Horoskopi

Auns
Vēlēšanās gūt jaunus, spilgtus iespaidus šodien mudinās mainīt ierasto ikdienas ritmu. Tu būsi gatavs sakravāt ceļasomas piecās minūtēs un doties kaut vai uz pašu pasaules malu. Lai tikai varētu piedzīvot ko interesantu.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Kāds no taviem paziņām šodien var kļūt par uzticamu darījumu partneri, bet kritika no malas norādīs uz to, ka tev vajadzētu kaut ko mainīt sevī. Lielisku atslodzi sagādās tikšanās ar seniem draugiem.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Par grandioziem pirkumiem šodien nedomā, bet ja pēkšņi atrodies neatrisināmas problēmas priekšā — apstājies. Necenties par katru cenu iedzīt sienā naglu tikai tāpēc, lai pierādītu savu varēšanu.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Ikdienas ierasto ritmu šodien var iztraucēt nevērīga steiga un nevaļa, retie atpūtas brīži tāpēc liksies daudz vērtīgāki nekā citkārt. Bet tā jau ir — nezinot pipara rūgtumu, nevar novērtēt medus saldumu.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Šodien saspringta atmosfēra var izveidoties darbā — visi rīkosies it kā par spīti tev, tāpēc vienojošu kopsaucēju atrast būs grūti. Pēcpusdienā, ja vien iespējams, paliec vienatnē, lai netraucēti varētu pakavēties savas dvēseles klusajos kambarīšos.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Šodien, iespējams, jutīsi emocionālu pacēlumu — viss ies kā no rokas. Apstākļi palīdzēs labot iepriekš pieļautās kļūdas darbā un vērst par labu skarbāk pateiktu vārdu, sirdsapziņas pārmetumi atkāpsies.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Šodien tev izdosies attaisnot laba, uzticama darbinieka reputāciju, tava centība, iespējams, tiks novērtēta īpaši. Vari cerēt pat uz naudas prēmiju vai kādu citu atzinību apliecinošu dāvinājumu.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Neatlaidība un mērķtiecība šodien palīdzēs gūt panākumus darbā un nostiprināt tavu sociālo statusu. Uzticīgi seko savām idejām, un tev nevajadzēs gausties par zemē nosviestu laiku.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Esi drošs un izlēmīgs — sarežģīta, bet interesanta situācija šodien gaidīt gaida tavu iejaukšanos. Ļaujies azartiskajam skrējienam kaut vai tāpēc, lai varētu likt lietā pāri malām kūsājošo enerģiju.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Šodien, iespējams, jutīsies enerģijas pārpilns, un tas tev palīdzēs ar godu izkļūt no sarežģītas situācijas. Pēcpusdienā viegli nodibināsi pazīšanos ar cilvēku, kas tev liksies simpātisks un pievilcīgs.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Domubiedri atzinīgi pieņems tavus vērtējumus un ierosinājumus, bet mākslas un mūzikas klātbūtne radīs pacilātu noskaņojumu. Dienas beigās esi gatavs labvēlīgam likteņa pavērsienam.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Ja esi sācis baudīt priekus, ko sniedz mīļotā cilvēka tuvums, nedomā, ka vari ļauties laiskumam. Apvieno patīkamo ar lietderīgo — velti šo dienu sevis izglītošanai, īpaši pareizas uzvedības pilnveidošanai.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs