Horoskopi

Auns
Domājot par nākotni, nekļūsti pārāk izvēlīgs, neplāno dižus darbus. Pietiks, ja atvēlēsi laiku pašam nepieciešamākajam. Nedaudz brīvas elpas, un tad varēsi baudīt spēku pieplūdumu — neatsaki sev to!
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Mēģinājums turēt savas jūtas zem septiņām atslēgām šodien var izrādīties neveiksmīgs. Tu būsi kā atvērta grāmata, tomēr ne katrs, kas tajā ielūkosies, sapratīs, ko vēlies pateikt. Iespējams, tieši tas šodien padarīs tevi pievilcīgu.
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Straujais dzīves ritms šodien var kļūt nedaudz rāmāks, atstājot vietu pārdomām. Gribot negribot tev vajadzēs izvērtēt padarīto un padomāt par to, ko vēlies sasniegt turpmāk. Esi kodolīgs, neiznieko laiku tukšos prātojumos.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Gaumes izjūta tevi šodien nepievils —zināsi, kā padarīt savu dzīvi krāsaināku un notikumiem bagātāku. Iespējams, izdosies piepildīt savas ilgas pēc kā cēla un iedvesmojoša. Potenciāli labvēlīga diena materiālās situācijas uzlabošanai.
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Tava griba var kļūt par spēcīgu virzītājspēku, kas neļauj apstāties pusceļā, tomēr būs grūti īstenot iecerēto, ja neuzticēsies saviem partneriem. Nekas šodien netiks sabojāts, ja ļausi viņiem darboties pēc sava prāta.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Neapgrūtini sevi, domājot par nepadarītajiem darbiem — šodien izvēlies sev tīkamāku nodarbošanos. Daudz jaunu iespaidu gūsi, apmeklējot kultūras vai kādu citu izklaides pasākumu. Arī slinkumu reizēm vajag palāpīt.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Ja šodien darbosies cēlas idejas vārdā, tava rīcība izpelnīsies atzinību. Tomēr neesi sava labuma meklētājs vien, gādā, lai no šīs darbošanās kāds labums tiktu ne tikai pašam, bet arī apkārtējiem.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Pievērsies sava materiālā stāvokļa stabilizēšanai. Tev pietiks spēka un attapības, lai tiktu galā arī ar sarežģītiem uzdevumiem. Tomēr mīļotais cilvēks zinās, kā novērst tavas domas no naudas, lai piesaistītu tās romantiskākām lietām.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Ja gribi šo dienu pavadīt lietderīgāk, lielāku uzmanību velti garīgajai dzīvei. Izglīto ne tikai prātu, bet arī dvēseli. Mēģinājums tikt galā ar materiālās dzīves problēmām līdzināsies cīņai ar vējdzirnavām.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Ar tavu apņēmību vien šodien var izrādīties par maz, lai izvairītos no strīda ar vecākiem vai kādu citu tuvu cilvēku. Tiklīdz tiks pieminēta kāda agrāk pieļauta kļūda, tava apņemšanās saglabāt mieru izkūpēs, kā dūmi vējā.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Šodien būs viegli kontaktēties ar apkārtējiem. Tu mīlēsi savus draugus tādus, kādi viņi ir, bet vēlēšanās aktīvi iepazīt pasauli palīdzēs iegūt jaunus paziņas, ar kuriem tevi saistīs kopīgas intereses.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Vide, kurā šodien uzturēsies, nespēs atstāt tevi vienaldzīgu, un tu uzskatīsi par vajadzīgu izteikt savu viedokli par ikvienu lietu un parādību, ar kuru saskaries. Pozitīvas emocijas palīdzēs uzturēt optimismu.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs