvot!

Ziedotie līdzekļi tiks izlietoti dāvanām un jautram, izzinošam un aktīvam piedzīvojumam – Ziemassvētku pasākumam.

Tu vari pievienoties un palīdzēt sagādāt bērniem un jauniešiem īstus svētkus, atbalstot četros veidos: pārskaitot naudu uz organizācijas kontu – akcijai "Sasildīsim sirsniņas!"

NODIBINĀJUMS "PALĪDZĒSIM.LV"
Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese:Kr.Valdemāra 118, Rīga, LV-1013
NORĒĶINU REKVIZĪTI: AS "SEB banka"
LV90UNLA0050013761397
SWIFT kods: UNLALV2X

Veicot maksājumus, lūgums norādīt konkrētu maksājuma mērķi: akcijai "Sasildīsim sirsniņas!". Uzņēmumiem par ziedojumu ir iespēja saņemt nodokļu atvieglojumu, jo esam sabiedriskā labuma organizācija, skaidro "Palīdzēsim.lv" vadītāja Ilze Skuja.

Vēl vari ziedot, piezvanot uz labdarības tālruni 90006888 un noziedojot 1.42 eiro. Visa decembrī ziedotā nauda tiks novirzīta bērnu dāvanām.

Tāpat akciju vari atbalstīt, izvietojot mantisko ziedojumu kasti savā uzņēmumā un kopā ar kolēģiem to piepildot ar svētku dāvanām.

Aicinām ziedot – saldumus (konfektes, cepumus, piparkūkas, riekstus, u.c.) kā arī: jauniešiem – grāmatas, kosmētiku, ķermeņa kopšanas līdzekļus, veļu, zeķubikses u.tml., rotaslietas. Bērniem – attīstošās rotaļlietas, grāmatas un zīmēšanas piederumus, krāsojamās grāmatas, puzles, galda spēles u.tml., mudina Ilze.

Un ceturtais veids, kā vari palīdzēt, – iegādājoties bērnu radītās Ziemassvētku kartiņas vai citus bērnu, jauniešu un ģimeņu radītus suvenīrus. Suvenīrus iespējams iegādāties "Palīdzēsim.lv" centriņā K. Valdemāra 118, Rīgā (iepriekš vienojoties par laiku), labdarības tirdziņā "Domina Shopping" (16., 17., 21., 22., 28. un .29. decembrī) vai labdarības veikalā. Par dāvanu iegādi, nogādi vai kastu izvietošanu, lūdzam, sazināties ar Lauru Šteinu
(tālr.: 29110203, e-pasts: laura.steina@palidzesim.lv).

Akcijas norises laiks no 1. līdz 30. decembrim.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!