Īpašās sērijas

Par ko balsot?

"Delfi TV ar Jāni Domburu" pirms oktobrī gaidāmajām vēlēšanām īsteno diskusiju sēriju "Par ko balsot?". Pirmā šīs sērijas daļa tiešraidē skatāma divu nedēļu garumā, sākot ar 14. maiju. Šajās diskusijās katru darba dienu notiek sarunas ar partiju līderiem par Latvijas politiskajiem spēkiem, to līdzšinējo darbību, konkurenci un potenciāliem piedāvājumiem.


Māja – kuģis

"Māja – kuģis" ir miljonāra Argoda Lūsiņa uzņēmumam piederošs objekts Pāvilostas novadā, kas kopš 2011. gada atrodas kāpu aizsargjoslā. Neraugoties uz ministriju, iestāžu un tiesas iesaisti, ēkai līdzīgais pontons stāvkrastā atrodas joprojām.


Baņķieru drāma

Februāra vidū Latviju satricināja divi skandāli finanšu sfērā, iegūstot ļoti plašu rezonansi visā pasaulē – ASV paziņojums par sankcijām pret "ABLV Bank" un Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšana aizdomās par kukuļņemšanu. Tam sekoja "ABLV Bank" darbības apturēšana un lēmums par pašlikvidāciju.


Pašvaldību vēlēšanas 2017

Pirms 2017. gada pašvaldību vēlēšanām "Delfi TV ar Jāni Domburu" piedāvāja Rīgas un citu Latvijas lielāko pilsētu kandidātu sarakstu un populārāko partiju līderu intervijas, kā arī žurnālistu, ekspertu un sabiedrībā pazīstamu personību diskusijas.


2% no IKP: Kā mūs aizsargās?

Kopš Ukrainas konflikta sākuma Latvijas aizsardzības budžets piedzīvojis strauju kāpumu: salīdzinot ar gadiem pēc finanšu krīzes, šogad tas ir gandrīz trīs reizes lielāks, pirmo reizi sasniedzot mērķi – 2% no iekšzemes kopprodukta.


Gads līdz 100

"Gads līdz 100" ir interviju sērija valsts svētku nedēļā.


Kalendārs

Skatīt vairāk

Jaunākais