Horoskopi

Auns
Šodien izmēģini spēkus kādā līdz šim neapgūtā darbības jomā vai meklē jaunas savu ideju realizēšanas iespējas, tikai pagaidām aprobežojies ar lietas teorētisko pusi. Esi autoritāte pats sev, tomēr neizmirsti, ka jārēķinās arī ar apkārtējo domām.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Lēnām un uzmanīgi ejot, bez lielas piepūles šodien pavirzīsies tuvāk izraudzītajam mērķim. Bet, ja rodas izdevība apsteigt sāncenšus — dari to godīgi, bez viltīgām izdarībām, jo blēdības tiks atmaskotas.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Spēkā pieņemsies tavs entuziasms, vairosies vitalitāte. Jutīsi, ka iekšējās enerģijas rezerves ir pietiekamas, lai turpinātu uzsāktās aktivitātes. Tikai pieaugošās iespējas neapspried ar priekšniecību viņi tevi tik un tā nesapratīs.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Pārmetumi mīļotajam cilvēkam šodien būs nepamatoti. Domstarpības attiecībās var pārāk ieskrieties, tāpēc nepamanīsi, ka no mušas jau būsi uztaisījis ziloni. Naudu netērē par lietām, kuras tev nemaz nav tik nepieciešamas.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Neturi sveci zem pūra, cel dienas gaismā savu talantu un nekautrējies pienācīgi nodemonstrēt savas spējas. Šodien tev veiksmīgi izdosies nospodrināt lietišķa cilvēka reputāciju, tikai nemēģini aizsākt kādus tālejošus projektus.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Šodien būs daudz dažādu tikšanos, un katrā no tām, rūpīgi izvērtējot, varēsi atrast kaut ko vērā ņemamu. Toties mēģinājums rīkoties bez partneru ziņas var beigties ar nopietnām nesaskaņām. Padomā, vai ir izdevīgi visu paņemt uz sevi.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Aizraušanās ar nākotnes plānu kaldināšanu būs velta laika nosišana. Labāk palūkojies, kas notiek deguna priekšā. Izrādīsies, ka nepadarīto darbu sakrājies pārsteidzoši daudz. Lieliski padosies noslēgt ilgstošu savienību domubiedru aprindās.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Tavs darbošanās gars šodien saplaks tuvinieku vienaldzības priekšā, bet iespēja iedziļināties savu sakņu un mantojuma apzināšanā tevi neiepriecinās. Taču neapgrūtini apkārtējos ar savām ģimenes problēmām tev ar tām jātiek galā pašam.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Nostiprini attiecības ar līdzcilvēkiem. Tikai pielūko, lai tavas rīcības vadmotīvs nebūtu materiālā ieinteresētība — savtīgs aprēķins šodien ātri vien tiks atmaskots, bet liekulīgi vārdi atstāti bez ievērības.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Veiksme būs atkarīga no tā, kā pratīsi sakārtot attiecības ar tuviniekiem. Ja meklēsi trūkumus citu rīcībā, būs grūti saprasties ar apkārtējiem. Bez garas domāšanas iesaistīsies riskantā pasākumā, bet nelolo liekas ilūzijas par tūlītēju labumu.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Īpaši produktīva būs dienas pirmā puse, tāpēc svarīgu tikšanos vai darbības noslēgumu neatliec uz pēcpusdienu. Netaupi arī labas idejas un ierosinājumus, tava iniciatīva attaisnosies — kā jūgsi, tā brauksi. Partneri būs elastīgi un pielaidīgi.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Palūkojoties apkārt, sapratīsi, ka pasaulē netrūkst jaukuma, un tu to vari bagātināt ar savu smaidu un labvēlīgo attieksmi. Nedari otram to, ko negribi izjust uz savas ādas. Ja to ievērosi, būs mazāk iespēju iekulties nepatikšanās.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs