Horoskopi

Auns
Iesaistoties pārgalvīgā pasākumā, nelolo pārāk lielas ilūzijas, ka veiksies tieši tev. Ja negaidīsi no šīs dienas pārlieku daudz, vilšanās būs mazāka, un tu spēsi samierināties arī ar mazumiņu.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Ar savu nodomu īstenošanu nesteidzies. Labāk būs, ja vispirms izlūkosi apkārtni un tikai pēc tam ķersies pie darba — klupšanas akmens šodien var slēpties pavisam neparastā, grūti pamanāmā vietā.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Šodien var rasties šaubas par to, vai patiešām esi savā īstajā vietā, vai ir vērts lepoties ar to, ko dari? Tomēr neceri, ka atbildi uz šiem jautājumiem pateiks kāds cits, tāpēc mēģini tās atrast pats.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Šodien esi piesardzīgs naudas darījumos, uzmanīgi skaiti līdzi, lai neiztērētu vairāk, kā šobrīd vari atļauties. Aizdevēja lomu arī neuzņemies — dotajam godavārdam var izrādīties ziepju burbuļa svars.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Šodien, iespējams, gribēsi spēlēt tikai pirmo vijoli, bet ja šī iespēja tiks liegta, apkārtējiem ar tevi nebūs viegli saprasties. Pieklusini savas ambīcijas, un tu redzēsi, cik daudz jauku cilvēku ir ap tevi.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Iesaistoties sabiedriskajās aktivitātēs, daudz laika pavadīsi sarunās par šobrīd aktuālām tēmām. Tev liksies svarīgi izklāstīt savu viedokli, bet vēl svarīgāk būs zināt, ka tevī patiešām ieklausās.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Lai nokļūtu sabiedrības uzmanības lokā, tev šodien nevajadzēs darīt neko īpašu, tikai atklāt savas radošās ieceres. Nebrīnies, ja kādam tas ir kā zibens spēriens no skaidrām debesīm.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Ja neredzi iemeslu, kura dēļ būtu vērts censties, vari arī nepretoties sajūtai, kad esi pārpūlējies. Iespējams, tā pārliecināsies, kuri ir tavi patiesie draugi, kas grūtā brīdī ir gatavi pašuzupurēties un aptekalēt sasirgušo.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Šodien ir vērts izrādīt savu prasmi un varēšanu, jo no tā, kā pratīsi sevi pieteikt, būs atkarīga tava turpmākā virzība pa karjeras kāpnēm. Esi apņēmīgs, tēmē uz kādu ienesīgu vietiņu.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Veltas šodien var izrādīties pūles iedziļināties lietu būtībā. Tu pie šīs lietas ķersies pārāk nopietni, tāpēc nebrīnies, ja lielāko dienas daļu esi pavadījis neauglīgos spriedelējumos par to, kā būtu, ja būtu.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Neizvirzi kategoriskas prasības sev tuviem cilvēkiem. Viņi, iespējams, būs gatavi palīdzēt, bet tas nenozīmē, ka viņiem jādanco pēc tavas stabules un jāiedziļinās ikvienā tavā problēmā. Pieņem lēmumus pats.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Šodien mēģini tikt skaidrībā ar savām darba problēmām. Viegli tas nebūs, bet, lai kāds arī būtu risinājums, tas liecinās, ka ledus ir izkustējies, un iespējas atrast tev vēlamo risinājumu ir pieaugušas.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs