Aktrise Karīna Tatarinova sadarbībā ar profesionālu mūziķu komandu jau vairākus gadus veido un uzstājas ar muzikālajām programmām – pieprasītākā no tām ir "Krievu kino romances", kas atkal skanēs kultūras pilī "Ziemeļblāzma" jau 6. janvārī. Tā kā aktrise darbojas muzikālā teātra žanrā, šīs apvienības veidotie koncerti raksturīgi ar muzikālo dialogu, sarunu ar skatītājiem. Katrs šo mūziķu piedāvātais koncerts ir izjusts un noskaņām bagāts priekšnesums, kas spilgti parāda krievu mūzikas daudzveidību.

Koncertā piedalās mūziķu sastāvs, kas apvienojies zem nosaukuma "Plenēra Apvienības kvartets" – Artūrs Noviks ir plaša redzesloka akordeonists ar aktīvu darbību dažādos mūzikas virzienos; Mareks Auziņš ir Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestra kontrabasists; Ivars Hermanis spēlē klasisko un flamenko ģitāru, mēdz piedalīties dažādās pasaules mūzikas un kamermūzikas koncertprogrammās, dažādos sastāvos. Kvarteta vokālais sniegums ir aktrises Karīnas Tatarinovas pārziņā.

Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs, internetā un Kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas centra kasē.