Horoskopi

Auns
Šodien nokļuvis uzmanības centrā, sajūsmā nebūsi — tevi nogurdinās pļāpīgi un netaktiski cilvēki. Tāpēc, ja vien tas ir iespējams, uzturies savā ierastajā vidē, tur, kur vari justies kā mājās, lai gan arī tur bez misēkļiem neiztikt.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Šodien būsi enerģisks un alksi darboties, apstākļu sakritību veiksmīgi pratīsi izmantot par labu sev. Tomēr problēmas var rasties personīgajā dzīvē, tāpēc būtu prātīgi, ja tu veltītu kādu brīdi pašanalīzei, nevis kritizētu citus.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Risinot naudas problēmas, emocijas šodien var sist augstu vilni, un ne pie kā laba tas nenovedīs. Varbūt pirms atļaujies pateikt, ko domā par savu sarunu biedru, ir vērts aizskaitīt līdz desmit? Pieņem, ka mēdz būt tādas dienas, kad ne viss ir redzams pareizajās krāsās.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Labam dvēseles noskaņojumam šodien var pietrūkt romantikas, bet nevajag tajā vainot citus. Tavos paša spēkos ir mainīt situāciju un iegūt to, ko kāro, vien ļauj vaļu savai izdomai! Rezonansi iegūs klasiski un vienkārši saprotami priekšlikumi.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Klusi savā nodabā šodien, iespējams, nolemsi likt pamatus ilgi lolotai nākotnes būvei. Vispirms gan apdomā, vai ir vērts staipīt ķieģeļus, ja padomā gaisa pilis vien... Raugies, lai tavas ieceres būtu kaut cik reālas.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Pirms uzņemies jaunus sabiedriskos pienākumus, izvērtē savus spēkus un iespējas — neapdomīgs būdams, šodien vari sasolīt to, ko pēc tam būs grūti izpildīt. Izvairies no garām diskusijām ar laikabiedriem, jo viņu arsenālā ir smagāki argumenti.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Ar lielo pienākumu nastu saviem spēkiem vien šodien galā vari netikt, tāpēc aicini talkā tos, kam citkārt esi palīdzējis pats. Emocionāli jūtīgākām būtnēm, būs grūti izvairīties no saskarsmes problēmām, jo, lai arī kādai tēmai nepievērstos, visas vilks uz izskaidrošanos.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Ar secinājumiem un apgalvojumiem šodien ieteicams nesteigties. Pirms joko vai ironizē par kādu, padomā, vai tevi pareizi sapratīs — jo atturīgāks šodien būsi, jo labāk tev klāsies. Sabiedriskajā telpā valdošā spriedze var nevilšus pavērsties pret tevi.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Būs grūti īstenot iepriekš iecerēto. Iespējams, nez no kurienes radīsies jauni argumenti, kas liks mainīt līdzšinējo domu gaitu. Toties to, ko būsi pelnījis, saņemsi bez iebildumiem. Laba diena tolerances trenēšanai attiecībā pret citādi domājošiem.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Šodien vari zaudēt ticību pat dzīves vētrās pārbaudītiem draugiem — viņi būs pārāk aizņemti ar savu problēmu risināšanu un līdz ar to nekādi nespēs iedziļināties tavā situācijā. Būsi vīlies, tomēr pašlepnums neļaus izrādīt savus pārdzīvojumus.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Šodien var rasties nesaskaņas ar tuviem cilvēkiem. Ja tā, centies nesakāpināt emocijas vēl vairāk, dari visu, lai domstarpības novērstu, kamēr tās vēl nav kļuvušas par iemeslu ieilgušam strīdam. Taviem oponentiem varētu būt autoritatīvi aizstāvji.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Šodien gribēsi būt radošs, tu centīsies pārsteigt līdzcilvēkus ar nestandarta lēmumiem. Tas būs lielisks mēģinājums attīrīt savu ceļu no rutīnas barikādēm, tikai nezaudē mēra sajūtu. Pielūko, lai tas ko sauc par radošumu un spontanitāti nepārvēršas patvaļā.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs