Slavenākais boksa stāsts pasaulē. Rokijam – 40 Sestdien, 3. decembrī, aprit 40 gadi, kopš uz lielajiem ekrāniem nonāca visu laiku populārākais ekrāna stāsts par boksu "Rocky" ("Rokijs"), kas gan guva komerciālus panākumus, gan iemantoja milzīgu skatītāju mīlestību uz gadu desmitiem, gan radīja vienu no visvairāk apjūsmotajiem tēliem kino vēsturē.
Slavenākais boksa stāsts pasaulē. Rokijam – 40
Kā Kristus dzimšana izskatītos mūsdienās Tuvojoties Ziemassvētkiem, daudzviet tiek iekārtota bībeliskā aina, kurā mazais Jēzus guļ silītē un pie viņa ieradušies trīs Austrumu gudrie. Tagad to iespējams izdarīt īpaši mūsdienīgā veidā.
Kā Kristus dzimšana izskatītos mūsdienās
Iedvesmojošs piemērs Rīgas domei: kā ātri aizlāpīt milzu bedri Kamēr Rīgā nenorimst gaušanās un smīkņāšana par ilgo un ne visai kvalitatīvo Krišjāņa Baronas ielas remontu, japāņi apliecinājuši, ka ielu remontdarbus iespējams paveikt ātri un bez liekas jezgas.
Iedvesmojošs piemērs Rīgas domei: kā ātri aizlāpīt milzu bedri
Arhīva foto: Elvisa Preslija pirmā kinoloma Otrdien, 15. novembrī, aprit 60 gadi, kopš uz lielajiem ekrāniem nonāca pirmā kinofilma ar rokenrola karaļa Elvisa Preslija dalību.
Arhīva foto: Elvisa Preslija pirmā kinoloma
Dramatiski foto: Mirklis pēc izvarošanas Britu fotogrāfe Elisa L. Janakone, kura pati savulaik izvarota, nolēmusi palīdzēt tiem, kuri arī seksuāli izmantoti, īstenojot unikālu, ļoti skaistu un skumju fotoprojektu "Rape's Aftermath" ("Izvarošanas atbalss").
Dramatiski foto: Mirklis pēc izvarošanas
Biksītes, kurās Eva Brauna kārdināja Hitleru Nacistiskās Vācijas vadoņa Ādolfa Hitlera dzīve ir iztirzāta līdz pēdējai vīlītei vārda tiešajā nozīmē – šonedēļ par aptuveni 3200 eiro Lielbritānijā notikušā izsolē pārdotas viņa mīļotās sievietes Evas Braunas zīda biksītes.
Biksītes, kurās Eva Brauna kārdināja Hitleru
Jutekliska daile: ieskats 'Amoralle' jaunajā kolekcijā Starp zināmākajiem un latviešu sieviešu iemīļotākajiem pašmāju modes zīmoliem noteikti ierindojama "Amoralle", kas jau atkal sarūpējusi pārsteigumu – skaistus foto, kas ļauj nedaudz ielūkoties jaunajā kolekcijā.
Jutekliska daile: ieskats 'Amoralle' jaunajā kolekcijā
Vai vari atrast šajās fotogrāfijās kailas meitenes? Savu vērīgumu var pārbaudīt ne tikai meklējot dažādās bildītēs paslēptus dzīvnieciņus, bet arī krietni vien tīkamākus "objektus" – pilnīgi kailas jaunkundzes.
Vai vari atrast šajās fotogrāfijās kailas meitenes?
Kas tev jāzina par Lidojošā makaronu monstra sekotājiem Plašas diskusijas sabiedrībā radījis atteikums reliģisko organizāciju reģistrā iekļaut Rīgas Pastafariānisma draudzi, kas vienkopus pulcē Lidojošā makaronu monstra pielūdzējus. Viedokļi par "tefteļu un makaronu gaismas" sludinātājiem dalās, un viss liecina, ka arī pasaulē viņu cīņa par savām tiesībām nav viegla.
Kas tev jāzina par Lidojošā makaronu monstra sekotājiem
Iespaidīgi kadri: jūra atsegusi Karostas fortu drupas Liepājas Karostas forti jau daudzus gadus ir viens no iecienītākajiem galamērķiem, kur uzņemt skaistus foto, bet tagad tur iespējams vērot īpaši iespaidīgu skatu – jūra ir atkāpusies, skatieniem atsedzot to, ko parasti slēpj ūdens.
Iespaidīgi kadri: jūra atsegusi Karostas fortu drupas
Spēks un daile: skandālisti Kambala un Šķēle izrāda unikālu izgudrojumu Īsts saldais ēdiens sarūpēts pašmāju basketbolistu faniem – divi no savulaik skandalozākajiem latviešu sportistiem piedalījušies unikālu Latvijā radītu sporta aizsargtērpu reklāmas fotosesijā.
Spēks un daile: skandālisti Kambala un Šķēle izrāda unikālu izgudrojumu
Visnepieciešamākā lieta īstenam hipsterim Lai gan vairums cilvēku uzskata, ka, ja vēlies dāvināt sveci, nedāvini neko, šo pieņēmumu viņiem, iespējams, liks pārvērtēt kāds unikāls izgudrojums – svece, kas smaržo pēc pilnīgi jauna, tikko izpakota datora.
Visnepieciešamākā lieta īstenam hipsterim
Kā gadu gaitā mainījies Latvijas budžeta portfeļa biezums Piektdien, 14. oktobrī, tradicionāli no Finanšu ministrijas uz Saeimu tika nests nākamā gada budžeta portfelis, kas šoreiz izskatījās īpaši plāns.
Kā gadu gaitā mainījies Latvijas budžeta portfeļa biezums
Vai vari uzminēt, kura ir meita un kura – māte? Ir mātes, kuras kopā ar meitām brīvdienās cep pankūkas vai iet iepirkties, bet ir tādas, kuras izvēlas krietni vien pikantākas izklaides. Piemēram, piedalīties skaistāko dupšu konkursā.
Vai vari uzminēt, kura ir meita un kura – māte?