Horoskopi

Auns
Apkārtējie no tevis, iespējams, gaidīs cēlu un godprātīgu rīcību, diemžēl viņu cerības var arī nepiepildīties, jo šodien nespēsi darīt to, par ko sirds dziļumos neesi pārliecināts. Tev būs svarīgi turēties pie saviem principiem.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Ja alksti piedzīvojumu un asu izjūtu, šodien droši vari pieņemt likteņa izaicinājumu un iesaistīties riskantā pasākumā. Bet, ja dienu gribi pavadīt bez stresa un satraukuma, nemaini ierasto dienas ritmu ne par kādu cenu.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Domstarpības ar mīļoto cilvēku, iespējams, neizpaudīsies ne aktīvā rīcībā, ne skaļos vārdos, tā drīzāk būs klusēšana, līdz kamēr — kas to pirmo vārdu teiks, tas to putru apēdīs. Toties tad, kad slūžas būs vaļā, atliks tikai saturēties.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Lai iegūtu cerēto labumu, šodien vajadzēs patērēt vairāk enerģijas, nekā varēji iedomāties. Atgūties pēc negaidīta situācijas pavērsiena tev palīdzēs iekšējā saprāta balss — pēc šī notikuma tev būs daudz ko pārdomāt.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Radošai pašizpausmei piemērota diena. Tava rīcība būs tieša un nepārprotama, tā neradīs šaubas par ieceres lietderību. Tomēr, ja mēģināsi vienā paņēmienā padarīt to, kas paredzēts vairākām dienām, diez vai varēsi būt apmierināts.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Tas, ko šodien tērēsi savā labā, iespējams, neatmaksāsies ne rīt, ne parīt, un tev nāksies tikai dziļdomīgi secināt — kas zudis, pazudis. Daudz lietderīgākas un auglīgākas būs aktivitātes, ko veiksi tuvinieku labā.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Iespējams, tu nejutīsies drošs par sevi, tādēļ rīkosies diezgan haotiski, tu būsi gatavs ar spēku iegūt to, ko var panāk ar gudru valodu. Tikai tad, kad būsi palicis viens, sapratīsi pieļautās kļūdas un solīsies nekad tā vairs nedarīt.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Var jau būt, ka tevi apmierina skandaloza popularitāte, taču tā var izrādīties īslaicīga. Ja negribi sabojāt reputāciju, šodien atturies no intrigām, labāk izrunājies atklāti. Krasi pavērsieni iespējami arī radošajā dzīvē.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Brīdī, kad būs jāpieņem izšķirošais lēmums, tu spersi pārliecinošu soli, bet diemžēl — garām, taču tas vairāk apbēdinās citus, nevis tevi. Lai nezaudētu finansiālo stabilitāti, izbraukumā labāk nedodies.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Šodien var rasties vēlēšanās uzticēties skaļiem solījumiem un cilvēkiem, kas tos devuši. Tāda vieglprātība var novest pie pamatīgas vilšanās sajūtas, bet, neskatoties uz to, tu tomēr aizrautīgi kaldināsi nākotnes plānus.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Diplomātija šodien, iespējams, nebūs tava stiprā puse. Lai atrisinātu domstarpības attiecībās ar tuviniekiem, tu izvēlēsies diezgan agresīvas metodes, bet attiecības ar partneriem var nokļūt strupceļā tavu kaprīzo iegribu dēļ.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Šodien, iespējams, jutīsies noguris un viegli aizkaitināms. Tu baidīsies būt nepareizs, tādēļ izvairīsies no atbildīgiem uzdevumiem, tomēr jautājumus, kas saistīti ar priekšstatiem un attieksmi pret dzīves pozīciju nāksies pārskatīt.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs