Horoskopi

Auns
Ja lielāku vērību šodien veltīsi plānotajām aktivitātēm, vari cerēt uz panākumiem sabiedriskajā sektorā. Pēkšņi radusies izdevība radīs ainu, kurā liksies, ka tavu pūliņu rezultātā iespējamas vērienīgas pārmaiņas, bet realitātē tas izjauks ierasto dienas gaitu.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Šodien, iespējams, radīsies izdevība piedalīties vairākos publiskos pasākumos, tomēr pilnībā apmierināts ar gūtajiem iespaidiem nebūsi, jo visā piedalīsies, kā novērotājs. Ja gandarījumu tev nespēj dot izklaides, meklē to praktiskā darbībā.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Iesaistoties sabiedriskajā dzīvē, varēsi likt lietā ne tikai savu enerģiju, bet uzzināsi arī daudz ko jaunu. Varbūt tas palīdzēs atrisināt kādu paša radītu problēmu. Tikai proti meklēt, esi mednieks, kas parādās īstajā brīdī un ieguvums tevi gandarīs.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Šodien, pirms izplati tālāk iegūto ziņu, pārbaudi, vai tā atbilst patiesībai, varbūt kāds ar nolūku grib tevi maldināt? Ja neturēsies pretī kārdinājumam patenkot, iemantosi ne visai korektu slavu un vēlāk nāksies krietni vien nopūlēties, lai no tās atbrīvotos.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Lai kādā jomā šodien darbotos, ja paļausies uz savām iemaņām— panākumi neizpaliks. Naudas būs pietiekami, tāpēc varēsi atļauties iegādāties to, ko vēlies, tikai nepiedziedi pilnas ausis par to tuviniekiem — viņi šo soli var novērtēt kā izšķērdību.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Ja kāds šodien piedāvājas palīdzēt sakārtot tavas attiecības, neatsaki. Iespējams, ka iejaukšanās no malas palīdzēs objektīvāk izvērtēt situāciju un ieraudzīt savu vietu un lomu tajā. Gudrs padoms pasargās tevi no nepatikšanām.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Tikšanās, vienošanās un darbības saskaņošana šodien juku jukām piepildīs tavu laiku. Dīvainā kārtā tu tajā visā orientēsies pietiekami labi, jo neko nesaputrosi un neko arī nenokavēsi. Vietā būs jautājums par visa notiekošā patieso lietderību.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Rudenīgas noskaņas ar lielu joni no tava prāta, iespējams, padzīs lielāko daļu nopietno domu. Šodien tev nevajadzēs īpaši sasprindzināties, lai atrastu sirdij tīkamu nodarbošanos, pat sirdsapziņa būs gatava samierināties ar negaidītiem sānsoļiem.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Ceļā uz izraudzīto mērķi nepalaid garām nevienu izdevību, ja nepieciešams, izmanto ietekmīgu cilvēku palīdzību. Pret piedāvājumiem ielaisties attiecību avantūrās gan izturies piesardzīgi, diez vai tevi šāds piedzīvojums gandarīs.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Šodien svarīgas var izrādīties ne tikai pašas idejas, bet arī veids, kādā tās esi iecerējis īstenot. Neseko nezināmā vilinājumam un neizvēlies nepazīstamus ceļus. Kāpēc gan tev neizmantot jau labi zināmus paņēmienus?
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
No sev tuva cilvēka šodien neprasi vairāk, kā viņš spēj dot. Ja būsi uzstājīgs un neatlaidīgs, tavas attiecības var kļūt nestabilas. Tikai īss brīdis divvientulībā, un jūs vairs nebūsit tālu no ķildas. Labāk atrodi iespēju doties sabiedrībā.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Ja šodien jūti nemieru, tad pie atbildīga darba neķeries — labāk izkārto tā, lai tu to varētu atlikt uz citu dienu. Bet varbūt ir kāds cilvēks, kam droši varētu uzticēt savas šaubas. Visprātīgākais būtu pievērsties vienkāršiem ar paša rokām veicamiem darbiem.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs