Kā raksta koncerta rīkotāji, Elīnas Garančas balsij piemīt siltums un spēks, bet viņas personība savaldzina ar karalisko stāju un pievilcību. Mākslinieci mīl gan kritiķi – slavējot par nozīmīgu mecosoprāna lomu, ikonisku interpretējumu un izciliem ieskaņojumiem, gan publika – ar sajūsmas pilnām ovācijām sveicot prestižos opernamos, slavenās koncertzālēs un festivālos visā pasaulē.

"Rīgas festivāla" noslēdzošajā programmā skanēs viens no izcilākajiem aizvadītā gadsimta opusiem – ungāru meistara Bēlas Bartoka spoži virtuozais Koncerts orķestrim, Vīnes klasiķa Ludviga van Bēthovena dramatiskiem tēliem caurvītā Trešā uvertīra "Leonora", kā arī "Vīnes filharmoniķu" kādreizējā diriģenta – dižā austriešu simfoniķa Gustava Mālera velīnā romantisma estētikā sakņotās brīnumskaistās dziesmas.

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā" ir Latvijas valsts simtgades notikums, ko atbalsta Kultūras ministrija. Koncertcikla ietvaros Latvijas klausītājiem tiek piedāvāta iespēja pieredzēt gan Latvijas jauno talantu, gan jau starptautiski atzītu un pasaulē pieprasītu mūzikas zvaigžņu uzstāšanos Latvijas simtgadē Latvijas koncertzālēs.

Biļetes uz koncertu nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.