"Ja šķita, ka mūs vairs nekas nespēj pārsteigt, tad šā gada "Saimnieks meklē sievu" dalībniekiem tas izdevās vairākkārt," tā jauno sezonu raksturo šova producente Sandija Miezīte.

Pirmajā raidījumā skatītāji kļūs par lieciniekiem šova vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares vizītei pie tiem pieciem saimniekiem, kuri no brašuļu desmitnieka saņēma visvairāk vēstuļu un turpina dalību šovā. Šajā sērijā pieprasītākajiem saimniekiem būs katram jāizvēlas piecas meitenes, kuras aicināt uz randiņu.

Šogad dalībnieki šova veidotāji sagādājuši dažādus pārsteigumus un pat galvassāpes jau no pirmās filmēšanas dienas. Atceroties šova filmēšanas aizkulises producente stāsta, ka kāds saimnieks paspējis jau vasarā iemīlēties un kādu brīdi pat apsvēris šovu neturpināt, cits aizmirsis par filmēšanu un, kad ieradusies filmēšanas grupa, nav bijis mājās.

Kā jau katru sezonu, arī šogad bijušas meitenes, kas rakstījušas vairākiem saimniekiem, bet šis gads atšķiroties ar to, ka vairākiem saimniekiem iepatikusies viena un tā pati meitene. Šī fakta dēļ pat esot nācies pamainīt šova noteikumus.

Nav trūkušas arī skaļas kaislības.

"Vērojot, kas notiek šovā, pieķēru sevi pie domas, ka, ja es to neredzētu pati savām acīm, neticētu, ka tas notiek pa īstam! Taču tas, ko spēj izdomāt meitenes, kas nolēmušas aptīt ap pirkstu saimnieku, nav pat prātam iedomājams! Neviens scenārists nespētu izdomāt to, ko spēj sieviete, kas iet uz savu mērķi. Un šajā brīdī nav pat svarīgi, ka uzstādītais mērķis ir apšaubāms – piemēram, tikt ceļojumā!" atklāj šova producente Miezīte.