Horoskopi

Auns
Diemžēl jaunajām idejām un plāniem, kuri tik ļoti satrauc tavu prātu, vēl nav pienācis īstais laiks. To īstenošanu atliec uz vēlāku laiku, bet šodien domā par to, kā pateikties cilvēkam, kas nesavtīgi tērējis spēkus un laiku tevis dēļ.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Neļauj sadzīviskām nebūšanām šodien apslāpēt tavu dzīvesprieku, turies pretī skarbajai dzīves īstenībai. Neesi pieticīgs — izvirzi augstākus ideālus un kal reālus plānus, kā tos sasniegsit. Tikai atbalsta meklējumus savām iecerēm atliec uz citu dienu.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Veiksmīga šodien būs sadarbība ar tiem, kas sevi apliecinājuši, kā uzticami un stabili partneri. Tev tikai jāprot ieklausīties viņu vēlmēs un jāatrod saprātīgs kompromisa ceļš. Iejūtība neprasa lielus ieguldījumus, toties atmaksājas dubultīgi.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Šodien veiksmīgi tiksi galā ar plānotajiem darbiem, palielināsies spēja rīkoties intuitīvi un, turklāt, trāpīt mērķī. Lieliski zināsi, kam lūgt padomu, bet kam iet ar līkumu un savas problēmas vispār nepieminēt. Rūpējies par pašsajūtas uzlabošanu.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
No rīta var būt vēlēšanās kā strausam iebāzt galvu smiltīs un izlikties, ka tevis nemaz nav, tomēr pēcpusdienā jau zināsi, kā pārvarēt savu sapīkumu. Iespējams, uzmundrinās pievēršanās vaļaspriekiem, vai padošanās azarta vilinājumam.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Šodien uzmanīgi seko līdzi saviem izdevumiem, ja būsi attapīgs, tev izdosies pat nedaudz ietaupīt — tas nekas, ka uz citu rēķina. Ar filozofisku mieru izturies pret tuvinieku aizrādījumiem un lietām, kuras izmainīt nav tavos spēkos.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Vislabāk šodien jutīsies starp labi pazīstamiem un tuviem cilvēkiem, jo tikai viņi pratīs novērtēt tavas lieliskās rakstura īpašības. Viņiem tad arī uztici savas pārdomas par dzīvi un svaigi iegūtās atziņas par pasaules kārtību.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Nebūsi apmierināts ar situāciju, kādā šodien atradīsies, bet ne jau tādēļ tev jākļūst par īgņu un jābojā garastāvoklis sev un apkārtējiem. Arī revolūcija nebūs īstais līdzeklis. Ja nevari mainīt apstākļus, maini tomēr attieksmi pret tiem!
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Tā vien gribēsi, lai kāds pamana tavu bēdīgo sejas izteiksmi un pažēlo, bet, kā par spīti, līdzcilvēku iejūtība šodien aprobežosies tikai ar dažām pieklājības frāzēm. Neuzstāj — tu taču pats vari sameklēt sev kādu prieka vai izklaide avotu.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Nepiepildītās vēlmes šodien var kļūt par iemeslu nepārdomātai rīcībai un satraukumam, kas, savukārt, var radīt stresu. Labāk nebaumo un nespēlē aizkulišu spēles — tevis raidītās intrigu bultas mērķi nesasniegs.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Šodien būs darba pilnas rokas, taču problēmas var rasties ar iecerēm sabiedriskajā sektorā. Ja būsi paviršs, iespējams, šis tas mainīsies, piemēram, tev tiks atgādināts par parādu sirds lietās. Bet pārāk nopietni pret to attiekties nevajadzētu.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Domā par to, kā tu bez liekām domstarpībām varētu izcīnīt savu vietu zem saules. Neļaujies pašapmānam, nesamierinies ar jau sasniegto. Iekšējā balss šodien protestēs pret tādu lēmumu un neļaus gremdēties omulīgā pašapmierinātībā.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs