Horoskopi

Auns
Šīsdienas notikumi ļaus nostiprināt savas pozīcijas, radīsies izdevība nodemonstrēt kompetenci un domu dziļumu. Apkārtējie pieskaņosies tavai raitajai gaitai un beigs žēloties par neveiksmēm, kas viņus vajā.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Nevērīgi izturēsies pret pienākumiem, kas kavēs tevi iesaistīties kopīgā darbībā. Šodien labprāt strādāsi pulciņā, bet ne vienatnē. Tuvinieku labvēlīgās attieksmes mudināts, ķersies pie to jautājumu risināšanas, no kuriem līdz šim izvairījies.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Esi uzmanīgs — šodien kāds var mēģināt iesaistīt aizkulišu spēlēs, kurās tev nebūs vadoša loma un par patiesajiem nolūkiem nebūs ne mazākā nojausma. Par apkārtējiem izsakies piesardzīgi, tevis teiktais var tikai sabiezināt situāciju.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Darbā tev ļaus rīkoties patstāvīgi, un nevienu neinteresēs, kā tu sasniedz vēlamo rezultātu. Tomēr esi uzmanīgs, rīkojoties ar vērtīgām mantām un naudu — pārsteidzīga rīcība var sagādāt lielu vilšanos. Azarts šodien nebūs tas pilnvērtīgais padomdevējs.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Pieaugs emocionālais sasprindzinājums – pats jutīsies elektrizēts un viegli uzliesmojošs, tomēr tuvinieki var palīdzēt ar to tikt galā. Viss, ko šodien darīsi, būs vērst uz nākotni, tāpēc baudīt sava darba augļus tuvākajā laikā diez vai izdosies.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Esi uzmanīgs izdodot un saņemot naudu — zaglīgākā sabiedrības daļa šodien nesnaudīs. Iespējama patīkama iepazīšanās, bet pienākumi pret senāku attiecību saistībām mazliet aptumšos to, tāpēc nevarēsi brīvi baudīt mirkļa burvību.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Sarunas ar partneriem šodien nebūs visai veiksmīgas, jo kāds no taviem ierosinājumiem liks viņiem nostāties opozīcijā. Izlīgumu rast būs grūti, jo nepiekāpību un stingru turēšanos pie principiem demonstrēs abas puses. Svaru stiprā puse ir elastība, palūko kur vari to pielietot.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Rūpējies par savu godu un neiesaisties apšaubāmi izdevīgos darījumos. Stingri turoties pie iepriekš uzņemtā kursa profesionālajā darbībā, tu vari gūt daudz ievērojamākus panākumus, bet jaunas iniciatīvas piepildīšanu atliec uz vēlāku.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Ap taviem nākotnes plāniem pamazām savelkas migla. Šodien varēsi saskatīt vairs tikai neskaidras kontūras. Nepūlies traukties cauri apstākļu nelabvēlībai, tu vari nomaldīties pavisam un pazaudēt gaišo skatu uz nākotni.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Sarežģītākas kļūs attiecības ar vadību, kura sāks meklēt trūkumus tavā darbībā. Ja tiec pieķerts, netaisnojies un nemēģini izlikties labāks. Tavs spēks ir godīgumā. Proti, arī iestāties par savām tiesībām – robežu starp tām un pienākumiem velc skaidru.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Intensīva domu apmaiņa ar draugiem šodien palīdzēs pieņemt svarīgu lēmumu, un tas jau būs liels solis ceļā uz veiksmīgu problēmas risinājumu. Tomēr ar tālas nākotnes plānošanu neaizraujies, ja būsi pārāk nepacietīgs, tāpat nāksies visu pārdarīt.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Šīsdienas notikumu gaitu neparedzēti var ietekmēt kāds nenovīdīgs cilvēks, bet, aktīvi darbojoties profesionālajā jomā, šie sarežģījumi atrisināties paši no sevis. Neizturies nevērīgi pret savu veselību, padomā, kā iepriecināt miesu, lai priecātos gars.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs