Desmit trāpīgi jokdara Džima Kerija citāti Otrdien, 17. janvārī, jubileju svin aktieris Džims Kerijs, un, godinot gaviļnieku viņa 55. dzimšanas dienā, "Skats.lv" piedāvā iepazīties ar desmit iedvesmojošiem kinozvaigznes citātiem.
Desmit trāpīgi jokdara Džima Kerija citāti
Atraktīvi foto: Izturīgi latviešu tēviņi regbija treniņā Regbijs pilnīgi noteikti daudziem šķiet viens no vīrišķīgākajiem sporta veidiem, un šo pieņēmumu apliecinājuši Kocēnu regbija kluba "Fēnikss" vīri.
Atraktīvi foto: Izturīgi latviešu tēviņi regbija treniņā
Desmit pašas stilīgākās ASV pirmās lēdijas 20. janvārī Donalds Tramps kļūs par ASV prezidentu, bet viņa laulātā draudzene Melānija – par pirmo Baltā nama pirmo lēdiju, kuras kailfoto ir redzējusi visa pasaule.
Desmit pašas stilīgākās ASV pirmās lēdijas
Kadri, kas liks dāmu sirdīm pukstēt straujāk: Orlando Blūmam – 40 Piektdien, 13. janvārī, apaļu jubileju atzīmē viens no kinoindustrijas smukpuisīšiem – aktierim Orlando Blūmam šajā dienā apri 40 gadi.
Kadri, kas liks dāmu sirdīm pukstēt straujāk: Orlando Blūmam – 40
Bērnība Baltajā namā: kā auga Obamas meitas 20. janvārī Baraks Obama noliks savas ASV prezidenta pilnvaras. Kopā ar viņu astoņus gadus Baltajā namā un starmešu gaismā pavadīja arī viņa sieva Mišela un meitas – Malija un Nataša.
Bērnība Baltajā namā: kā auga Obamas meitas
Desmit aizvadītā gada populārākie seriāli Seriāli daudziem kļuvuši par gluži vai neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un to veidotāji strādā vaiga sviedros, lai atkal un atkal mūs pārsteigtu, izklaidētu un saviļņotu ar jauniem projektiem. Dažiem no tiem veicas labāk par citiem – lūk, 2016. gada skatītāko seriālu saraksts, ko piedāvā izdevums "Business Insider" sadarbībā ar datu analītiķiem "Parrot Analytics".
Desmit aizvadītā gada populārākie seriāli
Stulbi, ērmīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē Tuvojoties gada nogalei, "Reuters" fotoaģentūra izvēlējusies dīvainākos no gada laikā uzņemtajiem kadriem, un "Skats" piedāvā aplūkot desmit spilgtākos no tiem.
Stulbi, ērmīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē
20 gadi kopš 'Kliedziena': kā mainījušās varoņu sejas Otrdien, 20. decembrī, aprit 20 gadi, kopš uz lielajiem ekrāniem nonāca šausmu filma "Scream" ("Kliedziens"). Atzīmējot populārā kinodarba apaļo jubileju, "Skats" piedāvā palūkoties, kā gadu gaitā mainījušās filmas galveno varoņu atveidotāju sejas.
20 gadi kopš 'Kliedziena': kā mainījušās varoņu sejas
Desmit populārākās, bet ne labākās 2016. gada filmas Populārais kino portāls "IMDb.com", tuvojoties gadu mijai, apkopojis desmit populārākās kinolentes, kas 2016. gadā piesaistījušas vietnes lietotāju uzmanību. Starp citu, lielākā daļa no šiem kinogrāvējiem ir arī dažādos gada sliktāko filmu topos.
Desmit populārākās, bet ne labākās 2016. gada filmas
Katru rītu sasveicinos ar viņu: Staļina fanu klubs Gruzijā Lai gan apritējuši jau vairāk nekā 60 gadi kopš Padomju Savienības diktatora Josifa Staļina nāves, Gruzijā vēl aizvien darbojas neliels, bet nežēlīgajam vīram uzticīgs fanu klubs. Tiesa, to dalībnieku skaits ar katru gadu sarūk.
Katru rītu sasveicinos ar viņu: Staļina fanu klubs Gruzijā
Zīmīgi aizkadru foto: Stīvenam Spīlbergam – 70 Svētdien, 18. decembrī, apaļu jubileju svin viens no ietekmīgākajiem un populārākajiem kinorežisoriem pasaulē – Stīvenam Spīlbergam šajā dienā aprit 70. Suminot gaviļnieku, "Skats" piedāvā nelielu foto ieskatu viņa darba gaitās.
Zīmīgi aizkadru foto: Stīvenam Spīlbergam – 70
Pēdējā no Holivudas 'zelta laikmeta' leģendām. Kērkam Duglasam – 100 Piektdien, 9. decembrī, apaļu jubileju svin amerikāņu aktieris, producents un rakstnieks Kērks Duglass, viens no pēdējiem vēl dzīvajiem Holivudas "zelta laikmeta" pārstāvjiem – viņam šajā dienā aprit 100 gadi.
Pēdējā no Holivudas 'zelta laikmeta' leģendām. Kērkam Duglasam – 100
Gada svarīgākais pirkums: plānotāju bums Latvijā Tuvojoties gada mijai, starp svarīgākajiem uzdevumiem ir ideālā plānotāja atrašana nākamajam gadam. Tas ir atbildīgs un sarežģīts process, jo, kā nekā, ar izvēlēto bloknotu būs jāsadzīvo visu nākamo gadu. Dienu dienā un bez iespējas gada vidū paziņot, ka tas nav attaisnojis cerības, tāpēc tiks nomainīts ar citu modeli.
Gada svarīgākais pirkums: plānotāju bums Latvijā
Pati valdzinošākā rudmate Holivudā Starp šī brīža karstākajām kinozvaigznēm Holivudā ierindojama daiļā Eimija Adamsa, viena no tām rudmatēm, kam izdevies savaldzināt miljoniem kino skatītāju visā pasaulē.
Pati valdzinošākā rudmate Holivudā