Meža mātes aptieka Pasaulē labākais dziednieks – daba – klusi un nemanāmi dzīvo mums līdzās. Receptē, ko tā mums sniedz, ir katram pieejami un dabā atrodami ārstniecības augi. Ko tad meža aptiekā varam atrast pavasarī?
Meža mātes aptieka
Kaspars un Džūlija Slavenā amerikāņu rakstnieka Džeroma Deivida Selindžera privātā tualetes poda vērtība ir miljons dolāru. Tā vismaz uzskata tā pašreizējais īpašnieks. Jebkas kļūst vērtīgāks, ja slaveni un ietekmīgi cilvēki tam pieskaras vai kā citādi apgaro. Nekāds izņēmums nav šis Alfa Romeo Gulia Quadrifoglio, kurš nu ir kļuvis pulka reižu vērtīgāks, jo tajā braucis lieliskais sporta eksperts Kaspars Dvinskis.
Kaspars un Džūlija
Seši skarbākie joki no Ralfa Eilanda cepiena Par vienu no karstākajiem notikumiem pašmāju jokdaru vidē šopavasar kļuva apvienības "Comedy Latvia" organizētais "Cepiens ar Ralfu Eilandu". Visu pasākumu videoformātā iespējams baudīt šeit, bet tiem, kuri grib visu ātri, "Comedy Latvia" piedāvā sešu labu joku izlasi.
Seši skarbākie joki no Ralfa Eilanda cepiena
Kā pareizi piedāvāt sievietei eklēru Viens un tas pats jautājums, lai par ko tas būtu, var izraisīt daudz dažādas pārdomas un sajūtas. Skan neloģiski, taču tā nu tas ir. Līdzīgi kā tajā senajā teicienā par to, ka vienā upē divreiz nevar iekāpt. Lai jautājums gūtu vēlamo reakciju, tas jāuzdod pareizi un īstajā brīdī, pretējā gadījumā var sanākt gauži skumja situācija.
Kā pareizi piedāvāt sievietei eklēru
Moderni koka arhitektūras paraugi visā pasaulē Koks neapšaubāmi ir viens no dabai draudzīgākajiem celtniecības materiāliem. Laikā, kad aizvien būtiskāk ir izmantot atjaunojamus resursus un mazināt oglekļa dioksīda izmešu daudzumu, arhitekti visā pasaulē vairāk pievēršas tieši dabīgu materiālu izmantošanai būvniecībā. Iepazīstinām ar pieciem modernās arhitektūras paraugiem visā pasaulē, kas no jauna atklāj koka daudzpusīgo dabu.
Moderni koka arhitektūras paraugi visā pasaulē
Eiropa mūs saprata! Latvijas triumfam 'Eirovīzijā' – 15 Kad nedaudz rimušas bēdas par Latvijas neveiksmi šī gada "Eirovīzijas" konkursā, ir pienācis laiks pasildīties pie patīkamu atmiņu ugunskura – šajā dienā pirms 15 gadiem Latvija pirmo un pagaidām arī vienīgo reizi triumfēja starptautiskajā dziesmu sacensībā.
Eiropa mūs saprata! Latvijas triumfam 'Eirovīzijā' – 15
Iepazīsim Latvijā mītošās ķirzakas Par saulainajām maija dienām īpaši priecīgi ir dažādu sugu rāpuļi, kuru ķermeņa temperatūra atkarīga no apkārtējās vides temperatūras. Ziemā šie kustoņi ir neaktīvi, auksto periodu pavadot ziemas guļā. Latvijā kopumā sastopamas septiņas rāpuļu sugas – viena bruņurupuču (purva bruņurupucis), trīs čūsku (gludenā čūska, zalktis un odze) un trīs ķirzaku (glodene, pļavas un sila ķirzaka) sugas. Šoreiz tuvāk iepazīsim tieši Latvijas faunai piederīgās ķirzaku sugas.
Iepazīsim Latvijā mītošās ķirzakas
Brīvs un izsmalcināts izskats vīrišķīgā matu nekārtībā Vīrišķīgā matu nekārtība, kas sasieta nelielā astē (tautā saukta arī par man bun) nekad nav bijusi tik pieprasīta, kā šodien. Piemērota gariem matiem, šī frizūra dod pieeju daudziem interesantiem eksperimentiem. Atstāj vairāk matu pirms gumijas stiprinājuma vai tieši otrādāk – izvēlies nedaudz brīvāku un izsmalcinātāku izskatu. Jebkurā gadījumā galu galā Tev palīdzēs matu želeja, lai visu saliktu pa vietām.
Brīvs un izsmalcināts izskats vīrišķīgā matu nekārtībā
Ko šogad stādīt košumdārzā Pavasaris ir laiks, kad ikviena dārza saimniekam sāk niezēt "zaļie īkšķīši", domājot – ko jaunu un neredzētu tajā iestādīt. Ja tas vēl nav nolūkots kaimiņu dārzā vai kādā stādu izstādē, iedvesmai piedāvājam stādu TOP 6, kas sniedz nelielu ieskatu "LVM Sēklu un stādu" piedāvāto stādu klāstā.
Ko šogad stādīt košumdārzā
Krievijas atbilde Holivudai. Kulta filmai 'Brālis' – 20 Tieši pirms 20 gadiem Kannu filmu festivālā pasaules pirmizrādi piedzīvoja režisora Alekseja Balabanova trilleris "Brālis" ("Брат"), kas kļuva par Krievijas deviņdesmito gadu kino klasiku un pelnīti iemantoja kulta filmas statusu.
Krievijas atbilde Holivudai. Kulta filmai 'Brālis' – 20
Idejas un ieteikumi kāzu rīkošanai mežā Tuvojas vasara – karstākā kāzu sezona. Aizvien biežāk jaunie pāri "jā" vārdu viens otram izvēlas sacīt zem klajām debesīm. Tiem, kuriem tuva daba un kuri apsver iespēju laulību noslēgt ārpus telpām, sniedzam idejas un ieteikumus kāzu rīkošanai mežā.
Idejas un ieteikumi kāzu rīkošanai mežā
Ieskats koku skulptūru dārzos Latvijā Latvijas mežos ir daudz skaistu, cilvēka roku neskartu vietu, mežonīgu dabas taku, kurās var sajust dabas varenību un spēku. Taču īpaši paveicies ir tām vietām, kur saplūst krāšņa daba, tautas vēsture, bagāta kultūrvēsture un mīlestības caurstrāvots cilvēka darbs. Šoreiz īpašu uzmanību pievēršam cilvēku izveidotiem atpūtas parkiem, kur kokā darinātas skulptūras padarījušas šo vietu vēl neparastāku.
Ieskats koku skulptūru dārzos Latvijā
Iedvesmojošas filmas par dabu Kuram gan nepatīk izrauties no ikdienas, baudot labu kino? Piedāvājam jums sarakstu ar gana atšķirīgām filmām, kuru stāstus palīdz stāstīt tieši skaistā un neatkārtojamā daba.
Iedvesmojošas filmas par dabu
Jiptīgs, bez-muļķību stils – sasuka vīram ar vidēji gariem matiem Sabužināta, uz sānu pieglausta vidēja garuma matu sasuka ir universāla, turklāt izskatās labi arī uzreiz pēc pamošanās. Piemērota teju visiem sejas tipiem, viss, kas Tev vajadzīgs, lai to spētu godam nest, ir viegls skats uz dzīvi un matu želeja. Iesmērējot matu želeju pakauša un sānu daļā, var panākt pieauguša vīra paskatu, savukārt izbužinātā tekstūra galvas augšdaļā rada kontrastu un puicisku šarmu. Papildus tam visam, to ir viegli paveikt. Izkāp no gultas. Izķemmē. Ieveido. Un tu esi gatavs dienai.
Jiptīgs, bez-muļķību stils – sasuka vīram ar vidēji gariem matiem