Horoskopi

Auns
Ja nešaubīsies par izraudzītā mērķa atbilstību savām pašreizējām spējām, tad ceļš, pa kuru līdz tam nokļūt, atradīsies pats no sevis. Nelauzi galvu par lietām, kur tava iejaukšanās nav nepieciešama.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
No mīļotā cilvēka šodien neprasi vairāk, kā viņš spēj dot, ja būsi uzstājīgs un neatlaidīgs, tavas attiecības var kļūt nestabilas. Atvēli īsu brīdi sarunai divvientulībā, tā palīdzēs novērst radušos pārpratumus.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Ja neesi drošs par savām spējām, neķeries pie svarīga un atbildīga darba — ja vien iespējams atliec to uz citu dienu. Padomā, vai nav kāds cilvēks, kuram tu drošu prātu varētu uzticēt savas šaubas.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Apnicīgu darbu neuztver kā mūžīgu akmeni kaklā, mēģini tajā atrast arī kādu jaukumu. Piemēram, iepriecini sevi ar domu, ka rezultāts gandarīs, un tu varēsi pievērsties kam jaunam un interesantākam.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Neesi egoists, velti uzmanību arī saviem mīļajiem. No tevis šodien gaida sapratni, sirsnību un drošības sajūtu. Bet, ja gribi gūt nepārprotamu atbildi uz uzdotajiem jautājumiem, vaicā tieši un konkrēti.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Ja nekļūdīsies ceļabiedru izvēlē, tad izvēlētā ceļojuma galapunktu tev izdosies sasniegt bez starpgadījumiem. Šodien uzticies mērķtiecīgiem un neatlaidīgiem cilvēkiem, bet pats seko līdzi savai laika izjūtai.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Nekrīti kārdinājumā aizņemties naudu. Var jau būt, ka šodien tas tev liksies vienkāršākais problēmas risinājums, taču vēlāk tu tā vairs nedomāsi. Atceries — aizņemies tu svešu naudu, bet atdod savējo.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Neapgrūtini sevi ar solījumiem, jo turēt doto vārdu šodien būs diezgan grūti. Ja esi nolēmis iegūt līdzcilvēku labvēlību, izvēlies kādu mazāk atbildīgu paņēmienu. Ļauj sniega baltumā iemirdzēties savām labākajām īpašībām!
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Ja kāds šodien piedāvājas palīdzēt sakārtot tavas finansu lietas — neatsaki. Iespējams, ka iejaukšanās no malas palīdzēs objektīvāk izvērtēt situāciju un novērst kļūdas, kuras pats nebūtu pamanījis. Gudrs padoms pasargās no nepatikšanām.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Šodien, iespējams, prātā iešausies kāda ģeniāla doma — tā palīdzēs izkļūt no situācijas, par kuras labvēlīgu pavērsienu tu jau sāki šaubīties. Prātīgi darīsi, ja paklausīsi savai iekšējai sajūtai.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Plānojot šīsdienas darbus, nelielu laika sprīdi atvēli pārdomām. Stiprini pārliecību par izvēlētā ceļa pareizību un atbilstību paša vēlmēm un prasībām — šodien meklē ticību sevī. Būs jūtama pretruna starp privāto un publisko.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Ceļā uz izraudzīto mērķi centies nepalaist garām nevienu izdevību, izmanto pazīstamu ietekmīgu cilvēku palīdzību. Piesardzīgi šodien izturies vienīgi pret jauniem piedāvājumiem ar lielām peļņas iespējām.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs