Horoskopi

Auns
Uzsākot jaunu romānu, neceri uz tūlītējiem panākumiem. Iespējams, tev nopietni būs jāpārvērtē uzskati par apkārtējo pasauli. Bet, apmeklējot saviesīgu pasākumu, varbūt iepazīsies ar cilvēku, uz kuru vēlāk varēsi paļauties.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Neskrien ar pieri sienā tikai tāpēc, lai pārbaudītu, cik tā izturīga. Stūrgalvība un ietiepība ne pie kā laba šodien nenovedīs. Izeju no labirinta meklē ar intuīcijas palīdzību. Bet, ja baidies no kļūdām, tad nesāc neko jaunu.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Nākotnes perspektīvas un tiekšanās pēc gara gaismas šodien neļaus tev gulēt uz lauriem. Bet, ja, saskaroties ar neizzinātām lietām, vari gūt daudz jaunu iespaidu, tad par to ir vērts maksāt. Neapgūtās teritorijās mājo daudz interesantu parādību...
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Uzcītīgas darbības rezultātā šodien varēsi papildināt atzinības rakstu krājumus, taču kārdinājums neņemt tos vērā neatkāpsies no tevis, ne soli. Lai neiekultos nepatikšanās, neizaicini likteni un nepievērs uzmanību vilinošajām lētajām izklaidēm.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Šodien aktīvi iesaisties gan radošās norisēs, gan izklaides pasākumos. Nepretojies iedvesmai, uzņemies iniciatīvu, un tev viss izdosies. Vienīgi, kontaktējoties ar mazpazīstamiem cilvēkiem, neatļaujies būt uzstājīgs.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Labi orientēsies savās izjūtās, tāpēc arī tava izturēšanās būs situācijai atbilstoša. Tomēr veiksme tevi tik un tā pārsteigs nesagatavotu. Pārāk neaizraujies ar savas dvēseles izpēti — jo dziļāk gremdēsities vientulībā, jo grūtāk pēc tam būs atrast saikni ar ārpasauli.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Šodien iesāktās aktivitātes būs grūti padarīt līdz galam, jo sīkas sadzīviskas ķibeles neļaus nopietni pievērsties darāmajam. Toties tava enerģiskā rīcība sabiedrības labklājības celšanā šoreiz sasniegs mērķi. Tas būs ieguldījums, kuru novērtēs.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Šodien tev uzmāksies pretrunīgas domas. Darījuma partnerus uzlūkosi ar neuzticību un šaubīsies arī par savu vietu un nozīmi viņu dzīvē. No emocionālas šantāžas gan izvairies — mēģini būt ne tikai pašlepns, bet arī saprātīgs.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Tava uzticamā pavadone šodien būs stūrgalvība. Maza bērna ietiepībā vari sastrādāt aplamības, par kurām vēlāk būs jānožēlo. Toties nejauši noklausīta saruna iekvēlinās tavu ziņkāri, kuru tūlīt gribēsi apmierināt, ko arī veiksmīgi izdarīsi.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Nelokāmība un apņēmība šodien dos rezultātus. Gūsi panākumus tur, kur biji nolēmis tos gūt. Bet, rūpējoties par savu prestižu, neaizmirsti, ka cilvēku pievilcīgu dara viņa godīgums un atklātība pret apkārtējiem.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Nepalaid garām izdevīgu brīdi, lai noskaidrotu pārpratumus attiecībās ar apkārtējiem — laiks salikt visus punktus uz i! Ieteicams rūpēties par labu noskaņojumu un uzmanīties no hroniskā nīgruma saasināšanās.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Garastāvoklis var būt nedaudz nomākts, bet tiklīdz atradīsi neapmierinātības iemeslu, pasaule ap tevi mainīsies. Katram iemeslam ir savs cēlonis — paturot prātā šo likumsakarību, lieliski tiksi galā ar visiem šīsdienas sarežģījumiem.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs