Desmit izcili citāti. Pasaulē dižākajam reperim – 40 Ceturtdien, 8. jūnijā, apaļu jubileju atzīmē pretrunīgi vērtētais reperis Kanje Vests – māksliniekam, kurš pats sevi ne reizi vien dēvējis par vienu no dižākajiem cilvēkiem pasaulē, šajā dienā aprit 40. Par godu šim notikumam "Skats" piedāvā nelielu jubilāra spilgtāko citātu izlasi.
Desmit izcili citāti. Pasaulē dižākajam reperim – 40
Desmit foto, no kuriem ikvienam sareibs galva Ir cilvēki, kuru ceļojumu albumos ir Pizas torņa stutēšana, laiviņa uz plaukstas vai citi ierastie tūristi foto, bet ir cilvēki, kuri mērķē augstāk. Vārda tiešā nozīmē.
Desmit foto, no kuriem ikvienam sareibs galva
Foto: Kā dzīvo svētās māsas-marihuānas audzētājas Pasaules slavu iemantojusi neliela sieviešu kopiena Kalifornijas pilsētas Mersedas pievārtē, kuru galvenais rūpals ir kaņepju audzēšana un apstrāde.
Foto: Kā dzīvo svētās māsas-marihuānas audzētājas
Patiesībai pa pēdām: Kā 'X-failu' zvaigzne mainījusies 25 gadu laikā Piektdien, 21. aprīlī, pasauli pāršalkusi vēsts, ka vēl vienu sezonu piedzīvos savulaik milzu popularitāti iemantojušais seriāls "X-Files" ("X-faili: Slepenās lietas").
Patiesībai pa pēdām: Kā 'X-failu' zvaigzne mainījusies 25 gadu laikā
Emocijas un daile: Marijai Šarapovai – 30 Trešdien, 19. aprīlī, apaļu jubileju atzīmē populārā tenisiste Marija Šarapova – viņai šajā dienā aprit 30 gadi.
Emocijas un daile: Marijai Šarapovai – 30
Soli pa solim – kā stilīgi atlocīt bikses Kad tēmē uz švītīgu izskatu, nokarājušies bikšu atloki tajā neietilpst. Uzlocīti džinsi vai chinos tipa bikses rada stilīgu siluetu un novieto tavus apavus starmešu gaismā.
Soli pa solim – kā stilīgi atlocīt bikses
Kā pareizi piedāvāt sievietei eklēru Viens un tas pats jautājums, lai par ko tas būtu, var izraisīt daudz dažādas pārdomas un sajūtas. Skan neloģiski, taču tā nu tas ir. Līdzīgi kā tajā senajā teicienā par to, ka vienā upē divreiz nevar iekāpt. Lai jautājums gūtu vēlamo reakciju, tas jāuzdod pareizi un īstajā brīdī, pretējā gadījumā var sanākt gauži skumja situācija.
Kā pareizi piedāvāt sievietei eklēru
Īsts vīrietis pasauli tur savās rokās, nevis bradā pa to Ar katru dienu kļūst aizvien sarežģītāk atšķirt vīrieti no sievietes vai vēl 10 citiem dzimumiem. Bārda un rūtains krekls sen vairs nav indikators, lai kādu sauktu par vīrieti, viņš visdrīzāk ir ASOS modelis. Tāpēc, lai saprastu robežas, mums šim jautājumam jāpieiet no citas puses, no mazliet filozofiskākas. Tam par godu tapusi īpaša glezna, kas sevī ietver daudz simbolu, kas palīdzēs saprast, kur sākas un kur beidzas vīrietis.
Īsts vīrietis pasauli tur savās rokās, nevis bradā pa to
Iespējams, skaistākā Latvijā atrodamā brīvdienu auto tapšana Piekritīsiet, ka žigulis ir pelnījis iegūt Latvijas kultūras kanona statusu. Šķiet, ka stāsti, atmiņas un citas pieredzes ar žigulīšiem varētu veidot Dainu skapja otro versiju. To ir tik daudz, katrs ir citādāks, katram stāstam savas novada iezīmes, līdzības ar dainām nudien nav tālu jāmeklē. Jūrmalas pusē, kādā garāžā, top vēl viens šāds stāsts.
Iespējams, skaistākā Latvijā atrodamā brīvdienu auto tapšana
Pareiza rokasspiediena gids iesācējiem Globalizācija iešmaukusi arī rokas spiedienu pasaulē. Teju katram sanācis nonākt neveiklā situācijā un sasveicinoties izdarīt kaut ko muļķīgu, piemērs nav tālu jāmeklē, skatiet 1. attēlu! No šādiem brīžiem pasargāts nav neviens. Par laimi, lai apkarotu šādas situācijas, sagatavots īpašs pareiza rokasspiediena gids iesācējiem.
Pareiza rokasspiediena gids iesācējiem
Reti foto, kuros iemūžināts savvaļas Singapūras Satīns Ne katru dienu izdodas novērot kādu cilti, kas savas dzīves aizvada ievērojot senču tikumus un paražas. Tas ir aizraujoši, jo rietumu civilizācijas raupjais glāsts vēl nav paspējis tikt līdz šai cilvēku grupiņai, ļaujot tai palikt autentiskai.
Reti foto, kuros iemūžināts savvaļas Singapūras Satīns
Kaspars un Džūlija Slavenā amerikāņu rakstnieka Džeroma Deivida Selindžera privātā tualetes poda vērtība ir miljons dolāru. Tā vismaz uzskata tā pašreizējais īpašnieks. Jebkas kļūst vērtīgāks, ja slaveni un ietekmīgi cilvēki tam pieskaras vai kā citādi apgaro. Nekāds izņēmums nav šis Alfa Romeo Gulia Quadrifoglio, kurš nu ir kļuvis pulka reižu vērtīgāks, jo tajā braucis lieliskais sporta eksperts Kaspars Dvinskis.
Kaspars un Džūlija
Elementāri soļi stila uzkarsēšanai Kad runa ir par tavu personīgo stilu un pirmā iespaida radīšanu, detaļām ir nozīme. Laba kaklasaite un svīteris ir stilīga uzvalka galvenie stūrakmeņi, taču tīrs, svaigs un izgludināts krekls liks tev izskatīties dzirksteļojoši. Žakete un kaklasaite ir rāmis, kamēr krekls ir neredzamā zvaigzne. Ja esi izvēlējies baltu kreklu, izmanto antiperspirantu, lai izvairītos no nepatīkamiem pleķiem. Apgūstot gludināšanas iemaņas, tev būs daudz vieglāk radīt labu izskatu. Zinot, kā pareizi izgludināt kreklu, tu vari izmainīt savu tēlu līdz nepazīšanai.
Elementāri soļi stila uzkarsēšanai
Kā Meža māte palīdzēja Kasparam Dvinskim no biezokņa izkļūt Nav obligāti jābūt rados ar Jeļenu Prokopčuku, lai zinātu, ka labākie skriešanas treniņi aizvadāmi meža biezokņos. Plaši, tukši ceļi, brīnišķīgi skati un svaigs gaiss – tas ir tas, kas nepieciešams sporta žurnālistam Kasparam Dvinskim, lai netraucēti uzturētu savu ķermeni tonusā. Un pat, ja meža takas izspēlē joku un liek nomaldīties, tas nekas, jo Kaspars uzticas gādīgajai Meža mātei, kas palīdzēs ikkatram nokļūt atpakaļ uz ceļa.
Kā Meža māte palīdzēja Kasparam Dvinskim no biezokņa izkļūt