Horoskopi

Auns
Negaidīts brauciens vai komandējums šodien palīdzēs atrisināt sadarbības problēmas. Turklāt nejaušs ceļabiedrs var kļūt par uzticamu tavu ideju atbalstītāju. Ja esi pārtērējis līdzekļus, tuviniekiem vēl to neatklāj.
Auns: 21. marts - 19. aprīlis
Vērsis
Ikviens sīkums šodien var kļūt par iemeslu neapmierinātībai. Ja vien gribēsi, šo stāvokli varēsi mainīt, tikai beidz čīkstēt. Vairāk laika un līdzekļu nekā parasti atvēli rūpēm par savu izskatu un labsajūtu. Atļaujies būt nedaudz egoists!
Vērsis: 20. aprīlis - 20. maijs
Dvīņi
Radošām izpausmēm piemērota diena. Esi atsaucīgs un valodīgs, nelaid garām izdevību apmierināt savu ziņkāri. Tomēr savas dziļākās pārdomas nevienam neatklāsti, ja kāds mēģinās līst tavā dvēselē, vari kļūt neiecietīgs.
Dvīņi: 21. maijs - 21. jūnijs
Vēzis
Saspringtas var būt attiecības ar draugiem. Būdams aizņemts ar sava labuma vairošanu, vari palaist garām iespēju izlīdzināt domstarpību asumus. Toties kaut ko negaidītu un oriģinālu tev var piedāvāt priekšniecība. Pieņem izaicinājumu!
Vēzis: 22. jūnijs - 22. jūlijs
Lauva
Šodien tevi gaida saspringts un intensīvs darbs. Ja strādāsi ar domu, ka tas sagādā ne tikai morālu gandarījumu, bet arī peļņu naudas izteiksmē, spēka nepietrūks. Tikai tas būs pareizi jāsadala, tāpēc nepārcenties tur, kur tas nav nepieciešams.
Lauva: 23. jūlijs - 22. augusts
Jaunava
Šī diena var izrādīties veiksmīgāka nekā varēji iedomāties. Tomēr, lai nesadusmotu Fortūnas laipno vaigu, proti laikus apstāties – atceries pasaku par zelta zivtiņu… Atrodi vismaz pāris stundas, lai paliktu vienatnē un atpūstos.
Jaunava: 23. augusts - 22. septembris
Svari
Pārmērīga jūtīguma dēļ šodien var rasties pārpratumi ar mīļoto cilvēku. Neriskē, nepārbaudi viņa pacietību. Kaut arī būs ierobežoti materiālie līdzekļi, tomēr nedaudz palutinot sevi, tev izdosies uzlabot savu noskaņojumu.
Svari: 23. septembris - 23. oktobris
Skorpions
Šķēršļus ceļā uz izraudzīto mērķi tev šodien palīdzēs pārvarēt nejaušība vai pēkšņā atklāsmes brīdī pieņemts lēmums. Laulātā drauga izrādītā uzmanība gan mulsinās, gan iepriecēs. Tikai neplāno tālus braucienus ar auto.
Skorpions: 24. oktobris - 21. novembris
Strēlnieks
Ar galavārda teikšanu šodien nesteidzies. Pirms pieņem izšķirošu lēmumu, apspriedies ar tuviem, uzticamiem cilvēkiem. Viņu oriģinālās domas un idejas tev var lieti noderēt, meklējot īsāko ceļu uz panākumiem.
Strēlnieks: 22. novembris - 21. decembris
Mežāzis
Aizmuguriska aprunāšana šodien var radīt negaidītus, smieklīgus pārpratumus. Visu dzīvē jau nekad nevar paredzēt! Draugi palīdzēs īstenot kādu radošu ieceri, bet tiklīdz jūti, ka esi nokļuvis kaprīžu varā – no iecerētā atsakies.
Mežāzis: 21. decembris - 19. janvāris
Ūdensvīrs
Attiecības ar tuviniekiem var būt diezgan saspringtas. Taču pietiks ar mazu saules stariņu, lai radītu plaisu abpusējās klusēšanas sienā. Kad būs atrasts pirmais kompromiss, nesaskaņas jau būs kļuvušas par pagātni, un dzīve ieies ierastajās sliedēs.
Ūdensvīrs: 20. janvāris - 18. februāris
Zivis
Neatliekamie ikdienas pienākumi šodien var kļūt par smagu nastu, bet vecāku vai laulātā drauga uzbāzīgās piezīmes par iemeslu neapmierinātībai. Tādēļ nav brīnums, ka meklēsi iespēju būt kopā ar cilvēkiem, kas tevi saprot un pieņem tādu, kāds esi.
Zivis: 19. februāris - 20. marts
Arhīvs