Koncertā skanēs melodija no filmām "Kapteiņa Granta bērni", "Šerloks Holms un doktors Vatsons", "Briljantu roka", "Dienesta romāns", "Sargies auto", "Brīnumdari", "Uz redzēšanos, Mērija Popinsa", "Par nabaga huzāru aizlieciet vārdu", "Cirks", "Pavasaris", "Jautrie zēni" un citas iemīļotas kompozīcijas.

Gubernatora simfoniskais orķestris ir viens no vecākajiem Sanktpēterburgas orķestriem. Kopš dibināšanas brīža 1945. gadā tas bijis savdabīgs pilsētas "muzikālais rupors" un, pēc speciālistu domām, bija savas ēras skaņu leksikas veidotājs. Tieši tā izpildījumā pirmo reizi izskanējušas daudzas dziesmas, kas vēlāk kļuva par vietējās estrādes hitiem. Orķestra kontā ir sadarbība ar kinostudiju "Ļenfiļm", uzstāšanās ar populāriem dziedātājiem, daudzi slaveni mākslinieki savu radošo karjeru sāka kopā ar šo kolektīvu, viņu vidū Eduards Hiļs, Vladimirs Matusovs, Marija Pahomenko un citi.

No 1978. gada orķestri vada Krievijas tautas mākslinieks, diriģents, Sanktpēteburgas konservatorijas profesors, Pētera zinātņu un mākslas akadēmijas akadēmiķis, maestro Staņislavs Gorkovenko. Viņa vadībā ir ierakstīti vairāk nekā 80 disku ar visu Čaikovska baletu mūziku, Haidna, Mocarta, Šūmana, Šostakoviča simfonijām, kā arī mūsdienu Pēterburgas komponistu skaņdarbiem.

Mūsdienās orķestrī darbojas vairāk nekā 50 talantīgu mūziķu, bet turnejā kopā ar tā pamatsastāvu Rīgu apmeklēs arī jaunais diriģents Maksims Aleksejevs. Koncertā kā soloste uzstāsies Igaunijas dziedātāja, soprāns Jeļena Kolomijceva.

Sanktpēterburgas gubernatora simfoniskais orķestris ir pieprasīts un ar panākumiem koncertē ārpus Krievijas – Lielbritānijā, Nīderlandē, Beļģijā, Vācijā, Itālijā, Japānā, kā arī regulāri uzstājas Sanktpēterburgas labākajās koncertzālēs.

Biļetes uz koncertu nopērkamas visās "Biļešu servisa" kasēs un internetā.