Horoskopi

Auns
Noskaņojums var būt svārstīgs. Būs grūti ilgstoši koncentrēties, pacietīgi skaidrot savu viedokli. Tevi nogurdinās pļāpīgi un netaktiski cilvēki. Ja vien iespējams, uzturies ierastā vidē – tur, kur vari justies kā mājās.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Nepārdzīvo, ja esi spiests atzīt savu vājumu vai bezspēcību. Tavs pašlepnums no tā necietīs, ja paraudāsi kādam uz pleca. Uzticies dzīves vētrās pārbaudītiem draugiem – viņi palīdzēs, pat tad, ja uzkritīsi kā sniegs uz galvas.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Var tikt novērsti daži šķēršļi, kas kavēja īstenot iecerēto, tomēr ar pilnu jaudu mesties iekšā jauna projekta īstenošanā nav ieteicams. Šī diena piemērotāka izpētei un sagatavošanās darbiem, nevis aktīvai rīcībai.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Labam noskaņojumam un pašsajūtai var pietrūkt savstarpējas sapratnes un iejūtības. Nevaino savās nelaimēs citus, tavos spēkos ir mainīt situāciju un iegūt to, ko kāro, vien ļauj vaļu izdomai!
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Var rasties nesaskaņas ar tuviem cilvēkiem. Ja izceļas strīds, centies nesakāpināt emocijas. Mēģini pieskaņoties līdzcilvēku viedoklim, jo uzstājīga uzskatu paušanas nebūs labākais veids, kā panākt savu.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Būs grūti īstenot iepriekš iecerēto, jo var rasties jauni argumenti, kas liks pārskatīt līdz šim pieņemtos lēmumus. Nespītējies, piemērojies apstākļiem, centies novērst sarežģījumus jau pašā sākumā.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Būsi noskaņots rīkoties enerģiski, necietīsi nekādus iebildumus. Ja pareizi novērtēsi apstākļus, izdosies paplašināt savas ietekmes sfēru. Gūsi atzinību gan darbabiedru acīs, gan plašākā sabiedrībā.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Pirms uzņemies jaunus pienākumus, izvērtē savus spēkus un iespējas. Neapdomīgs būdams, vari sasolīt to, ko pēc tam būs grūti izpildīt. Laba sadarbība var veidoties ar mūziķiem, māksliniekiem.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Risinot naudas problēmas, emocijas var sist augstu vilni, bet ne pie kā laba tas nenovedīs. Centies precīzi ievērot likumus un dažādus drošības noteikumus. Iepazīstoties nelolo cerības, ka šī pazīšanās būs ilgstoša.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Būsi enerģisks, alksi darboties, apstākļu sakritību mācēsi izmantot savā labā. Tomēr problēmas var rasties attiecībās ar līdzcilvēkiem, tāpēc būtu prātīgi, ja tā vietā, lai kritizētu citus, tu atrastu brīdi savas rīcības izvērtēšanai.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Ja jūti, ka ar saviem spēkiem vien ar lielo pienākumu nastu galā netiksi, aicini talkā tos, kam citkārt esi palīdzējis tu. Ikviens padoms var izrādīties noderīgs. Mēģini neatkārtot citu kļūdas, bet gan izdarīt loģiskus secinājumus.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Neesi kaprīzs, tver dzīvi radoši, meklē oriģinālus risinājumus. Tu gūsi pozitīvas emocijas, ja pratīsi saskatīt un novērtēt labo. Taupīgi apejies ar tavā rīcībā esošo naudu, gribēdams būt izpalīdzīgs, vari iekulties kādā avantūrā.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs