Horoskopi

Auns
Kopējās aktivitātēs piedalīsies ar gariem zobiem, toties pie augļu dalīšanas pamanīsies būt pirmais. Teiciens, ka bezkaunīgajiem pieder pasaule, ļoti precīzi raksturos šīsdienas rīcību. Bet neskatoties uz to, apkārtējie tev neko nepārmetīs.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Pievērs uzmanību tam, cik labi proti nošķirt personīgās attiecības no lietišķajām. Nestabilitāti tavu ieceru īstenošanā šodien var radīt pārspīlēta jūtu akcentēšana un cilvēku vērtēšana pēc simpātiju un antipātiju principa.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Draugi vai ģimene, bet iespējams, abi kopā, šodien sagādās rūpes, ar kurām varēsi tikt galā tikai tad, ja pratīsit saglabāt emocionālo līdzsvaru. Un ja vēl tavs situācijas vērtējums būs objektīvs, no ķibeles izkulsies diezgan ātri.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Neesi karstgalvīgs, apdomā katru savu soli. Tendence visu risināt, aktīvi rīkojoties, šodien var sagādāt gan nepatikšanas darbā, gan attiecībās ar tuviem cilvēkiem, tādēļ pirms rīkojies — izskaiti līdz desmit.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Nepamatota sava ES izcelšana klātesošo vidū var aizvainot viņu patmīlību un noskaņot pret tevi. Ja negribi izbaudīt nepatīkamas sajūtas, mazliet piebremzē savas ambīcijas un respektē apkārtējo viedokli.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Šodien nepārslogo sevi ar fiziskām aktivitātēm. Ja tomēr nevari izvairīties no smaga darba veikšanas, saudzē sevi un ievēro drošības noteikumus. Bet, ja iespējams, labāk nodarbojies ar intelektuālu darbu.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Būsi lielas rosības pārņemts, taisīsi vienu kļūdu pēc otras un steidzīgi tās labosi, tādēļ darba tev šodien būs papilnam. Esi vērīgs, jo iespējams, satiksi cilvēkus ar netradicionālām un pārsteidzošām idejām.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Attiecības ar tuviniekiem šodien būs diezgan saspringtas, tev liksies, ka paša iniciatīva netiek pietiekami novērtēta. Taču pašapziņu palīdzēs atgūt tuvi draugi, jaunu elpu atgūs radnieciskas saites, kas kādu laiku nebija kustinātas.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Nodarbojies ar mājīgas omulības radīšanu un savlaicīgi plāno, kā pavadīsi šo brīvdienu. Vai nu baudot mājas dzīvi, vai gatavojoties nākamās nedēļas aktivitātēm. Gandarījumu tev šodien sagādās arī rosīšanās virtuvē.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Esi saprotošs pret tuviem cilvēkiem, atļauj viņiem būt tādiem, kādi viņi vēlas būt. Neizniekojiet dienu ar nevajadzīgu pārpratumu skaidrošanu ģimenē. Patīkamākus iespaidus gūsi, atrodoties sabiedrisko notikumu krustpunktā.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Neatstāj novārtā ieceres, kuru realizācija palīdzētu tev parādīt sevi no labākās puses. Iesaisti savu problēmu risināšanā draugus, tas palīdzēs radīt kopības sajūtu, kas šinī laikā tev tik ļoti nepieciešama.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Pavaicā sev — ko īsti tu vēlies? Ja to nedarīsi pats, visticamāk, ka šo jautājumu tev uzdos kāds no draugiem, un tad no neveikla klusuma brīža diez vai izbēgsi. Šodien esi gatavs tikt pāri mulsinošām situācijām.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs