Koncerta programmā izskanēs Mocarta, Rosini un Haidna skaņdarbi. Uzstāšanos bagātinās solisti - Vladimira Spivakova Starptautiskā Labdarības fonda stipendiāti, starptautisko konkursu laureāti, pianists Daņiils Haritonovs un saksofonists Matvejs Šerlings.

Mūziķu – domubiedru kamerorķestris "Maskavas virtuozi" Vladimira Spivakova vadībā dibināts 1979. gadā. Viņš šī kolektīva pastāvīgais vadītājs, diriģents un solists. Diriģenta meistarību maestro Spivakovs apguvis pie profesora Izraila Gusmana Krievijā un dižajiem diriģentiem Leonarda Bernsteina un Lorina Maazela ASV.

Kā savu simpātijas un ticības zīmi Spivakovam savu diriģenta zizli pasniedzis Leonards Bernšteins, no kuras maestro Spivakovs nešķiras nekad.

Šobrīd Vladimira Spivakova kā solista un diriģenta diskogrāfija ietver vairāk kā 40 kompaktdiskus ar dažādu laikmetu un stilu skaņdarbu ierakstiem - no Eiropas baroka mūzikas līdz pat viņa iemīļoto 20. gadsimta komponistu – Šostakoviča, Stravinska, Bartoka, Šenberga, Berga, Veberna, Hartmana, Penderecka, Šnitkes, Pārta, Kančeli, Ščedrina, Gubaiduļinas darbiem. Lielākā daļa ierakstu tikai veikta skaņu ierakstu kompānijai BMG Classics.

Līdzās muzikālajai darbībai, plaši pazīstms ir Vladimira Spivakova Starptautiskais Labdarības fonds, kas dibināts 1994. gadā. Šīs organizācijas mērķi ir bērnu-bāreņu dzīves apstākļu uzlabošana, palīdzība slimiem bērniem, apstākļu nodrošināšana jauno talantu radošai izaugsmei, stipendiju piešķiršana, talantīgāko jauno mūziķu piedalīšanās orķestra "Maskavas virtuozi" koncertos.

Biļetes uz "Maskavas virtuozu" koncertu var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs. Cena – no 20 līdz 85 latiem.