Kā Meža māte palīdzēja Kasparam Dvinskim no biezokņa izkļūt Nav obligāti jābūt rados ar Jeļenu Prokopčuku, lai zinātu, ka labākie skriešanas treniņi aizvadāmi meža biezokņos. Plaši, tukši ceļi, brīnišķīgi skati un svaigs gaiss – tas ir tas, kas nepieciešams sporta žurnālistam Kasparam Dvinskim, lai netraucēti uzturētu savu ķermeni tonusā. Un pat, ja meža takas izspēlē joku un liek nomaldīties, tas nekas, jo Kaspars uzticas gādīgajai Meža mātei, kas palīdzēs ikkatram nokļūt atpakaļ uz ceļa.
Kā Meža māte palīdzēja Kasparam Dvinskim no biezokņa izkļūt
Foto: Kā dzīvo svētās māsas-marihuānas audzētājas Pasaules slavu iemantojusi neliela sieviešu kopiena Kalifornijas pilsētas Mersedas pievārtē, kuru galvenais rūpals ir kaņepju audzēšana un apstrāde.
Foto: Kā dzīvo svētās māsas-marihuānas audzētājas
Unikāli foto no Igaunijas: ziema un pavasaris uz vienas šosejas Lieldienu brīvdienās unikāli foto tapuši Igaunijā, kur pāris "Instagram" lietotājiem izdevies iemūžināt neparastu skatu – divus dažādus gadalaikus katrā pusē šosejai.
Unikāli foto no Igaunijas: ziema un pavasaris uz vienas šosejas
Emocijas un daile: Marijai Šarapovai – 30 Trešdien, 19. aprīlī, apaļu jubileju atzīmē populārā tenisiste Marija Šarapova – viņai šajā dienā aprit 30 gadi.
Emocijas un daile: Marijai Šarapovai – 30
Iespējams, skaistākā Latvijā atrodamā brīvdienu auto tapšana Piekritīsiet, ka žigulis ir pelnījis iegūt Latvijas kultūras kanona statusu. Šķiet, ka stāsti, atmiņas un citas pieredzes ar žigulīšiem varētu veidot Dainu skapja otro versiju. To ir tik daudz, katrs ir citādāks, katram stāstam savas novada iezīmes, līdzības ar dainām nudien nav tālu jāmeklē. Jūrmalas pusē, kādā garāžā, top vēl viens šāds stāsts.
Iespējams, skaistākā Latvijā atrodamā brīvdienu auto tapšana
Patiesībai pa pēdām: Kā 'X-failu' zvaigzne mainījusies 25 gadu laikā Piektdien, 21. aprīlī, pasauli pāršalkusi vēsts, ka vēl vienu sezonu piedzīvos savulaik milzu popularitāti iemantojušais seriāls "X-Files" ("X-faili: Slepenās lietas").
Patiesībai pa pēdām: Kā 'X-failu' zvaigzne mainījusies 25 gadu laikā
Kā pareizi locīt kabatas lakatiņu Pievienojot uzvalkam kabatas lakatiņu, paveras jauni apvāršņi. Tie ir stilīgi jau kopš pagājušā gadsimta divdesmitajiem gadiem un džentlmeņi tās iecienījuši visus turpmākos gadus. Kabatas lakatiņus nav nepieciešams savienot ar švītīgu cepuri un asti. Pat visparastākais svīteris var tikt izcelts kabatas lakatiņa palīdzību. Izmanto savu kabatas lakatiņu, lai izceltos no pārējiem vienkāršos saviesīgajos pasākumos. Galvenais ir izvēlēties pareizo krāsu un tekstūru. Gaidāmais pasākums ir formāls? Izvairies no kabatas lakatiņa saskaņošanas ar kaklasaiti. Izvēlies toni, kas tev patīk un izceļ tavu uzvalku.
Kā pareizi locīt kabatas lakatiņu
Foto: Kas būs modē šīs vasaras festivālos Aizvadītās nedēļas izskaņā Kolorado tuksnesī norisinājās viens no lielākajiem un zināmākajiem brīvdabas festivāliem pasaulē "Coachella", kas uzskatāms arī par vasaras festivālu sezonas startu.
Foto: Kas būs modē šīs vasaras festivālos
Gludināšanas talants piemīt ikvienam – kā pareizi izgludināt bikses Vai zināji, ka vieni no labākajiem rīkiem, kas vīrietim var piederēt, ir gludeklis un gludināmais dēlis? Jā, nopietni! Gludināšanas talants piemīt ikvienam – tev tikai nepieciešams atklāt savu gludināšanas potenciālu.
Gludināšanas talants piemīt ikvienam – kā pareizi izgludināt bikses
Soli pa solim – kā stilīgi atlocīt bikses Kad tēmē uz švītīgu izskatu, nokarājušies bikšu atloki tajā neietilpst. Uzlocīti džinsi vai chinos tipa bikses rada stilīgu siluetu un novieto tavus apavus starmešu gaismā.
Soli pa solim – kā stilīgi atlocīt bikses
Smaržīgākā darbnīca Rīgas labajā krastā Personība nespēj pastāvēt vien ķermenī, tā nemitīgi cenšas no tā izlauzties, lai daļiņu sevis saglabātu citur, piemēram, mēbelēs. Juglas apkaimē, bijušajās fabrikas "Rīgas audums" telpās, savu darbnīcu iekārtojis, kāds pavisam neliels, bet ciešs ģimenes uzņēmums, kas rūpējas par jaunu mēbeļu radīšanu, kā arī apskādētu eksemplāru restaurāciju.
Smaržīgākā darbnīca Rīgas labajā krastā
Kā pareizi nēsāt šalli Šallēm piemīt lieliska spēja vienlaicīgi būt funkcionālām un stilīgām. Prasmīgi uzsieta vai ap kaklu apmesta šalle spēj ievērojami uzlabot pavisam ikdienišķu izskatu. Smalki sasieta šalle ir nevien ērts aksesuārs, bet arī uzticams sabiedrotais cīņā pret vēla rudens vēju un bargu ziemas salu. Tieši tāpēc ir vērts būt lietas kursā par to, kā pareizi lietot šalli.
Kā pareizi nēsāt šalli
Kādas rakstura šķautnes atklāj brašu kungu tālruņa ekrāni? Kabatu saturs spēj daudz pastāstīt par konkrēto cilvēku. Taču kabatu saturs nereti visiem ir viens - košļenes, atslēgas, maks un telefons. Tieši tāpēc jārok dziļāk, ne kabatās, tas būtu nepieklājīgi, bet gan tajās atrasto telefonu ekrānos. Ļoti daudz par cilvēku var pateikt aplikācijas, kuras iznirst pirmās pēc ekrāna atbloķēšanas.
Kādas rakstura šķautnes atklāj brašu kungu tālruņa ekrāni?
Bezgalīgais kaislību stāsts. 'Hameleonu rotaļām' – 30 Ceturtdien, 23. martā, apaļu jubileju svin seriāls "The Bold and the Beautiful", ko skatītāji Latvijā deviņdesmito gadu sākumā iepazina un iemīlēja ar nosaukumu "Hameleonu rotaļas" – seriālam šajā dienā aprit 30 gadi.
Bezgalīgais kaislību stāsts. 'Hameleonu rotaļām' – 30