Horoskopi

Auns
Šodien darbs ritēs raitāk, ja paaicināsi kādu palīgā. Ja vēl apsolīsi garšīgi pacienāt, tad izpalīdzīgas rokas nebūs grūti atrast. Tikai pielūko, lai tas viss nepārvēršas garās runās, īsos darbos.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Ļauj vaļu fantāzijai! Lai tā izdaiļo melnbalto dzīves ekrānu ar daudzkrāsainām vīzijām. Tava radošā dzirksts šodien spēs aizdegt veselu ugunskuru. Pielūko lai uguns nepaliek nepieskatīta, bez kontroles tāds spēks var kļūt bīstams.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Mēģini iet savu ejamo pamazām, soli pa solim, gabaliņu pa gabaliņam. Savaldi tieksmi lēkāt uz nebēdu! Šodien tu savu veiksmi atradīsi rūpīgā, nevis ātrā un paviršā darbā. Neatstāj bez uzmanības mājiniekus.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Šodien veidosies labas attiecības ar enerģiskiem un radošiem cilvēkiem. Viņu darba spars un mērķtiecība pārņems arī tevi, tāpēc īstenot iecerēto būs daudz vieglāk. Izbaudi mirkli, kad vēlamais kļūst par esošo!
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Tev būs vēlēšanās savā īpašumā iegūt ko neparastu. Parastās iepirkšanās vietas tavas prasības nespēs apmierināt, tāpēc meklē tur, kur vēl neviens nav meklējis, un neuztraucies par apkārtējo cilvēku ziņkārīgajiem skatieniem.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Šodien tev pietiks spēka un pacietības, lai samierinātos ar savām kļūmēm un neveiksmēm. Tavu pašapziņu vēl vairāk stiprinās tuvinieku atzinība un izpratne. Esi pretimnākošs pret tiem, kas gatavi tevi pieņemt tādu, kāds esi.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Šodien vari nokļūt situācijā, kuru tev būs grūti kontrolēt, tāpēc esi gatavs visnegaidītākajiem pagriezieniem. Bet, ja apstākļi to neprasa, neriskē, šoreiz pārgalvība var tikai kaitēt.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Būs saspringtas attiecības ar kolēģiem, taču kritisku situāciju risināt nebūsi gatavs. Vienīgais, ko šodien vari darīt, nesarežģīt jau tā sarežģīto. Prātīgāk būtu nogaidīt līdz brīdim, kad pretimnākšanu izrādīs viņi.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Cieši turies pie jau ierastās dienas kārtības, un tev nevajadzēs sūdzēties par neveiksmēm. Šodien notikumi risināsies tā, kā biji plānojis, bet tas tikai liecinās par to, ka šajā dzīvē ir arī stabilas vērtības.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Šodien atrodi laiku izglītojošu pasākumu apmeklēšanai. Tādējādi radīsies jauna izpratne par sevi. Sapratīsi, kādu ceļu izvēlēties, tāpēc rīkosies droši un pārliecināti. Tu būsi ticis vaļā no neziņas un šaubām — būsi brīvs, lai dotos tālāk.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Ja šodien negribi nokavēt svarīgu tikšanos, tad gatavojies tai savlaicīgi, uztraukums un steiga nebūs tavi labākie sadarbības partneri. Veiksme šodien slēpjas modrībā un centībā, un tev šīs īpašības piemīt.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Šodien uz sadarbību aicini tos, kas saprot tevi no pusvārda un ir gatavi palīdzēt arī tad, ja jūsu viedokļi atšķiras. Kopā ar uzticamiem un stabiliem ceļabiedriem šodien varēsi paveikt necerēti daudz.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs

VEIKALS

SILVER JEWELRY
Sudraba juvelierizstrādājumu veikals
PARTYSHOP.LV
Viss ballītei
Goldengate
Juvelierizstrādājumu veikals
Vitreum.lv
Juvelierizstrādājumu e-veikals Vitreum.lv
1A.LV
Lielākais interneta veikals Latvijā
Perfect.lv
Oriģinālas dāvanas
Dormeo
Preces guļamistabai
Mebelnet.lv
Mēbeļu interneta veikals

TŪRISMS

INDI SIA
TŪRISMA FIRMA
Begonija
Tūroperators un tūrisma aģentūra
MKBC TOUR
Rīgas Maskavas Nama Tūrisma aģentūra

IZGLĪTĪBA