Horoskopi

Auns
Velti šo dienu kontaktu un paziņu loka paplašināšanai, romantiskam randiņam vai nelielam braucienam. Neaizmirsti arī par lietišķajiem partneriem, pretējā gadījumā viņi paši par sevi atgādinās, un diez vai tas tevi iepriecinās.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Šodien visu uzmanību vari veltīt savas labklājības nostiprināšanai. Ja esi nolēmis ieguldīt naudas līdzekļus kādā, tavuprāt, izdevīgā darījumā, vispirms tomēr konsultējies ar kādu speciālistu, un tikai tad rīkojies.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Liec lietā savu prasmi atrast kopīgu valodu ar dažādi domājošiem cilvēkiem, un tev izdosies panākt to, ka tavā viedoklī ieklausās. Lielus nākotnes plānus gan nekal — vairāk uzmanības velti šodien darāmajam.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Šodien būsi pietiekami enerģisks un mērķtiecīgs, lai paveiktu visu, kas iecerēts. Nešaubies par sevi un neizvairies no atbildīgiem uzdevumiem — ja tos nepaveiksi tu, tad arī neviens cits ar tiem galā netiks.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Šodien, šķiet, mīlestības vārdi paši nāks pār lūpām, un tev tā vien gribēsies kādam pastāstīt par savām izjūtām. Tomēr nesteidzini notikumus, proti saglabāt intrigu, tas cels tavu pašapziņu.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Samazini darba tempu — darbs nav zaķis, nekur neaizbēgs! Šī ir tā diena, kad vajadzētu vairāk padomāt par sevi. Varbūt tev ir kāds senlolots sapnis, kura piepildīšanai atlicis pavisam maz?
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Daudz un gari neprāto, šīsdienas iedvesmas brīžus izmanto lietderīgi — ņem baltu papīra lapu un ļauj vaļu fantāzijai! Padarīts darbs, lai liek meklēt nākamo, kur varētu sirdi un prātu piesiet.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Sīkas sadzīviskas nepatikšanas neļaus tev pavadīt šo dienu bezrūpīgi. Mājinieku jaukšanās tavās darīšanās sākumā varbūt liksies kaitinoša, taču vēlāk par to viņiem, iespējams, teiksi paldies.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Ja šodien gribi izvairīties no attiecību skaidrošanas ar tuviniekiem, vairāk laika pavadi ārpus mājām. Vari uzņemties papildus sabiedriskos pienākumus — tu būsi pietiekami uzcītīgs, lai ar tiem lieliski tiktu galā.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Nerādi sadrūmušu seju, uzklausot citu bēdas. Nebaidies saskarties ar svešām sāpēm, tās tev nenodarīs neko ļaunu, neviens taču neprasa, lai tu iejustos viņa ādā — esi tikai pacietīgs klausītājs.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Draugi, iespējams, aicinās izklaidēties, bet diez vai tu to varēsi atļauties, jo nebūsi ticis galā ar saviem pienākumiem. Esi nelokāms — vispirms izpildi visas saistības, un tikai tad domā par atpūtu.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Tiklīdz šodien rodas izdevība, nevilcinies, liec lietā visu savu izdomu, spējas un darboties gribu — tavi centieni tiks atalgoti! Atļaujies būt savtīgs un nelaid garām iespēju gūt papildus ienākumus.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs