Horoskopi

Auns
Šodien būsi viegli izprovocējams, tāpēc no attiecību skaidrošanas ar līdzcilvēkiem mēģini izvairīties. Ja līdz tam tomēr nonāk, paļaujies uz veselo saprātu, neuztver katru aizrādījumu kā apvainojumu.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Interesanti pavadīsit laiku tuvu draugu lokā. Tikai nepārspīlē ar vaļībām — var jau atļauties dažādību attiecībās ar cilvēkiem, bet visam ir savas robežas, un šodien tās der ievērot. Rūpējies par veselību.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Pārskati savas vēlmes un dižu nākotnes plānu vārdā neļaujies mirkļa vājībām — vieglprātīga izdabāšana kaprīzēm var sabojāt labi aizsākto. Ja tomēr izlem pieņemt izaicinājumu, esi gatavs pārsteigumiem.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Attiecībās ar tuviniekiem, iespējams, būs grūti iztikt bez domstarpībām, taču mēģini vadības grožus noturēt savās rokās, neļauj citiem manipulēt ar tavām vājībām. Šodien ikviens salmiņš tev var palīdzēt noturēties virs ūdens.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Domā, ko runā — šodien seko līdzi katram savam vārdam, tad mazāk cietīsi gan tu pats, gan arī tev tuvie cilvēki. Ja pratīsi pareizi novērtēt situāciju, varēsi ķerties pie kādas sen lolotas ieceres īstenošanas.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Ne sev, ne citiem šodien nemēģini iestāstīt, ka vari iztikt bez kārdinošā pīrāga gabala. Neizliecies labāks, nekā esi patiesībā. Un kas tur slikts, ja arī tu vēlies saņemt pieklājīgu samaksu par padarīto?
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Nedari vairākus darbus vienlaicīgi — tikai tā tev izdosies izvairīties no pārpratumiem, kuri radīsies, ja ļausies pēkšņiem iniciatīvas uzplūdiem. Ej taisnus ceļus, jo sānsoļi nekādus jautros piedzīvojumus šodien nesola.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Paļaujies uz intuīciju un iesaisties intrigās tikai tad, ja esi pārliecināts par savu pozīciju stabilitāti. Neizplati baumas, kuras var radīt nepareizu priekšstatu, tad iespēja pavadīt dienu saskaņā nebūs palaista vējā.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Neiesaisties riskantos darījumos — tavu iekšējo rezervju nebūs tik daudz, lai iesākto novestu līdz apmierinošam rezultātam. Labāk būs, ja ļausies filozofiskām pārdomām par dzīvi, tas dažādos tavu ikdienu.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Biznesa darījumu kārtošanai šī diena nav piemērota, tādēļ, ja iespējams, ar to nenodarbojies. Bet ja gribi gūt apstiprinājumu tam, ka savā pārliecībā neesi viens, meklē domubiedrus — kas meklē, tas atrod.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Varbūt šodien tev vajadzēs atgriezties pie kāda jau agrāk saņemta darba piedāvājuma. Izvērtē visus iespējamos plusus un mīnusus un ar atbildi nesteidzies — gaidi īsto brīdi, bet garumā arī nevilcini.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Iespējams, saasināsies emocionālā uztvere, tāpēc šodien būsi diezgan nelīdzsvarots. Varbūt kādas ieceres īstenošanai vajadzēs vairāk līdzekļu, nekā biji cerējis, tomēr izaicinājumam neļaujies, acis turi vaļā, bet muti — ciet.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs