Horoskopi

Auns
Šīsdienas notikumi, iespējams, stiprinās tavu pašapziņu un ticību saviem spēkiem. Tikai pielūko, ka nekļūsti pārāk iedomīgs — neslavē sevi pats, labāk būs, ja ļausi to darīt citiem.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Parūpējies, lai attiecībās ar tuviem cilvēkiem šodien nerastos caurvējš — tas var izvējot lielu daļu mierīgās mājas atmosfēras. Neesi uzstājīgs, nesāc iztirzāt jūsu attiecības svešu cilvēku klātbūtnē.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Neaizraujies ar gariem spriedelējumiem — paliks pusdarīti mājas darbi. Labāk koncentrē uzmanību kādam lietišķam darījumam, bet ja kāds grib kurt strīda uguni, atceries, ka viena pagale nedeg.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Atvairi vēlmi iegūt pelņu ātrā, bet apšaubāmā veidā. Kas viegli nāk, mēdz viegli arī aiziet. Cieši turies pie saviem līdzšinējiem ieguvumiem — kāri stiepjot roku pēc jauna pīrāga gabala, vari palikt tukšā.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Neizvirzi pārāk augstas prasības ne sev, ne citiem — tava neatlaidība un nepiekāpība var kļūt par iemeslu nesaskaņām ar tuviem cilvēkiem. Ja šodien gribi veiksmīgi darboties finansu jomā, intuīcijai pārlieku neuzticies.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Šodien var rasties iespaids, ka apkārtējie nerēķinās ar tavām izjūtām, ka tu esi tas, par kuru atceras pēdējā brīdī. Ja nepratīsi izteikt savu neapmierinātību pieklājīgā veidā — no konflikta neizbēgsi.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Lielus finansiālus darījumus šodien neuzsāc, jo to, ka izraudzītā starta pozīcija nav pietiekami daudzsološa, sapratīsi tikai tad, kad kaut ko labot jau būs par vēlu. Iespējams, redzēsi zīmīgu sapni.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Apkārtējiem var rasties izdevība novērtēt tava rakstura kaprīzo pusi — neviens tev šodien nemācēs izdarīt pa prātam. Būsi viegli aizvainojams, tāpēc izvairies no mijiedarbības ar taisnprātīgiem cilvēkiem.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Šodien nesaskaņas var rasties dažādu dzīves uzskatu dēļ. Lai pierādītu savu patiesību, tu būsi gatavs novest situāciju līdz pat absurdam, tomēr strīda karstumā neaizmirsti atstāt arī kādu atkāpšanās ceļu.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Vērtējoši izturēsies pret ikvienu līdzcilvēku rīcību un klusībā pie sevis nodomāsi, ka tu jau nu gan tā nedarītu. Ja negribi radīt saspringtu atmosfēru, gudras un pamācošas piezīmes šodien paturi pie sevis.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Nevarēsi noraudzīties uz dzīves nekārtībām neizteicis kādu sarkastisku piezīmi, taču negaidi, paldies tev par šiem vārdiem neviens neteiks. Lai neapgrūtinātu apkārtējos ar savu neapmierinātību, nodarbojies ar pašanalīzi.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Pārāk augstas prasības pret partneriem jūsu sadarbību var novest strupceļā. Risinājumu šai situācijai meklē jau šodien, pretējā gadījumā ar šo problēmu tev vajadzēs nodarboties vēl kādu laiku.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs