Citāds glamūrs: desmit populāri aktieri neierastos foto Nedēļas izskaņā Londonā norisinājās Britu Kino un televīzijas mākslas akadēmijas (BAFTA) ikgadējā balvu pasniegšanas ceremonija, un "Rex Features" fotoaģentūra parūpējusies par fotgrāfiju sēriju, kurā ierastā sarkano paklājumu pasākumu spozme parādīta nedaudz neierastā stilā.
Citāds glamūrs: desmit populāri aktieri neierastos foto
Obama, Putins un Tramps uz virtuves galda: Cēsīs top oriģināli gaļas dēlīši Politiskās diskusijas tavā virtuvē tagad ir iespējams pacelt jaunā līmenī – pašmāju uzņēmums "Duck Woodworks", iedvesmojoties no trim vareniem vīriem, radījis gaļas dēlīšu kolekciju.
Obama, Putins un Tramps uz virtuves galda: Cēsīs top oriģināli gaļas dēlīši
Kad attālums vairs nav šķērslis skūpstīties Tiem mīļotajiem, kuri kaut kādu apstākļu dēļ ir spiesti būt šķirti, tuvākajā nākotnē tiks piedāvāts lielisks izgudrojums – mobilajam telefonam pievienota ierīce, kas ļauj izjust otras puses skūpstus, pat atrodoties dažādās pasaules malās.
Kad attālums vairs nav šķērslis skūpstīties
Nezūdošais ļaunums un daile: Mila Jovoviča toreiz un tagad Nedēļas izskaņā uz lielajiem ekrāniem nonāks filmu sērijas "Resident Evil" ("Nezūdošais ļaunums") jaunākā daļa "The Final Chapter" ("Pēdējā nodaļa"), kas noslēgs 2002. gadā aizsākto kino stāstu par Alisi, drosmīgo cīnītāju ar zombijiem.
Nezūdošais ļaunums un daile: Mila Jovoviča toreiz un tagad
Čaklas un radošas – septiņas īstās latvju saimnieces Februāra sākumā pie LTV1 skatītājiem atgriezīsies skatītāju iemīļotais kulinārijas šovs "Īstās latvju saimnieces", kurā spēkiem mērosies septiņas zinošas un prasmīgas latviešu dāmas no dažādām Latvijas malām.
Čaklas un radošas – septiņas īstās latvju saimnieces
Desmit trāpīgi jokdara Džima Kerija citāti Otrdien, 17. janvārī, jubileju svin aktieris Džims Kerijs, un, godinot gaviļnieku viņa 55. dzimšanas dienā, "Skats.lv" piedāvā iepazīties ar desmit iedvesmojošiem kinozvaigznes citātiem.
Desmit trāpīgi jokdara Džima Kerija citāti
Atraktīvi foto: Izturīgi latviešu tēviņi regbija treniņā Regbijs pilnīgi noteikti daudziem šķiet viens no vīrišķīgākajiem sporta veidiem, un šo pieņēmumu apliecinājuši Kocēnu regbija kluba "Fēnikss" vīri.
Atraktīvi foto: Izturīgi latviešu tēviņi regbija treniņā
Desmit pašas stilīgākās ASV pirmās lēdijas 20. janvārī Donalds Tramps kļūs par ASV prezidentu, bet viņa laulātā draudzene Melānija – par pirmo Baltā nama pirmo lēdiju, kuras kailfoto ir redzējusi visa pasaule.
Desmit pašas stilīgākās ASV pirmās lēdijas
Kadri, kas liks dāmu sirdīm pukstēt straujāk: Orlando Blūmam – 40 Piektdien, 13. janvārī, apaļu jubileju atzīmē viens no kinoindustrijas smukpuisīšiem – aktierim Orlando Blūmam šajā dienā apri 40 gadi.
Kadri, kas liks dāmu sirdīm pukstēt straujāk: Orlando Blūmam – 40
Bērnība Baltajā namā: kā auga Obamas meitas 20. janvārī Baraks Obama noliks savas ASV prezidenta pilnvaras. Kopā ar viņu astoņus gadus Baltajā namā un starmešu gaismā pavadīja arī viņa sieva Mišela un meitas – Malija un Nataša.
Bērnība Baltajā namā: kā auga Obamas meitas
Desmit aizvadītā gada populārākie seriāli Seriāli daudziem kļuvuši par gluži vai neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un to veidotāji strādā vaiga sviedros, lai atkal un atkal mūs pārsteigtu, izklaidētu un saviļņotu ar jauniem projektiem. Dažiem no tiem veicas labāk par citiem – lūk, 2016. gada skatītāko seriālu saraksts, ko piedāvā izdevums "Business Insider" sadarbībā ar datu analītiķiem "Parrot Analytics".
Desmit aizvadītā gada populārākie seriāli
Stulbi, ērmīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē Tuvojoties gada nogalei, "Reuters" fotoaģentūra izvēlējusies dīvainākos no gada laikā uzņemtajiem kadriem, un "Skats" piedāvā aplūkot desmit spilgtākos no tiem.
Stulbi, ērmīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē
20 gadi kopš 'Kliedziena': kā mainījušās varoņu sejas Otrdien, 20. decembrī, aprit 20 gadi, kopš uz lielajiem ekrāniem nonāca šausmu filma "Scream" ("Kliedziens"). Atzīmējot populārā kinodarba apaļo jubileju, "Skats" piedāvā palūkoties, kā gadu gaitā mainījušās filmas galveno varoņu atveidotāju sejas.
20 gadi kopš 'Kliedziena': kā mainījušās varoņu sejas
Desmit populārākās, bet ne labākās 2016. gada filmas Populārais kino portāls "IMDb.com", tuvojoties gadu mijai, apkopojis desmit populārākās kinolentes, kas 2016. gadā piesaistījušas vietnes lietotāju uzmanību. Starp citu, lielākā daļa no šiem kinogrāvējiem ir arī dažādos gada sliktāko filmu topos.
Desmit populārākās, bet ne labākās 2016. gada filmas