Tajā ietilpst 333 skaņdarbi no 29 klasiskiem roka, popa un džeza albumiem, kam bijusi liela nozīme vairāku paaudžu un paša Klāsa Vāveres dzīvē – grāmatas ievadā tie raksturoti kā "Dzīves mirkļi no "ABBA" līdz "Ziggy Stardust"".

"Pleiliste bija paredzēta manai un dažu draugu lietošanai, taču, kad kaimiņiene Džeinija (tā kā dzīvojam pusotru metru platā ielā, viņa labi zina manu dienišķo repertuāru), kuras jaunība pagājusi 70., 80. gadu ASV, paziņoja, ka arī viņai daudzas no šīm dziesmām saistās ar ko personīgu, sapratu, ka šī mūzika ir universāla vērtība, ko arī citiem var būt interesanti atsvaidzināt atmiņā. Kad pajautāju, kā Džeinijai patīk Raimonda Paula "Zilā", viņa teica, ka tā atgādinot skolas laiku un Tomu Džonsu," stāsta Klāss Vāvere, kurš šobrīd dzīvo Meksikā.

"Šūpuļdziesmu radio" dzirdami "Pink Floyd", "Led Zeppelin", "The Beatles", Bobs Dilans, Toms Veitss, Džons Lenons, Ēriks Kleptons, Nīls Jangs, Džo Kokers, "ABBA", Raimonds Pauls, "Pērkons", Eltons Džons, Džons Koltreins, Deivids Bovijs u.c.

Programma pieejama "Spotify Premium" servisa abonentiem un sastādītājs iesaka to klausīties "shuffle" režīmā.