Horoskopi

Auns
Dziļas, nopietnas jūtas šodien pildīs tavu sirdi, iespējams, būsi gatavs romantiskai, taču ļoti neapdomīgai rīcībai. Atrodi laiku kultūras baudīšanai. Pieņemtie lēmumi par materiālā stāvokļa uzlabošanu var izrādīties revolucionāri.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Šodien var gadīties kāda romantiska aizraušanās, kas nobīdīs malā visus līdzšinējos nodomus. Par spīti valdzinošajam aicinājumam, centies būt apdomīgs un nerīkojies pēkšņu iedomu vadīts.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Tu gaidīji pārmaiņas, bet dzīve pacietīgi rit tālāk savu gaitu, un nekas neliecina par jaunu vēsmu tuvošanos. Samierināties ar to nebūs viegli, lai neiestigtu grūtsirdībā, baudi ziemas priekus, cik nu tas vēl ir iespējams.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Neatrisinātie jautājumi atkal atgādinās par sevi. Šodien ļauj vaļu ziņkārībai, un tev izdosies kliedēt aizdomas, kas bija pārņēmušas prātu. Savstarpēja domu apmaiņa ar līdzcilvēkiem dos bagātīgu vielu pārdomām.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Lietišķo attiecību stiprināšanai piemērota diena — paslavē to, kuru iepriekš esi kritizējis, un pacietīgi uzklausi to, kuru pirms tam esi aizraidījis. Labu draugu kompānijā vari doties piedzīvojumu meklējumos.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Vēlmes, kuras šodien gribēsi piepildīt, nebūs no tām pieticīgākajām, bet tu labi apzināsies izvēlēto ceļu un par grūtībām nesūdzēsies. Uzstājība un nelokāmība nespēs neko sabojāt — tev uzticēsies, ļaujot darīt tā, kā uzskati par labāku.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Šodien tev ir cerība sagaidīt sena drauga zvanu vai saņemt iepriecinošu ziņu par tevi interesējošiem jautājumiem sabiedrībā. Tikai nesapņo, ka nu ir sākusies jauna dzīve — no veciem ieradumiem atbrīvoties nemaz nav tik viegli.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Nekas tavam vērīgajam skatienam šodien nepaliks nepamanīts. Tu lieliski pratīsi lasīt starp rindiņām, bet savus draugus sapratīsi jau no pusvārda. Kopīgu valodu atradīsi pat ar tiem, kuru viedoklis citkārt būtu licies nepieņemams.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Šī ir piemērota diena veselīga dzīvesveida uzsākšanai — ēd augļus un dārzeņus, dzer sulas un no rīta vingro, bet vakarā ej mazā pastaigā. Tas nekas, ka citiem tā šķiet tikai modes lieta, tev tas ies labumā.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Šodien var rasties lieliska iespēja sarūpēt vērtīgus krājumus nākotnei vai nodibināt noderīgus sakarus, kurus varētu likt lietā vēlāk. Laimes māte tev sirsnīgi uzsmaidīs, vien atliek to lietderīgi izmantot!
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Ja iegrožosi savu ekscentrisko raksturu, būsi tikai vinnētājs. Nenotiks nekas briesmīgs, ja šodien noiesi no skatuves un kādu brīdi paliksi maliņā — no malas vērojot, viss ir daudz labāk pārskatāms.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Nestrādā uz atpūtas rēķina — ja savlaicīgi neatjaunosi enerģijas rezerves, neko dižu tik un tā nesasniegsi. Šī diena, iespējams, nebūs sevišķi dāsna, bet ar to jāsamierinās. Pārmaiņas pēc lai kalnus gāž citi.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs