Skaisti kadri: Cēsis no putna lidojuma Cēsis noteikti ir viena no skaistākajām pilsētām Latvijā, un ar fotoaģentūras "F64" un fotogrāfes Ilzes Zvēras gādību tagad par to iespējams pārliecināties no putna lidojuma.
Skaisti kadri: Cēsis no putna lidojuma
Sievietes aiz Donalda Trampa. Kas viņas ir? Cīņā par tiesībām kandidēt ASV prezidenta vēlēšanās blakus Donaldam Trampam stāv bariņš daiļu sieviešu, ar kurām noteikti vērts iepazīties nedaudz tuvāk.
Sievietes aiz Donalda Trampa. Kas viņas ir?
Robinu Viljamsu pieminot: desmit precīzi citāti Ceturtdien, 21. jūlijā, savu 65. dzimšanas dienu svinētu viens no dižākajiem savas paaudzes komiķiem Robins Viljamss. Pirms diviem gadiem aktieris izdarīja pašnāvību, bet pasaule nav aizmirsusi nedz viņa darbus, nedz vārdus. Pieminot jubilāru, "Skats" piedāvā desmit spilgtus viņa citātus.
Robinu Viljamsu pieminot: desmit precīzi citāti
Desmit stila idejas, ko aizlienēt no 'Positivus' apmeklētājiem Lielākais festivāls Latvijā jau aizvadīts, bet, kā ierasts, tam seko virkne citu pasākumu. Lai iedvesmotos to apmeklēšanai, piedāvājam atskatīties uz desmit populārākajām stila tendencēm "Positivus" festivālā, kas, kā zināms, ir uzskatāms par festivāla stila trendseteri. Vismaz Latvijā.
Desmit stila idejas, ko aizlienēt no 'Positivus' apmeklētājiem
Gandrīz nelegāli foto: 'Positivus' festivāls no putna lidojuma Aizvadītajā nedēļas nogalē Salacgrīvu jau desmito gadu pēc kārtas pieskandināja "Positivus" festivāls, kas ierasti vienkopus pulcēja gan labas mūzikas cienītājus, gan vienkārši ballēties gribētājus. Fotoaģentūra "F64" piedāvā palūkoties uz pasākumu no cita rakursa.
Gandrīz nelegāli foto: 'Positivus' festivāls no putna lidojuma
Dzelzceļa vēsturei pa pēdām. Dāma ar vesti jeb Rozīņu kontrabanda Aicinām pāršķirt vēstures lappuses un uzzināt stāstus no dzelzceļa notikumiem bagātās pagātnes. Šoreiz iepazīstinām ar diviem savā ziņā amizantiem atgadījumiem 20. gadsimta 20. gados.
Dzelzceļa vēsturei pa pēdām. Dāma ar vesti jeb Rozīņu kontrabanda
Spēles 'Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad pieturas punkti Daugavpilī Daugavpils ir ne tikai otra lielākā pilsēta Latvijā pēc iedzīvotāju skaita, bet arī Latgales reģiona rūpniecības, izglītības, kultūras un sporta centrs. Turklāt līdzās dažādiem apskates vērtiem objektiem, piemēram, Daugavpils cietoksnim, Marka Rotko mākslas centram un Baznīcu kalnam, tajā atrodas arī vairāki vēsturiski dzelzceļa objekti. Tie līdz ar dzelzceļa 155. gadadienu Latvijā šogad gozējas starmešu gaismā, un tos noteikti vērts iemūžināt aplikācijā "Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad".
Spēles 'Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad pieturas punkti Daugavpilī
Sirsnīgi foto: Latvijas pirmajai lēdijai – 50 Pirmdien, 4. jūlijā, apaļu jubileju atzīmē Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa laulātā draudzene Iveta Vējone – šajā dienā viņai aprit 50. Godinot jubilāri, "Skats" piedāvā ielūkoties viņas pirmās lēdijas gaitās.
Sirsnīgi foto: Latvijas pirmajai lēdijai – 50
Dzelzceļa vēstures nospiedumi Gulbenes apkārtnē Vidzemes ziemeļaustrumu pilsēta Gulbene var lepoties ar daudziem apskates vērtiem objektiem, piemēram, Vecgulbenes muižu, Gulbenes vēstures un mākslas muzeju un bānīti. Taču tas nav viss – izrādās, ka Gulbenes pilsētvide ir arī ļoti bagāta ar dažādiem dzelzceļa vēstures objektiem. Ja esi šajā skaistajā pilsētā, noteikti iemūžini tos azartiskajā ceļojumu aplikācijā "Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad"!
Dzelzceļa vēstures nospiedumi Gulbenes apkārtnē
Desmit zinātniski mīti, kuriem tic gandrīz ikviens Ir lietas un parādības, par kurām mēs, parastie mirstīgie, esam pārliecināti teju kopš dzimšanas, bet zinātnieki vīpsnā un uzskata par dīvainām iedomām. Dažus no mītiem kliedēt nolēmis kanāls "National Geographic", piedāvājot gan īsu to atspēkojumu, gan ik sestdienas vakaru demonstrējot zinātniskus raidījumus, kurās iztirzās daudz dažādu interesantu tēmu.
Desmit zinātniski mīti, kuriem tic gandrīz ikviens
Desmit visu laiku ienesīgākie aktieri Holivudā Ir aktieri, kuri gandrīz droši garantē kases ienākumus, un portāls "Box Office Mojo" piedāvā jaunu topu ar visu laiku ienesīgākajām kinozvaigznēm Holivudā.
Desmit visu laiku ienesīgākie aktieri Holivudā
Dzelzceļa atmiņu stāsti: bišu uzbrukums Rīgas stacijā Ko tik vien savā 155 gadu ilgajā vēsturē nav pieredzējis dzelzceļš Latvijā! Šoreiz aicinām ieskatīties bagātajā dzelzceļa atmiņu stāstu krātuvē un iepazīties ar kādu vasaras tematikai atbilstošu un savā ziņā traģikomisku atgadījumu Rīgas I stacijā 20. gadsimta trīsdesmitajos gados.
Dzelzceļa atmiņu stāsti: bišu uzbrukums Rīgas stacijā
Arhīva foto: Sliktākajam cilvēkam uz planētas Maikam Taisonam – 50 Ceturtdien, 30. jūnijā, apaļu jubileju svin viena no boksa pasaules leģendām – skandalozajam Maikam Taisonam šajā dienā aprit 50 gadi.
Arhīva foto: Sliktākajam cilvēkam uz planētas Maikam Taisonam – 50
Varenības rēgs: Bulgārijas komunistu simbols Buzludžas kalnā To, ka nekas nav mūžīgs, apliecina iespaidīgais Buzludžas kalna komplekss Bulgārijā, kas palicis kā drūma piemiņa par komunisma laikiem.
Varenības rēgs: Bulgārijas komunistu simbols Buzludžas kalnā