Kā redzams video fragmentā, saskaņā ar sižetu notiek nežēlīga cīņa starp bārdainu bruņinieku un biedējošu drakonu, bet cīniņu pēkšņi pārtrauc maiguma pilna telefona saruna.

Kā liecina klipa veidotāju izplatītā informācija, video uzņēmusi kompānija Motion Blur, un klipa oficiālais nosaukums ir Hi Darling.

Galvenās lomas atveidotājam smagajās bruņās un liesmu tuvumā nācies kārtīgi pasvīst, un režisoram epizodi vajadzējis vairākkārt pārfilmēt. Rezultātā atstāts fragments no mēģinājuma, jo šie kadri bijuši spontānākie.

Pūķis, protams, klāt piemontēts vēlāk, un aktierim nācies cīnīties pret citu vīrieti, kurš bija uzrāpies uz trepēm un imitēja pūķi.

49 gadus vecais režisors uzņēmis filmas, īsfilmas, mūzikas videoklipus, reklāmas, un pēdējos gados ar atzīstamiem panākumiem strādājis Holivudā. Starp viņa populārākajām starptautiskajiem projektiem minamas tādas filmas kā One Night at McCool's (2001), The Pink Panther 2 (2009), The Karate Kid (2010), The Mortal Instruments: City of Bones (2013) u.c.