Jutekliska daile: ieskats 'Amoralle' jaunajā kolekcijā Starp zināmākajiem un latviešu sieviešu iemīļotākajiem pašmāju modes zīmoliem noteikti ierindojama "Amoralle", kas jau atkal sarūpējusi pārsteigumu – skaistus foto, kas ļauj nedaudz ielūkoties jaunajā kolekcijā.
Jutekliska daile: ieskats 'Amoralle' jaunajā kolekcijā
Vai vari atrast šajās fotogrāfijās kailas meitenes? Savu vērīgumu var pārbaudīt ne tikai meklējot dažādās bildītēs paslēptus dzīvnieciņus, bet arī krietni vien tīkamākus "objektus" – pilnīgi kailas jaunkundzes.
Vai vari atrast šajās fotogrāfijās kailas meitenes?
Kas tev jāzina par Lidojošā makaronu monstra sekotājiem Plašas diskusijas sabiedrībā radījis atteikums reliģisko organizāciju reģistrā iekļaut Rīgas Pastafariānisma draudzi, kas vienkopus pulcē Lidojošā makaronu monstra pielūdzējus. Viedokļi par "tefteļu un makaronu gaismas" sludinātājiem dalās, un viss liecina, ka arī pasaulē viņu cīņa par savām tiesībām nav viegla.
Kas tev jāzina par Lidojošā makaronu monstra sekotājiem
Iespaidīgi kadri: jūra atsegusi Karostas fortu drupas Liepājas Karostas forti jau daudzus gadus ir viens no iecienītākajiem galamērķiem, kur uzņemt skaistus foto, bet tagad tur iespējams vērot īpaši iespaidīgu skatu – jūra ir atkāpusies, skatieniem atsedzot to, ko parasti slēpj ūdens.
Iespaidīgi kadri: jūra atsegusi Karostas fortu drupas
Spēks un daile: skandālisti Kambala un Šķēle izrāda unikālu izgudrojumu Īsts saldais ēdiens sarūpēts pašmāju basketbolistu faniem – divi no savulaik skandalozākajiem latviešu sportistiem piedalījušies unikālu Latvijā radītu sporta aizsargtērpu reklāmas fotosesijā.
Spēks un daile: skandālisti Kambala un Šķēle izrāda unikālu izgudrojumu
Visnepieciešamākā lieta īstenam hipsterim Lai gan vairums cilvēku uzskata, ka, ja vēlies dāvināt sveci, nedāvini neko, šo pieņēmumu viņiem, iespējams, liks pārvērtēt kāds unikāls izgudrojums – svece, kas smaržo pēc pilnīgi jauna, tikko izpakota datora.
Visnepieciešamākā lieta īstenam hipsterim
Kā gadu gaitā mainījies Latvijas budžeta portfeļa biezums Piektdien, 14. oktobrī, tradicionāli no Finanšu ministrijas uz Saeimu tika nests nākamā gada budžeta portfelis, kas šoreiz izskatījās īpaši plāns.
Kā gadu gaitā mainījies Latvijas budžeta portfeļa biezums
Vai vari uzminēt, kura ir meita un kura – māte? Ir mātes, kuras kopā ar meitām brīvdienās cep pankūkas vai iet iepirkties, bet ir tādas, kuras izvēlas krietni vien pikantākas izklaides. Piemēram, piedalīties skaistāko dupšu konkursā.
Vai vari uzminēt, kura ir meita un kura – māte?
Kā noveco deviņdesmito gadu seriālu sirdsāķīši Laiks nestāv uz vietas, un to jo spilgti apliecina tas, ka daudzi no jaunības dienu elkiem kļuvuši par cienījamiem kungiem vai, sliktākajā gadījumā, sagrabējušiem večukiem. "Skats" piedāvā apskatīties, kā noveco daži no populārākajiem deviņdesmito gadu seriālu meiteņu mīluļiem.
Kā noveco deviņdesmito gadu seriālu sirdsāķīši
Patiešām baisas lelles, kurām mironis LeNeSOns var pienest ūdeni Plašas diskusijas sabiedrībā radījis Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) bērnu programmas lellis LeNeSons, kurš kļuvis tik baiss, ka bērni no pasākumiem ar viņa piedalīšanos prom dodas raudādami. Bet pasaulē ir arī daudz baisāku leļļu – gan īstu, gan izdomātu –, un "Skats" piedāvā iepazīties ar dažām no tām.
Patiešām baisas lelles, kurām mironis LeNeSOns var pienest ūdeni
20 visu laiku labākās grāmatu ekranizācijas Lai gan daudzi uzskata, ka grāmata vienmēr ir labāka par filmu, kas tapusi pēc tās motīviem, ne viena vien literāra darba ekranizācija iemantojusi miljoniem fanu visā pasaulē. Nesen, aptaujājot 2000 britu kinomīļus, izvēlētas 20 grāmatas, kuru kinoversijas cilvēkiem šķitušas vislabākās, vēsta izdevums "The Guardian".
20 visu laiku labākās grāmatu ekranizācijas
Skaistumam nav vecuma: Latvijā populāras dāmas skaistos foto Latvijā tapis foto/interviju projekts "Beauty is Ageless", kura ietvaros 15 sabiedrībā zināmas dāmas dalījušās pieredzē, kā sadzīvot ar saviem gadiem, un apliecinājušas – skaistumam nav vecuma ierobežojuma.
Skaistumam nav vecuma: Latvijā populāras dāmas skaistos foto
Slavas ēnas puse: paparaci ielenkuši Pita un Džolijas māju Šonedēļ pasauli pāršalca vēsts, ka izjucis viens no saskanīgākajiem Holivudas mīlas pāriem – par šķiršanos paziņoja Andželīna Džolija un Breds Pits.
Slavas ēnas puse: paparaci ielenkuši Pita un Džolijas māju
Piecu latviešu slavenību tetovējumi tuvplānā No septembra vidus četros Rīgas bāros un restorānos ducis sabiedrībā pazīstamu un talantīgu cilvēku sadarbībā ar "Hennessy Limited Edition" atklās savus tetovējumu stāstus, laužot stereotipus un drosmīgi aizstāvot ideju par šo mākslu. Lūk, daži no viņiem.
Piecu latviešu slavenību tetovējumi tuvplānā