Kā portālam "Delfi" pavēstīja festivāla organizatori, 2017. gadā "Laba daba" pulcēs vairāk nekā sešdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju no vairākām pasaules valstīm.

"Laba daba" šogad uzstāsies pašmāju mūzikas apvienības "Pienvedēja piedzīvojumi", "Dzelzs vilks", "Ezeri", "Inokentijs Mārpls", "Pirmais kurss", "All Day Long", folkgrupas "Rāva" un "Daba san", mūziķe Elizabete Balčus, Artura Skuteļa grupa "Tvērumi", "Bezgalībieši", "Baložu pilni pagalmi", "Hipstokrātija", "Riga Reggae", "Oranžās brīvdienas", Nils Īle un "Kanisaifa" un grupa "Vientuļš, bet neglīts", kurai šī būs pirmā publiskā uzstāšanās.

Drīzumā festivāls plāno izziņot arī citus mūziķus, kā arī pārējo – elektroniskās mūzikas un radio "Naba" raidījuma "Ej apskrieties" skatuvju dalībniekus, kā arī folk un etno mūzikas pārstāvjus.

Arī šogad "Laba Daba" padomāts par plašu un daudzpusīgu ārvalstu mūziķu klāstu – piektdienas vakarā uz skatuves kāps festivāla pirmo gadu regulārie viesi – enerģiskā folkmūzikas apvienība no Krievijas "Otava E", post roka un dzīvās elektronikas grupa "Tiny Fingers" no Izraēlas, aktuālā lietuviešu post-punk un eksperimentālas deju mūzikas grupa "Solo Ansamblis", japāņu mūziķis Kenta Hajaši (Kenta Hayashi) un itāļu new-wave trio "Soviet Soviet". Kā sola rīkotāji, minētās grupas ir tikai priekšvēstneši ārvalstu mūziķu programmā.

Līdz ar pirmo grupu izziņošanu tirdzniecībā tiek laistas arī festivāla grupu biļetes, ko var iegādāties komplektos pa piecām biļetēm. Pērkot komplektus, biļešu cenām tiek piemērota grupu atlaide.

Biļetes uz festivālu šobrīd pieejamas visās "Biļešu servisa" kasēs un internetā.

Festivālu rīko pasākumu aģentūra "Pareizā ķīmija", radio "Naba" un klubs "Nabaklab".