Piesakies konkursam, atsūtot fotogrāfiju, kurā iemūžināts, ko tev nozīmē sakopts mežs. Vai tā ir kvalitatīva priežu audze, kurā rudenī sēņot, vai tā ir jaunaudze, kurā ogot un novērtēt, kā rodas jauns mežs? Varbūt tā ir mežā iekārtota pastaigu taka, sakopta atpūtas vieta vai vienkārši saimnieka kopts un izstaigājams kvalitatīvs mežs. Dalies ar saviem iespaidiem par sakoptu mežu, atsūtot fotogrāfiju ar nelielu aprakstu par to, kas attēlā redzams, un iedvesmo citus rūpēties par mežu, novērtējot īpašnieku ieguldījumu un rūpes.

Kā piedalīties konkursā?

Līdz 8. oktobrim sūti uz e-pastu calis@delfi.lv ar norādi "Konkursam" savu pieteikumu: sakopta meža attēlu un nelielu aprakstu, kas fotogrāfijā attēlots, uzsverot, kādas īpašības mežu tavās acīs padara par sakoptu.

Visas konkursam pieteiktās fotogrāfijas tiks izvērtētas, un 10. oktobrī labākās no tām tiks publicētas portālā "Cālis" skatītāju vērtēšanai. Portālā "Cālis" līdz 19. oktobrim notiks balsojums, lai noskaidrotu, kurš pēc portāla lasītāju domām ir skaistākā foto autors. Tādēļ seko līdzi balsojumam un aicini arī savus draugus tevi atbalstīt.

20. oktobrī tiks paziņots uzvarētājs, kurš savā īpašumā iegūs ekskluzīvu iespēju pavadīt nakti koku galotnēs – atpūtas mājā "Čiekurs" pie Niniera ezera.

Redakcija patur tiesības neizvietot nekvalitatīvus un konkursam neatbilstošus, kā arī globālajā tīmeklī aizlienētus attēlus. LMĪB patur tiesības labākās iesūtītās fotogrāfijas izmantot savās publicitātes aktivitātēs. Piesakoties konkursam, konkursa dalībnieks uzņemas atbildību un apliecina savas iesūtītās fotogrāfijas un apraksta autorību.

Par balvu:

Laimīgais, kurš balsojumā iegūs vislielāko atzinību, balvā saņems ekskluzīvu iespēju izbaudīt nakti koku galotnēs atpūtas mājā "Čiekurs" pie Niniera ezera Cēsu novadā.

Foto konkurss 'Sakoptākais mežs': sūti foto, ko tev nozīmē sakopts mežs, un laimē atpūtu koku galotnēs
Foto: Publicitātes foto

Starp koku galotnēm izbūvētā atpūtas māja atrodas sešus metrus virs zemes. Viesu rīcībā ir ezers, bezvadu internets, gaisa kondicionētājs, privātā autostāvvieta, grils, velosipēdu noma, burbuļvanna, sauna, un ir pieejamas daudzas un dažādas citas aktivitātes. Vairāk par balvu: http://www.majakokos.lv/atputa/