Ļvovas modes ikona: stilīgo Slaviku pieminot Lai kļūtu par stila ikonu un gūtu popularitāti internetā, ne vienmēr ir jābūt slavenībai, bagātnieku atvasei vai jūtūberim. To savulaik pierādījis bezpajumtnieks Slaviks no Ļvovas.
Ļvovas modes ikona: stilīgo Slaviku pieminot
Dzīve pēc gūsta: Natašas Kampušas skarbais stāsts Otrdien, 23. augustā, aprit desmit gadi, kopš austriešu meitenei Natašai Kampušai izdevās izkļūt brīvībā pēc tam, kad astoņus gadus varmāka savas mājas pagrabā bija turējis viņu gūstā, pazemojis un seksuāli izmantojis.
Dzīve pēc gūsta: Natašas Kampušas skarbais stāsts
Noskaidrotas 21. gadsimta labākās filmas Britu raidorganizācija BBC veikusi aptauju, kurā 177 kritiķi no visas pasaules izvēlējušies labākās pēdējo 16 gadu laikā tapušās filmas. Lūk, 15 no tām, bet visu sarakstu iespējams aplūkot šeit.
Noskaidrotas 21. gadsimta labākās filmas
Daži iemesli, kāpēc ballēties Igaunijā ir foršāk Aizvadītajā nedēļas nogalē karstākā ballīte Baltijā norisinājās Pērnavā, un "Skats" steidza uz "Weekend Festival", lai noskaidrotu, kā ballējas igauņi un ar ko tur notiekošā festivāla atmosfēra atšķiras no vietējā piedāvājuma.
Daži iemesli, kāpēc ballēties Igaunijā ir foršāk
Toreiz un tagad: vēstures meklējumos gar Latvijas jūras robežu Šovasar izveidotā aplikācija "Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad" ir mudinājusi daudzus interesentus un ceļojumu mīļus aizraujošā veidā izpētīt Latvijas teritorijā atrodamos vēsturiskos dzelzceļa objektus. Kamēr vasara vēl lutina ar silto laiku un garajām dienām, aicinām arī tevi iesaistīties dzelzceļa piedzīvojumā, doties ekskursijā gar Latvijas jūras robežu un izzināt tās tuvumā esošos dzelzceļa punktus. Šoreiz piedāvājam iepazīties ar sešiem no tiem.
Toreiz un tagad: vēstures meklējumos gar Latvijas jūras robežu
Sešas vietas, kur brīvdienās aizbraukt ar vilcienu Vilciens jau izsenis bijis viens no ērtākajiem un izdevīgākajiem transportlīdzekļiem, ar kuru savā iecerētajā galamērķī iespējams nokļūt ātri un vienkārši, izvairoties no nogurdinošajiem satiksmes sastrēgumiem un nesteidzīgi vērojot skaistās ainavas, kas paveras aiz loga. Aicinām tevi jau šajās brīvdienās izbaudīt priekšrocības, ko sniedz ceļošana ar vilcienu, un apmeklēt dažādus interesantus galamērķus visā Latvijā.
Sešas vietas, kur brīvdienās aizbraukt ar vilcienu
Dzelzceļa mantojums Latgales pusē Gleznaina un neskarta daba, simtiem lielāku un mazāku, dzidri zilu ezeru, kā arī krāšņas un staltas baznīcas. To visu sevī rūpīgi glabā Latgale. Tāpat Latgalē mājvietu raduši arī daudzi vēsturiski dzelzceļa objekti, kurus iespējams iemūžināt ceļojumu aplikācijā "Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad". Lasi tālāk un uzzini, kuri ir spēlētāju šovasar fotografētākie punkti!
Dzelzceļa mantojums Latgales pusē
'Aston Martin' superjahta bagātajiem un slavenajiem Luksusa automašīnu ražotājs "Aston Martin" radījis ko jaunu – skaistu un ātru jahtu AM37, kas dod iespēju pa ūdeni pārvietoties tikpat eleganti kā pa sauszemi.
'Aston Martin' superjahta bagātajiem un slavenajiem
21 spilgts kadrs: Kristapam Porziņģim – 21 Otrdien, 2. augustā, iemesls svinībām ir visiem latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa faniem – viņš šajā dienā kļūst 21 gadu vecs. Suminot jubilāru, piedāvājam 21 spilgtu kadru no viņa basketbolista gaitām.
21 spilgts kadrs: Kristapam Porziņģim – 21
Labākais pokemonu mednieks pasaulē – Georgijs no Pēterburgas Jaunieši ar noliektām galvām un viedtālruņiem rokās jau kļuvuši par ikdienu pilsētu ielās un parkos daudzviet pasaulē, un Krievija nav izņēmums – arī tur cilvēkus skāris "Pokemon GO" spēlītes neprāts, bet dažus vairāk nekā citus.
Labākais pokemonu mednieks pasaulē – Georgijs no Pēterburgas
Desmit pašas skaistākās sievietes no Brazīlijas Augusta pirmās nedēļas izskaņā Riodežaneiro tiks dots starts Vasaras olimpiskajām spēlēm, un šī lielā notikuma priekšnojautās piedāvājam iepazīties ar desmit skaistulēm, ar kurām var lepoties Olimpiādes rīkotājvalsts.
Desmit pašas skaistākās sievietes no Brazīlijas
Kur visi vārdi ir lieki: pāvests ierodas Aušvicā Romas pāvests Francisks savas vizītes laikā Polijā, kur viņš ieradies, atzīmējot 1050. gadadienu kopš valsts pieņēma kristietību, apmeklējis arī Aušvicas koncentrācijas nometni.
Kur visi vārdi ir lieki: pāvests ierodas Aušvicā
Vēsturiski kadri: Līdz šim nepubliskotas grupas 'bet bet' bildes Patīkamu pārsteigumu saviem faniem sarūpējusi grupa "bet bet" – viņi ne tikai laiduši klajā pirms vairāk nekā 20 gadiem sarakstītu dziesmu "Čurāšana", bet arī padalījušies ar retiem foto.
Vēsturiski kadri: Līdz šim nepubliskotas grupas 'bet bet' bildes
Vēstures liecības: kā 'Jumprava' ar draugiem filmēja klipu Starp visu laiku populārākajām latviešu mūzikālajām apvienībām goda vietā noteikti ierindojama arī grupa "Jumprava", kas uzmanību piesaistījusi ne tikai ar dziesmām, bet arī to videoklipiem.
Vēstures liecības: kā 'Jumprava' ar draugiem filmēja klipu