20 visu laiku labākās grāmatu ekranizācijas Lai gan daudzi uzskata, ka grāmata vienmēr ir labāka par filmu, kas tapusi pēc tās motīviem, ne viena vien literāra darba ekranizācija iemantojusi miljoniem fanu visā pasaulē. Nesen, aptaujājot 2000 britu kinomīļus, izvēlētas 20 grāmatas, kuru kinoversijas cilvēkiem šķitušas vislabākās, vēsta izdevums "The Guardian".
20 visu laiku labākās grāmatu ekranizācijas
Skaistumam nav vecuma: Latvijā populāras dāmas skaistos foto Latvijā tapis foto/interviju projekts "Beauty is Ageless", kura ietvaros 15 sabiedrībā zināmas dāmas dalījušās pieredzē, kā sadzīvot ar saviem gadiem, un apliecinājušas – skaistumam nav vecuma ierobežojuma.
Skaistumam nav vecuma: Latvijā populāras dāmas skaistos foto
Slavas ēnas puse: paparaci ielenkuši Pita un Džolijas māju Šonedēļ pasauli pāršalca vēsts, ka izjucis viens no saskanīgākajiem Holivudas mīlas pāriem – par šķiršanos paziņoja Andželīna Džolija un Breds Pits.
Slavas ēnas puse: paparaci ielenkuši Pita un Džolijas māju
Piecu latviešu slavenību tetovējumi tuvplānā No septembra vidus četros Rīgas bāros un restorānos ducis sabiedrībā pazīstamu un talantīgu cilvēku sadarbībā ar "Hennessy Limited Edition" atklās savus tetovējumu stāstus, laužot stereotipus un drosmīgi aizstāvot ideju par šo mākslu. Lūk, daži no viņiem.
Piecu latviešu slavenību tetovējumi tuvplānā
Iepazīsties! TV3 slavenību 'popielas' jaunie dalībnieki Jau 25. septembrī TV3 skatītāju novērtējumam tiks sniegta vērienīgā šova "Izklausies redzēts" jeb slavenību "popielas" jaunā sezona. Desmit nedēļu garumā būs iespējams sekot līdzi, kā pašmāju šovbiznesā labi zināmas personības iejutīsies pasaulē atzītu mākslinieku tēlos. Raidījuma vadītāja pienākumi uzticēti dziedātājam Laurim Reinikam, bet, lūk, arī dalībnieki.
Dzintars Čīča
Stilīgas lietas, ko Latvijā pietiekami nenovērtēja Lai gan latviešiem patīk domāt, ka viņi zina, kas ir labs un kas nē, ir virkne lietu, kas citviet atzītas par gana labām, bet Latvijā diemžēl nav iemantojušas pietiekamu mīlestību, lai paliktu šeit uz visiem laikiem.
Stilīgas lietas, ko Latvijā pietiekami nenovērtēja
Kadri, kas tev sajauks galvu: Salmai Haijekai – 50 Piektdien, 2. septembrī, apaļu jubileju svin skaistā meksikāņu izcelsmes aktrise Salma Haijeka – lai cik neticami tas arī nešķistu, viņai aprit 50 gadi. Suminot jubilāri, "Skats" piedāvā spilgtus kadrus no viņas filmām, kas apliecina Haijekas daili un seksapīlu, kas jauc galvu vīriešiem visā pasaulē.
Kadri, kas tev sajauks galvu: Salmai Haijekai – 50
Desmit ļoti slaveni un veiksmīgi cilvēki bez izglītības Atzīmējot skolas sākumu, "Skats" piedāvā sarakstu ar desmit pasaulē slaveniem cilvēkiem, kuri pie panākumiem un bagātības tikuši bez vidusskolas diploma kabatā. Tiesa, ir jāatceras, ka viņiem ir liels talants un vairumā gadījumu – arī milzīgas darbaspējas, tāpēc mest pie malas mācības kuram katram vis nevajadzētu.
Desmit ļoti slaveni un veiksmīgi cilvēki bez izglītības
Desmit labāk apmaksātās daiļavas pasaulē Žurnāls "Forbes" publicējis gada pelnošāko modeļu sarakstu, un tā pirmajā vietā vēl aizvien ir Žizele Bundhena. Tiesa, modes pasaule ir piedzīvojusi izmaiņas – sarakstā augstas vietas ieņem arī modeles, kuras par slavu un panākumiem var pateikties "Instagram" tīklam.
Desmit labāk apmaksātās daiļavas pasaulē
Skaista kā sapnis! Samantas Tīnas 'Jaunā viļņa' stils Septembra sākumā Sočos startēs jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis". Šogad tajā Latviju pārstāvēs Samanta Tīna, kura konkursam ir nopietni gatavojusies, īpaši piedomājot pie garderobes.
Skaista kā sapnis! Samantas Tīnas 'Jaunā viļņa' stils
Kāpēc 'Abrams' tanki joprojām ir nepārspējami kaujas lauka karaļi Kopš stāšanās dienestā 1980. gadā amerikāņu trešās paaudzes kaujas tanks M1 "Abrams" ir kļuvis par ASV sauszemes spēku nozīmīgu elementu. 67 tonnas smagais nezvērs ir sevi pierādījis kā neticami izturīgu un spēcīgu instrumentu, kas pēc Aukstā kara ēras turpina būt moderns taktiskais ierocis. Portāls "Business Insider" apkopojis faktus, kā "Abrams" kļuva un joprojām ir kaujas lauka karalis.
Kāpēc 'Abrams' tanki joprojām ir nepārspējami kaujas lauka karaļi
Desmit šī gada pelnošākie aktieri pasaulē Žurnāls "Forbes" šonedēļ publicējis pelnošāko aktieru sarakstu, un tā pirmajā pozīcijā gozējas amerikānis Dveins Džonsons, ieņemot iepriekšējo trīs gadu līdera Roberta Daunija juniora vietu.
Desmit šī gada pelnošākie aktieri pasaulē
Ļvovas modes ikona: stilīgo Slaviku pieminot Lai kļūtu par stila ikonu un gūtu popularitāti internetā, ne vienmēr ir jābūt slavenībai, bagātnieku atvasei vai jūtūberim. To savulaik pierādījis bezpajumtnieks Slaviks no Ļvovas.
Ļvovas modes ikona: stilīgo Slaviku pieminot
Dzīve pēc gūsta: Natašas Kampušas skarbais stāsts Otrdien, 23. augustā, aprit desmit gadi, kopš austriešu meitenei Natašai Kampušai izdevās izkļūt brīvībā pēc tam, kad astoņus gadus varmāka savas mājas pagrabā bija turējis viņu gūstā, pazemojis un seksuāli izmantojis.
Dzīve pēc gūsta: Natašas Kampušas skarbais stāsts