Ar pārdabiskajām spējām apveltītā sieviete priekpilnos jaunumus pavēstījusi ar sociālo tīklu starpniecību. Merilinas un viņas mīļotā vīrieša, norvēģu uzņēmēja Marka Aleksandra Hansona dēliņš piedzimis jūnija izskaņā.

"No visas sirds vēlos jums visiem pateikties par atbalstu, mīlestību un rūpēm, ko jūs man sniedzāt visu grūtniecības laiku. Mūsu mazulītis ir veselīgs un ļoti labā noskaņojumā, tāpat kā viņa vecāki un ģimene," vēstījusi Kerro.

Igauņu ragana arī piebildusi, ka tuvākajā nākotnē neplāno publiskot sava dēliņa fotogrāfijas. Tāpat arī viņa pagaidām nolēmusi puisēna vārdu paturēt noslēpumā.

Kerro ar sava dēliņa tēvu ir kopā aptuveni vienu gadu. Jāatzīmē, ka pirms tam raganai bija visnotaļ vētrainas attiecības ar krievu ekstrasensu Aleksandru Šepsu, ar kuru viņa iepazinās šovā.

Abi vairākkārt šķīrās un atkal sagāja kopā, pat saderinājās, bet vēlāk attiecībām tika pielikts punkts.

Хочу сердечно поблагодарить вас за поддержку, любовь и заботу, которой вы меня поддерживали на протяжении всей беременности! Наш малыш здоров и пребывает в прекрасном настроении, как и его родители и семья. Мы не будем выкладывать фото малыша в близжайшем будущем, искренне надеюсь что вы понимаете нас. Детки это наша надежда на светлое будущее и теперь у меня есть свой собственный лучик счастья, P.S. Это мальчик) #мэрилинкерро #битваэкстрасенсов #битваэкстрасенсов18 #тнт #бэ #семья #ведьма #экстрасенс #эзотерика #marilynkerro #керро #экстрасенсы

A post shared by Marilyn Kerro (Official Page) (@therealmarilynkerro) on Jul 2, 2018 at 11:47am PDT