Festivāla atklāšanas koncertā 1. jūlijā pulksten 18.00 muzicēs trīs ērģelnieki no Brazīlijas – Žeanini Mundstoka (Jeanine Mundstock), Benedītu Roza (Benedito Rosa), Ališandre Fricens da Riša (Alexandre Fritzen da Richa). Savā koncertprogrammā viņi atskaņos gan Eiropas ērģeļmūzikas komponistu darbus, gan arī sniegs ieskatu brazīļu komponistu mūzikā.

Citos koncertos kopā ar ērģelniekiem Jolantu Barinsku, Ilonu Birģeli, Larisu Bulavu, Vitu Kalnciemu, Aiju Zinģīti, Jāni Pelši un Edīti Alpi festivāla koncertos muzicēs spilgti solisti – dziedātāji Evija Martinsone, Krišjānis Norvelis, Juris Vizbulis, Laura Purena, kā arī instrumentālisti Jāzeps Jermolovs (vijole), Indris Egle (oboja), Edgars Saksons (sitaminstrumenti). 29. jūlijā ar ērģeļmūzikas solokoncertu festivālā piedalīsies profesors Geiss van Shonhovens (Gijs van Schoonhoven) no Holandes.

Par vienu no ērģeļmūzikas festivāla "Vox angelica" vizītkartēm ir kļuvusi videoprojekcija uz ekrāna, kas ļauj vērot ērģelnieka, kā arī pārējo, balkonā esošo mūziķu spēli tuvplānā, sniedzot iespēju novērtēt šī bagātīgā instrumenta spēles nianses un ērģelnieku meistarību.

Festivāls saņēmis Jūrmalas pilsētas Gada balvu kultūrā 2008 par izcila kultūras projekta realizāciju un Gada balvu kultūrā 2017 nominācijā "Skatītāju simpātija".