Bezgalīgais kaislību stāsts. 'Hameleonu rotaļām' – 30 Ceturtdien, 23. martā, apaļu jubileju svin seriāls "The Bold and the Beautiful", ko skatītāji Latvijā deviņdesmito gadu sākumā iepazina un iemīlēja ar nosaukumu "Hameleonu rotaļas" – seriālam šajā dienā aprit 30 gadi.
Bezgalīgais kaislību stāsts. 'Hameleonu rotaļām' – 30
Kā dzīvo, iespējams, vecākais 'Pokemon GO' fans pasaulē Kamēr lielākā daļa cilvēku virtuālo mošķu tvarstīšanu "Pokemon GO" aplikācijā atstājuši 2016. gadā, Zviedrijas pilsētā Ūmeo dzīvojošais Rolands Lundkvists vēl aizvien dedzīgi ļaujas pokemonu neprātam.
Kā dzīvo, iespējams, vecākais 'Pokemon GO' fans pasaulē
Desmit iedvesmojoši ģeniālā Alberta Einšteina citāti Pirms 138 gadiem 14. martā pasaulē nāca viens no 20. gadsimta ievērojamākajiem zinātniekiem – fiziķis Alberts Einšteins. Relativitātes teorijas radītājs, zinātnes filozofs, izgudrotājs un Nobela prēmijas laureāts bija spilgta personība, kura atziņas ir aktuālas arī šodien.
Desmit iedvesmojoši ģeniālā Alberta Einšteina citāti
Slavenu vīriešu torsi, kas sajauks galvu ikvienai sievietei Sveicot daiļā dzimuma pārstāves sieviešu dienā, "Skats.lv" piedāvā ļoti subjektīvi izvēlētu pasaulē un Latvijā zināmu vīriešu izlasi, kuri pamanījušies izrādīt savus labi trenētos augumus, liekot straujāk pukstēt pretējā dzimuma pārstāvju sirdīm.
Slavenu vīriešu torsi, kas sajauks galvu ikvienai sievietei
Nils, Aivars, Andris un Solvita: Latvijas politika nonāk uz virtuves galda Februāra sākumā ar politiskās diskusijas virtuvēs jaunā līmenī pacēla pašmāju uzņēmums "Duck Woodworks", kas, iedvesmojoties no pasaules politiskajiem līderiem, radīja oriģinālu virtuves dēlīšu kolekciju. Tagad viņi ķērušies klāt vietējiem politiķiem.
Nils, Aivars, Andris un Solvita: Latvijas politika nonāk uz virtuves galda
Slavenas grūtnieces, kuras pozējušas kailas Februāra sākumā ar kailbildīšu sēriju par dvīņu gaidībām paziņoja amerikāņu dziedātāja Bejonsa, bet viņa nav nedz pirmā, nedz pēdējā slavenā sieviete, kura gaidību laikā nolēmusi bildēties kaila un pēc tam fotogrāfijas parādīt visai pasaulei.
Slavenas grūtnieces, kuras pozējušas kailas
Citāds glamūrs: desmit populāri aktieri neierastos foto Nedēļas izskaņā Londonā norisinājās Britu Kino un televīzijas mākslas akadēmijas (BAFTA) ikgadējā balvu pasniegšanas ceremonija, un "Rex Features" fotoaģentūra parūpējusies par fotgrāfiju sēriju, kurā ierastā sarkano paklājumu pasākumu spozme parādīta nedaudz neierastā stilā.
Citāds glamūrs: desmit populāri aktieri neierastos foto
Obama, Putins un Tramps uz virtuves galda: Cēsīs top oriģināli gaļas dēlīši Politiskās diskusijas tavā virtuvē tagad ir iespējams pacelt jaunā līmenī – pašmāju uzņēmums "Duck Woodworks", iedvesmojoties no trim vareniem vīriem, radījis gaļas dēlīšu kolekciju.
Obama, Putins un Tramps uz virtuves galda: Cēsīs top oriģināli gaļas dēlīši
Kad attālums vairs nav šķērslis skūpstīties Tiem mīļotajiem, kuri kaut kādu apstākļu dēļ ir spiesti būt šķirti, tuvākajā nākotnē tiks piedāvāts lielisks izgudrojums – mobilajam telefonam pievienota ierīce, kas ļauj izjust otras puses skūpstus, pat atrodoties dažādās pasaules malās.
Kad attālums vairs nav šķērslis skūpstīties
Čaklas un radošas – septiņas īstās latvju saimnieces Februāra sākumā pie LTV1 skatītājiem atgriezīsies skatītāju iemīļotais kulinārijas šovs "Īstās latvju saimnieces", kurā spēkiem mērosies septiņas zinošas un prasmīgas latviešu dāmas no dažādām Latvijas malām.
Čaklas un radošas – septiņas īstās latvju saimnieces
Nezūdošais ļaunums un daile: Mila Jovoviča toreiz un tagad Nedēļas izskaņā uz lielajiem ekrāniem nonāks filmu sērijas "Resident Evil" ("Nezūdošais ļaunums") jaunākā daļa "The Final Chapter" ("Pēdējā nodaļa"), kas noslēgs 2002. gadā aizsākto kino stāstu par Alisi, drosmīgo cīnītāju ar zombijiem.
Nezūdošais ļaunums un daile: Mila Jovoviča toreiz un tagad
Desmit trāpīgi jokdara Džima Kerija citāti Otrdien, 17. janvārī, jubileju svin aktieris Džims Kerijs, un, godinot gaviļnieku viņa 55. dzimšanas dienā, "Skats.lv" piedāvā iepazīties ar desmit iedvesmojošiem kinozvaigznes citātiem.
Desmit trāpīgi jokdara Džima Kerija citāti
Atraktīvi foto: Izturīgi latviešu tēviņi regbija treniņā Regbijs pilnīgi noteikti daudziem šķiet viens no vīrišķīgākajiem sporta veidiem, un šo pieņēmumu apliecinājuši Kocēnu regbija kluba "Fēnikss" vīri.
Atraktīvi foto: Izturīgi latviešu tēviņi regbija treniņā
Desmit pašas stilīgākās ASV pirmās lēdijas 20. janvārī Donalds Tramps kļūs par ASV prezidentu, bet viņa laulātā draudzene Melānija – par pirmo Baltā nama pirmo lēdiju, kuras kailfoto ir redzējusi visa pasaule.
Desmit pašas stilīgākās ASV pirmās lēdijas